blog

Nba Youngboy Wiki: dziewczyna, wartość netto, prawdziwe imię, rodzina

Nba Youngboy, którego prawdziwe nazwisko brzmi Kentrell DeSean Gaulden, jest profesjonalnie rozpoznawany jako YoungBoy Never Broke Again. Zyskał sławę po tym, jak jego teledysk „Win or Lose” stał się wielkim hitem. Odniósł również sukces po wydaniu mixtape'ów 38 Baby i Outside Today. Jego piosenka „Outside Today” znalazła się na szczycie listy 31 na liście Billboard Hot 100.

 Nba Youngboy Wiki: dziewczyna, wartość netto, prawdziwe imię, rodzina
 • Rodzice
 • Rodzeństwo
 • Nba Youngboy, którego prawdziwe nazwisko brzmi Kentrell DeSean Gaulden, jest profesjonalnie rozpoznawany jako YoungBoy Never Broke Again. Zyskał sławę po swoim teledysku Wygrać lub przegrać był ogromny hit. Odniósł również sukces po wydaniu mixtape'ów 38 Dziecko oraz Dzisiaj na zewnątrz. Jego piosenka Na zewnątrz dzisiaj na szczycie listy 31 na liście Billboard Hot 100.

  Ile jest wart netto Nba Youngboy?

  Nba Youngboy zgromadził majątek netto w wysokości 1 miliona dolarów. Swój majątek zebrał z kariery rapera. Zebrał dochody ze swojego kanału YouTube o nazwie YoungBoy nigdy więcej nie złamał. Według Socialblade szacunkowy miesięczny dochód Nba Youngboy z jego kanału YouTube wynosi od 39,6 tys. do 633,6 tys. Podobnie zarabia fortunę od 473,5 tys. do 7,6 mln dol.

  25 lutego 2018 r. Nba Youngboy został aresztowany przed koncertem w klubie nocnym The Moon w Tallahassee za rzekome popełnienie napaści, naruszeń broni i porwania. Został zwolniony z więzienia za kaucją w wysokości 75 000 USD 15 marca 2018 r.

  Nba Youngboy kupił swój pierwszy mikrofon w Walmart i zaczął produkować muzykę w wieku 14 lat. Później wydał swój pierwszy mixtape Życie przed sławą jako NBA YoungBoy w 2014 roku.

  Nba Youngboy Dating Instagram Star; Kontrowersje z nią!

  Nba Youngboy spotyka się z gwiazdą Instagrama, Janią Jackson. O swoim związku z Janią zdradził w grudniu 2017 roku, umieszczając na Instagramie filmik z jej imieniem wytatuowanym na jego brwi.

  Cóż, kontrowersje pary nie kończą się tutaj. 25 lutego 2018 r. para w szokujący sposób wywołała kolejne kontrowersje po tym, jak kamera monitoringu w hotelu w Waycross w stanie Georgia nagrała nagranie, w którym Youngboy był widziany, jak bodyslamuje swoją dziewczynę. Film jest brutalny, gdy raper rzuca swoją dziewczynę na podłogę. Policjanci znaleźli nawet krew w swoim pokoju. Później jego dziewczyna Jania zaprzeczyła, umieszczając na Twitterze wideo, w którym mówi, że grają.

  Poprzedni romans Youngboya; Byłe dziewczyny walczą o niego

  Była dziewczyna Youngboya, Malu Trevejo i Danielle Bregoli aka Cash Me Outside podobno walczyli o NBA Youngboy w lipcu 2017 r. Ponadto Malu zagroził, że „rzuci” Danielle.

  Nba Youngboy i Malu zostali zauważeni razem w nowym filmie przesłanym 16 lipca 2017 r. Tydzień wcześniej Nba Youngboy i Danielle spotykali się ze sobą.

  Wcześniej spotykał się z Danielle, zanim przeniósł się z Malu. Para była często widywana, jak obnosili się nawzajem ze swoimi zdjęciami w mediach społecznościowych. Jednak wkrótce para usunęła wszystkie ślady z Instagrama.

  Rodzina Nba Youngboy: ojciec został aresztowany

  Nba Youngboy dorastał wraz ze swoją babcią ze strony matki po tym, jak jego ojciec został skazany na 55 lat więzienia. Po tym, jak Nba Youngboy porzucił dziewiątą klasę, został aresztowany za napad i wysłany do aresztu w Tallulah w Luizjanie. Po zwolnieniu jego babcia zmarła na niewydolność serca. Ukrył tożsamość swojej rodziny; ma jednak brata o imieniu Ken.

  Nba Youngboy, który był związany z wieloma damami, jest ojcem dzieci o imionach Kamiri, Kamron, Kayden i Taylin. Według Grubego, jego dwoje dzieci pochodzi z jego jednego związku, a trzecie z innego związku. Jednak zatajał informacje o matce swoich dzieci.

  Jego trzecie dziecko urodziło się w sierpniu 2017 r. Według Fadera w październiku 2017 r. powiedział, że gdyby dostał miliard dolarów na życie w więzieniu, zrobiłby to tylko po to, by zapewnić swoim dzieciom i ich mamom lepsze życie.

  Krótki życiorys

  Nba Youngboy urodził się 20 października 1999 r. w Baton Rouge w Luizjanie. Youngboy, który stoi na wysokości 1,75 metra (5 stóp 9 cali), należy do grupy etnicznej Afroamerykanów, zgodnie z wiki. Porzucił szkołę w 9 klasie, aby kontynuować karierę wokalną.

  Zalecane