blog

Nesta Cooper Wiki, wiek, urodziny, rodzice, pochodzenie etniczne, chłopak

Młoda i utalentowana twarz Hollywood, Nesta Cooper jest znakomitą aktorką, która słynie z gry w Travelers Netflixa. Kanadyjska aktorka Nesta Marlee Cooper jest przedstawiana jako Carly, samotna matka w toksycznym związku, w popularnym serialu Netflixa Travelers. Nesta jest bardzo pracowitą i pełną pasji aktorką, która ma bardzo duży potencjał.

  Nesta Cooper Wiki, wiek, urodziny, rodzice, pochodzenie etniczne, chłopak

Nesta jest bardzo pracowitą i pełną pasji aktorką, która ma bardzo duży potencjał. Jej prace są pozytywnie podziwiane i doceniane przez fanów. Będzie można ją zobaczyć w wielu nadchodzących filmach i serialach. Niedawno zakończyła zdjęcia do filmu „Live Like” Line, który wkrótce ukaże się na ekranach kin.

Nesta Cooper spotyka się z kimkolwiek lub nadal jest singlem!

Wschodząca aktorka Nesta, co zaskakujące, nie zwracała uwagi na swoje życie osobiste. Widziano, jak Nesta dzieli się miłością i uczuciem ze swoim najlepszym przyjacielem, Keithem Powersem. Oboje wydawali się być ze sobą związani na Instagramie, pojawiły się spekulacje i podobno byli kochankami. Ale żeby wyjaśnić nieporozumienie, byli po prostu najlepszymi kumplami i nie byli ze sobą w żadnym związku.

Widzieć: Alba Sierpień Wiki: Chłopak, Randki, Rodzina, Wzrost, Deszcz, Netflix???????

Ale jak mówią, miłość ma sposób na znalezienie drogi do serca i najczęściej dzieje się to wtedy, gdy najmniej się tego spodziewasz. Do życia Nesty też trafiła miłość. Nesta jest obecnie w związku ze swoim uroczym chłopakiem, Petem Van Aukerem. Miłosny duet, który zaczął się spotykać w listopadzie 2016 roku, od tamtej pory jest razem. Instagram tej pary jest nieustannie oblepiony uroczymi, wypełnionymi miłością zdjęciami.

Nie przegap: Jordan Gavaris Dziewczyna, Randki, wesoły, Wywiad i Wartość netto

Profesjonalne życie:

Ta piękna aktorka rozpoczęła swoją karierę w bardzo młodym wieku, grając drobne role w wielu filmach i serialach dramatycznych. W 2011 roku, po przeprowadzce do Vancouver, podpisała kontrakt z agentem, kontynuowała studia aktorskie i zaczęła przesłuchiwać. Z biegiem czasu dostała swój pierwszy film, Diablo. Później zdobyła role w telewizji, w tym The 100, Girlfriends Guide to Divorce, The Returned, UnReal i powracającą rolę w Heroes Reborn. Nestę zobaczymy następnie w filmie The Edge of Seventeen i serialu Showcase Travelers. W sierpniu 2018 dołączyła Nesta jako obsada w Widzieć , nadchodząca seria science fiction wyprodukowana przez firmę Apple.

Również: Daniel Doheny Wiki, wiek, wzrost, dziewczyna, randki, geje

Wartość netto:

Właśnie weszła do branży i mając dobry start w swojej karierze, Nesta musi pracować na swoją wartość netto. Ma już na swoim koncie słynne seriale i filmy Netflixa jak Edge of Seventeen. Musi otrzymać dobrą sumę pieniędzy. A patrząc na jej codzienny styl życia, prowadzi luksusowy i wyrafinowany styl życia.

Krótki życiorys:

Ta aktorka urodziła się w 1993 roku w Toronto w Kanadzie. Później wyemigrowała do Courtenay, Vancouver Island, BC z rodzicami, Michelle Burton i jej ojcem, w wieku siedmiu lat. Świętuje swoje urodziny 11 grudnia. Zawód aktora zawsze był dla niej bardzo zaintrygowany, kiedy w wieku 13 lat napisała do Disneya. Na razie nie ma żadnych profili wiki. Ma mieszane pochodzenie etniczne, ponieważ jej rodzice i dziadkowie są pochodzenia afrykańskiego. Ma pięć stóp i sześć cali wzrostu.

Studiowała aktorstwo, produkcję i reżyserię w liceum im. Marka R. Isfelda. Później po ukończeniu szkoły średniej poszła do New York Academy. Podobnie jak wiele innych celebrytów, jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, takich jak Instagram i Twitter.

Zalecane