blog

Nazanin Mandi Wiki: rodzice, pochodzenie etniczne, partner, romans, wzrost, wartość netto

Urodzony performer, Nazanin Mandi, jest wszechstronnie utalentowaną modelką, piosenkarką i aktorką i jest jedną z najbardziej podziwianych twarzy w Hollywood. Co więcej, jest cenioną artystką, która zyskała rozgłos za swój głos, gdy brała udział w odnoszącym największe sukcesy serialu telewizyjnym „American Idol”, Next Big Star i Rock Star Academy.

  Nazanin Mandi Wiki: rodzice, pochodzenie etniczne, partner, romans, wzrost, wartość netto

Co więcej, jest cenioną artystką, która zyskała rozgłos dla swojego głosu, gdy brała udział w najbardziej udanym programie telewizyjnym na temat śpiewu franczyzowego „ Amerykański idol ”, Następna wielka gwiazda, oraz Akademia Gwiazdy Rocka.

Rodzice Nazanin Mandi; Uwielbia związek miłości rodziców

Mówiąc o rodzicach Nazanina, została wychowana przez irańskiego ojca Ali Rezę Mandighomi i matkę pochodzenia latynoamerykańskiego, Luz Cecilię Saenz. Uwielbia swoją mieszaną etniczną mamę i tatę i łączy ją silna więź.

Nazanin Mandi udostępnia stare zdjęcie swojej mamy i taty. (Instagram)

W dniu 12 maja 2014 r. przesłała zdjęcie swoich rodziców na Instagram. W podpisie napisała, że ​​stare zdjęcie jej taty i mamy uszczęśliwia ją za każdym razem, gdy je widzi. Co więcej, ich nierozerwalny łańcuch małżeństwa przypomina jej o związku, jaki istnieje między nią a Miguelem.

Ucz się więcej: Erinn Westbrook Rodzice, chłopak, randki, wartość netto, wiek

Żonaty, szczegóły ślubu

Zawsze oczekiwane małżeństwo i najczęściej zadawane pytania, które „Kiedy Nazanin i jej długoletni chłopak, który został narzeczonym, pobiorą się?” wreszcie otrzymał odpowiedź. Tak, aktorka, podobnie jak modelka Nazanin, jest żoną zdobywcy nagrody Grammy, piosenkarza Miguela, 24 listopada 2018 r.

28 listopada 2018 r. Nazanin ogłosiła dobrą wiadomość swoim fanom i całemu światu za pośrednictwem swojego Instagrama z długim podpisem.

Nazanin wyraziła swoją szczerą wdzięczność, dziękując jej życzliwemu za zdjęcie ślubne z Miguelem. (Zdjęcie: Instagram)

Z drugiej strony Miguel również wyraził swoją szczerą wdzięczność podpisem:

„Chwile z życia Pimentel! Nowe poziomy i niezapomniane wspomnienia dzielone z naszymi najbliższymi przyjaciółmi i rodziną. Tyle miłości i wdzięczności dla wszystkich, którzy sprawili, że nasz wyjątkowy dzień był naprawdę niezapomniany. Kochamy was wszystkich.

Ślub odbył się w plenerze o godz Ranczo z kolibrym gniazdem na zewnątrz TEN , po tradycyjnym meksykańskim posiłku z niespodzianką. Nazanin wyglądał anielsko w koronkowej sukni ślubnej z długimi rękawami Monique Lhuillier, podczas gdy Miguel przypominał dżentelmena w niestandardowym czarnym smokingu Van Van. Chociaż po tym, jak para została ogłoszona mężem i żoną, najpierw tańczyli dalej Zawsze i na zawsze przez Heatwave.

Chociaż Nazanin i Miguel oficjalnie pobrali się 24 listopada 2018 r., Pozwolenie na zawarcie małżeństwa uzyskali dwa tygodnie przed prawdziwym małżeństwem, podało TMZ.

Życie osobiste: błogosławiony najlepszym!

Minęły prawie dwie dekady, odkąd Nazanin poznała mężczyznę swojego życia, Miguela. Jest meksykańskim artystą nagrywającym, znanym z niektórych swoich hitowych albumów studyjnych, takich jak „ Wszystko czego chcę to ty ’ (2010) i wydanie 2015’ Wojna i wypoczynek”.

Romans między parą rozpoczął się w 2005 roku, kiedy oboje byli tylko wiek z 18. W końcu zaręczyli się w 2016 roku, nadając nowe znaczenie ich związkowi po znaniu się przez prawie 11 lat. Nazanin nie wahała się obnosić pierścionka zaręczynowego wraz ze swoim narzeczonym za każdym razem, gdy pojawiają się razem na imprezach publicznych.

Nie przegap „Gwiazdy Amerykańskiego Idola”: Maddie Poppe Wiki: Wiek, amerykański idol, chłopak, randki, rodzina, fakty

Więź Nazanin Mandi i jej męża, Miguela, jest wciąż silna i świeża, pomimo ich roku ślubu, który może dać ci nowy cel w związku. Podobnie jak na początku ich związku, para nadal obejmuje każdy poranek wspólnego życia.

Ile jest warte netto Nazanina?

Nazanin nie przejmuje się dzieleniem się szczegółami swoich rocznych zarobków. Niezależnie od tego, czytelnikom trudno było poznać jej wartość netto. Jeśli jednak sprawdzimy dochody i zarobki jej wszechstronnie utalentowanego partnera śpiewającego, Miguela, jego wartość netto oblicza się na około 10 milionów dolarów.

Profesjonalna kariera

Nazanin zaczął śpiewać i tańczyć w wieku dwóch lat. Miała zaledwie 15 lat, kiedy zadebiutowała na scenie w Carnegie Hall.

Jednak Nazanin zyskała uznanie, gdy była częścią hitowego reality show, 'Amerykański idol.' Mimo, że została wyeliminowana bardzo wcześnie, w jakiś sposób udało jej się znaleźć 35 najlepszych zawodniczek, co było jednym z wielkich osiągnięć 15-latki.

Nazanin potrafi śpiewać w pięciu różnych językach. Wystąpiła również gościnnie w serialu Bravo reality o nazwie Szachy Zachodu Słońca .

Pani towarzyszy również jej partner, Miguel Jontel Pimentel, w tworzeniu dobrych melodii. Wspólnie współpracowali przy nowym teledysku, który był emitowany w jednym z cotygodniowych odcinków na E! Sieć „ Platynowe życie ” w listopadzie 2017 r.

Możesz chcieć przeczytać: Holly Sonders Wiki, Bio, Żonaty, Mąż, Chłopak, Chirurgia Plastyczna

Krótki życiorys

Nazanin urodził się 11 września 1986 roku w Walencji, Kalifornia, Stany Zjednoczone. Należy do pochodzenia meksykańsko-amerykańskiego, ponieważ jej ojciec był Irańczykiem, a jej matka miała pochodzenie latynoamerykańskie, jak na wiki. Cóż, imię jej rodziców jest nadal ograniczone. Wykonawca ma 5 stóp i 4 cale (1,63 m) wzrostu i bardzo dobrze utrzymaną sylwetkę.

Zalecane