blog

Nelsan Ellis Wiki, żonaty, żonaty, partner lub wesoły, randki, wartość netto

W swojej słynnej roli Lafayette'a w przebojowej sadze o wampirach HBO „Prawdziwa krew”, Nelsan Ellis jest niezaprzeczalnie charyzmatyczny i zabawny, serial miał swoją premierę w latach 2008-2014 i był już certyfikowanym i nagradzanym hitem. Urodził się w mieście Harvey w stanie Illinois w pobliżu Chicago 30 listopada 1978 roku, a kiedy on i jego rodzeństwo byli młodsi, ich matka była samotną matką po rozwodzie z ojcem.

 Nelsan Ellis Wiki, żonaty, żonaty, partner lub wesoły, randki, wartość netto

1. Jaka jest jego kariera?

Po krótkiej pracy w amerykańskiej piechoty morskiej, ten facet rozpoczął szkolenie aktorskie w słynnej nowojorskiej Juilliard School. Ale Ellis jest najbardziej znany z roli Bobby'ego Byrda w filmie „Get on Up” z 2014 roku. Ten facet znajomo zagrał również Lafayette Reynoldsa w przeboju HBO „Prawdziwa krew”.

Za swoją postać w tej ostatniej produkcji facet otrzymał nagrody Ewwy, Satellite, Screen i NAACP, a ostatnio pojawił się w amerykańskim serialu „Elementary”.

2. Jak zarabia?

Szacuje się, że jego majątek wynosi 3 miliony dolarów i około 400 tysięcy dolarów rocznego dochodu. I zarabiał na filmach, serialach telewizyjnych, a także na pokazach i innych modach, reklamach i reklamach. Według źródła wiki ten facet zarobił w zeszłym roku ponad 100 tysięcy dolarów oprócz filmów takich jak pokazy mody, reklamy i reklamy.

Oprócz aktorstwa jest również aktywny w pracach społecznych i pomaga biednemu afrykańskiemu dziecku w wyżywieniu i edukacji, a także zaangażowany w UNICEF.

3. Podobno wesoły jest potajemnie żonaty?

Jest przystojnym facetem, więc jest jego ogromną fanką, ponieważ wciąż jest zatajony w swoim życiu osobistym. Jest wielka fanka, która chce go jako swojego przyszłego męża i szczęśliwie mieszka z nim jako jego żoną. Ale nie ujawnił też znacznie więcej informacji o życiu prywatnym, takich jak życie małżeńskie, partnerka, a także o swojej dziewczynie, a także nie ma do tej pory żadnych plotek o jego randkowaniu, więc jest zielony sygnał dla pań .

Jednakże, trochę wiki podał trochę informacji o swoim życiu małżeńskim i ma piękną żonę, ale jeszcze nie podzielił się tym w mediach. Tak więc przez takie zachowanie czasami ludzie odnoszą go do geja, ale on nie jest.

Niemniej jednak jest żonaty lub sygnał, główny problem do tej pory dla jego fanów i zwolenników.

4. Krótki życiorys:

Ellis posiada obywatelstwo amerykańskie, ale jest pochodzenia afroamerykańskiego, a także ma 5 stóp i 10 cali wzrostu. Ma dobrze utrzymane ciało z sześcioma spakowanymi, a aby zobaczyć jego konto w mediach społecznościowych, jest również osobą pomocną. Jeśli chcesz znaleźć więcej Ellisa i być z nim związany, musisz śledzić go na koncie w mediach społecznościowych.

Zalecane