blog

Neil Robertson Wiki: Żona, syn, ślub

Neil Robertson jest australijskim zawodowym snookerem. Sławę zyskał po przełomie w zawodowych szeregach w sezonie 2006/2007. Wygrał Mistrzostwa Świata 2010 i został snookerem numer jeden. Neil znalazł się również na liście kilku graczy w snookera, którzy kiedykolwiek wygrali „potrójną koronę”, składającą się z tytułów Masters, UK Championship i World Championship. Ma syna ze swoim partnerem, ale jeszcze się nie ożenił.

 Neil Robertson Wiki: Żona, syn, ślub

Jaka jest wartość netto Neila Robertsona?

Neil Robertson zebrał znaczną część swojej wartości netto dzięki swojej karierze w snookera. Zdobył nagrodę pieniężną w wysokości 3 687 145 funtów w całej swojej karierze snookera.

W lipcu 2003 r. Neil zebrał dochody, gdy wygrał Mistrzostwa Świata U-21 w Snookera w Nowej Zelandii. W 2009 roku pokonał Alego Cartera, który miał raka płuc, Steve'a Davisa i Stephena Maguire'a i po raz pierwszy walczył o półfinały Mistrzostw Świata. Otrzymał również zwycięską nagrodę od Riga Masters 2016.

Neil zrobił 500-wieczną przerwę w swojej karierze snookera w 1998 roku. Neil rozpoczął karierę w snookera w wieku 14 lat i został najmłodszym graczem w australijskim turnieju rankingowym, który zrobił stuletnią przerwę. Następnie rozpoczął karierę zawodową w sezonie 1998/1999. Już w wieku 17 lat dotarł do trzeciej rundy kwalifikacyjnej Mistrzostw Świata 1999.

Poza karierą w snookera interesował się projektowaniem graficznym.

Neil Robertson wita pierwsze dziecko z dziewczyną z Norwegii; Akcje śluby?

Neil Robertson i jego norweska dziewczyna Mille Fjelldal, których poznał w 2008 roku, powitali swojego pierwszego synka o imieniu Alexander 12 maja 2010 roku.

Millie miała urodzić dziecko 2 maja 2010 roku. W tym czasie Neil grał w finale Mistrzostw Świata. Mówiąc o porodzie swojej dziewczyny, Neil powiedział The Guardian 2 maja 2010 r., że jego dziewczyna kazała mu grać w tę grę i nie martwić się o nią zbytnio. Co więcej, powiedział:

„Każda część mojego życia w tej chwili jest tak ekscytująca. Rozmawialiśmy o terminie porodu, jak nie byłoby zabawnie, gdybym dotarł do finału. Teraz to się stało, to naprawdę dziwne”.

Jednak 10 dni później, 12 maja 2010 roku, urodziła Aleksandra. Często opowiada o swoich przeżyciach po urodzeniu syna. W wywiadzie dla Mirror Magazine w kwietniu 2017 r. powiedział, że wstał wcześnie, aby zabrać syna Aleksandra do szkoły. A potem poszedł na trening.

Neil Robertson często opowiada o jej związku ze swoją partnerką Millie. W rozmowie z The Sydney Morning Herald w grudniu 2017 r. ujawnił, że jego dziewczyna walczy z lękiem i depresją od 2015 r. Powiedział również, że Millie bardzo się poprawiła i może ponownie skoncentrować się na snookeru. Udostępnił rodzinne zdjęcie w dniu 24 grudnia 2017 r. i napisał, że jest gotowy na bitwę na śnieżki.

Zalecane