blog

Navia Robinson Wiki: wiek, matka, brat, pochodzenie etniczne, wzrost, programy telewizyjne

Dzieciństwo to czas, w którym dzieci chodzą do szkoły, uczą się i bawią, a także stają się zdrowe i pewne siebie. Podobnie, jest to również cenny czas, w którym dzieci mogą kształtować swoją przyszłość, i to właśnie robi Navia Ziraili Robinson. Navia Ziraili Robinson, znana artystka dziecięca, osiągnęła swój cel w młodszym wieku i nadal błyszczy w biznesie.

  Navia Robinson Wiki: wiek, matka, brat, pochodzenie etniczne, wzrost, programy telewizyjne

Ile jest warte netto Navia?

Navia Ziraili Robinson od najmłodszych lat czerpie swoją wartość netto ze swojej kariery aktorskiej. Zbiera swoje fortuny z serialu BET TV, Być Mary Jane od 7 stycznia 2017 r. Zgromadziła również bogactwo z reklam i adnotacji różnych firm.

Nie przegap: Brittany Lopez Wiki: Wiek, małżeństwo z Christianem Slaterem, rodzice, wzrost

Navia, lat 13, została zaproszona przez dyrektorów Disneya w 2015 roku do wzięcia udziału w intensywnym dwutygodniowym obozie treningowym w Los Angeles w Kalifornii. Navia rozpoczęła swoją karierę od roli D'Asia w BET Network's Być Mary Jane i jest dobrze znana ze swojej postaci. W 2016 roku pojawiła się również w różnych programach telewizyjnych, w tym w pilota NICKI sieci Freeform.

Gwiazda Disneya również wystąpiła w Uwolnij wodza w 2017 roku, gdzie wystąpiła jako Rosie. Wystąpiła także w Disney Channel Dom Kruka. S udało mu się zostać honorowym uczniem w Shallowford Falls Elementary School w Marietta w stanie Georgia. Wystąpiła także na Międzynarodowym Tygodniu Mody w Atlancie w 2011 roku. Podobnie Navia pracowała w różnych krajowych reklamach dla Moe's South West Grill, Smithfield Foods, Inc, Golden Carrol i wiele więcej.

Aktorka wystąpiła w ogólnopolskim konkursie talentów w Aktorzy, Modele i Talent dla Chrystusa Połysk Wydarzenie na Florydzie i udało mu się znaleźć się w pierwszej dziesiątce finalistów w kategorii aktorstwo, śpiew solowy, zespół śpiewaczy i wybieg mody, modeling. Otrzymała nagrodę honorową w kategorii „Ogólny najlepszy model dziecka”. Jest również reprezentowana przez Abraham's Artists z Los Angeles i Generation Model Management z Nowego Jorku.

pyszni się obraz matki; Wdzięczni za posiadanie niesamowitych braci

Navia dorastała wraz ze swoimi dwoma braćmi pod parasolem ochrony rodziców. Często obnosi się ze zdjęciami członków swojej rodziny w mediach społecznościowych. Z okazji Dnia Matki 15 maja 2017 r. opublikowała urocze zdjęcie z matką Lisą Butler Robinson i życzyła jej Szczęśliwego Dnia Matki. Dodała ponadto, że jej matka uczyniła ją lepszą osobą i jest jej wdzięczna za tak wiele rzeczy.

Dowiedz się więcej: Gamer & Streamer Shroud Wiki: dziewczyna, randki, rodzina, wartość netto

Navia pozuje ze swoją mamą Lisą na zdjęciu opublikowanym 15 maja 2017 r. (Źródło: Instagram)

Gwiazda Disneya Navia również łączy intymną więź ze swoim ojcem. Wyraziła wdzięczność swojemu kochającemu ojcu, zamieszczając zdjęcie na Instagramie w Dzień Ojca 19 czerwca 2017 r. Podpisała je nawet, mówiąc, że jej ojciec zawsze był przy niej, aby ją rozśmieszyć.

Bycie Marią aktorka ma dwóch braci. Opublikowała swoje zdjęcie z dzieciństwa z obydwoma starszymi braćmi 7 lipca 2017 r. i powiedziała, że ​​jest wdzięczna, że ​​ma tak niesamowitych braci. Udostępniła również zdjęcie, na którym jej brat trzyma ją wysoko w dłoniach. Amerykańska aktorka pozowała, jakby leciała w powietrzu na zdjęciu zamieszczonym 9 lutego 2016 roku.

Niedawno 15 lutego 2019 r. Navia i jej matka Lisa zostały zauważone w Los Angeles w Kalifornii. Getty Image szybko uchwycił piękne nocne zdjęcie matki i córki. Obecnie 13-letnia gwiazda raduje się swoim stylem życia wraz z członkami rodziny.

Poza swoim prawdziwym życiem, utrzymuje również więź z rodziną z życia na szpuli. W Domu Kruka jest córką Raven, grana przez Raven-Symoné i ma brata bliźniaka o imieniu Booker. 10 października 2018 roku trzyosobowa rodzina wykonała nawet portret rodzinny za kulisami podczas debiutu na Build Series w Nowym Jorku. Później w tym samym tygodniu rodzina na ekranie wystąpiła na promocję specjalnego odcinka muzycznego Dom Kruka.

Ciekawe tematy: Sabrina Carpenter Chłopak, randki, rodzice, wartość netto

Krótki życiorys

Urodzona w 2005 roku w Marietta w stanie Georgia, Navia Ziraili Robinson co roku obchodzi swoje urodziny 4 maja. Zgodnie z wiki ma narodowość amerykańską i należy do mieszanego pochodzenia etnicznego. Navia ma wysokość 1,45 m (4' 9 cali). Jej znakiem urodzenia jest Byk. Uczęszczała do Johnson Ferry Christian Academy.

Zalecane