blog

Nia Franklin Wiki, Wiek, Życie osobiste, Rodzina | Fakty o Miss Ameryki 2019

Olśniewający wokal Quando m'en vo z opery „La Boheme” rozbrzmiał w Jim Whelan Boardwalk Hall w Atlantic City, New Jersey 9 września 2018 r. Wykonawcą w sekcji talentów był nie kto inny jak zwycięzca Miss America 2019 , Nia Franklin. Na dorocznym pokazie zahipnotyzowała sędzię Carrie Ann Inaba i wyprzedziła 50 innych konkurentów, zdobywając tytuł Miss Ameryki. Gratulacje dla konkursu piękności Nii, która wyprzedziła 5 finalistów. Jest również laureatką Miss New York 2018 i jest adwokatem Edukacji Artystycznej.

  Nia Franklin Wiki, Wiek, Życie osobiste, Rodzina | Fakty o Miss Ameryki 2019

Na dorocznym pokazie zahipnotyzowała sędzię Carrie Ann Inaba i wyprzedziła 50 innych konkurentów, zdobywając tytuł Miss Ameryki. Gratulacje dla konkursu piękności Nii, która wyprzedziła 5 finalistów. Jest również laureatką Miss New York 2018 i jest adwokatem Edukacji Artystycznej.

Życie osobiste: ekskluzywne szczegóły związku ze swoim chłopakiem

25-letnia Nia Franklin spotyka się z Brooklynem, nowojorskim Duńczykiem Alexandrem. Duet głównie obnosi się ze swoimi zdjęciami na swoich kontach w mediach społecznościowych, na których prezentowali swój związek. Zwycięzca konkursu piękności z radością spędziła Święta ze swoim chłopakiem w grudniu 2017 roku i zachwycała się czasem spędzonym z nim w mediach społecznościowych. Zabierając go na Instagram 26 grudnia 2017 r., napisała: „ W pierwszy dzień Świąt moje dziecko podarowało mi: Jakość T-I-M-E. '

Przeczytaj także: Kaycee Rice Wiki, wiek, rodzice, wartość netto, chłopak

Kiedy Nia osiągnęła wiek 24 lat, jej beau Dane wyraził swoją miłość do zwycięzcy amerykańskiego konkursu piękności. Udostępnił stare zdjęcie pary i oznaczył ją jako „Królową” wraz ze słodkim życzeniem urodzinowym w dniu 28 czerwca 2017 r. Nia również wyznała swoją miłość do Dane'a trzema słodkimi słowami podczas urodzin swojego chłopaka w dniu 1 października 2017 r. obrazek.

Nia Franklin i jej chłopak, Dane Alexander, byli na czerwonym dywanie w Nowym Jorku w lipcu 2018 r. (Zdjęcie: Instagram)

Dalej w lipcu 2018 r., kiedy adwokat edukacji artystycznej wygrał Miss New York 2018, Dane towarzyszył jej na czerwonym dywanie w Nowym Jorku. Duet obnosił się z uśmiechem, a Dane z dumą udostępnił migawkę na swoim Instagramie z podpisem: „ Ja i moja Khaleesi. #MissNewYork #MrNewYork. '

Nie przegap: Nicole Maines Wiki: Wszystko o pierwszym superbohaterze transpłciowym

Jej chłopak Dane był zdumiony po tym, jak wygrała Miss America 2019. Wyrecytował ten moment w swoich mediach społecznościowych we wrześniu 2018 i podzielił się, że jego oczy wypełniły się łzami szczęścia po tym, jak jego ukochana zapragnęła tytułu Miss Ameryki. Podziękował wszystkim kibicom i przyjaciołom za wsparcie Nii i stwierdził, że ilość miłości, jaką czuł podczas konkursu „była nie do opisania”.

Chłopak Nii Franklin, Dari Alexender, wyszedł zdumiony po tym, jak wygrała Miss America 2019 (Zdjęcie: Instagram)

Dumny chłopak z konkursu piękności nazwał Nię „Królową” i okazał jej miłość. Dari, który wspiera każdy krok absolwenta Uniwersytetu Karoliny Północnej, dalej powiedział, że byłby samotny bez niej w Nowym Jorku.

Interesujące fakty dotyczące Nii Franklin

Oto kilka intrygujących faktów, których nie chcesz przegapić na temat Miss America 2019, Nii Franklin.

  • Jako zwycięzca Miss America 2019, Nia rywalizowała z Miss Connecticut, Bridget Oei; Panna Luizjana, Holli' Conway; panna Florydy, Taylor Tyson; oraz Miss Massachusetts, Gabriela Taveras w Jim Whelan Boardwalk Hall w Atlantic City, New Jersey w dniu 9 września 2018 r. Po uzyskaniu tytułu wyraziła wdzięczność swoim rodzicom i rodzeństwu.
  • Jej ojciec, który przeżył raka, cierpiał na chłoniaka nieziarniczego z limfocytów T i przeszedł chemioterapię, ale dwukrotnie był osłabiony. Otrzymał leczenie i przeszczep komórek macierzystych w dniu 1 maja 2013 r. w Duke Medical. Nia została dawczynią komórek macierzystych, która uratowała życie swojemu ojcu.
  • Jej rodzice zawsze byli wpływowymi ludźmi w życiu Nii. Wychowali troje dzieci, Nię, jej siostrę Bailey i jej brata. W jej rodzinie jej siostra o imieniu Bailey Renee Franklin jest o dwa lata młodsza od niej i urodziła się 21 lipca 1995 roku.
  • Podczas studiów była członkiem ArtistCops i kiedyś pielęgnować miłość do sztuki w dzieciach i szkołach. W Nowym Jorku Nia współpracuje z „Success Academy Charters School” i „Sing for Hope”.
  • Miss America 2019 jest orędownikiem edukacji artystycznej i koncentruje się na dzieciach, aby zapewnić wszechstronną edukację. Dorastała w szkole w przeważającej mierze kaukaskiej, a jej miłość do muzyki i sztuki pomogła jej służyć uczniom w potrzebie.

Jak Nia Franklin zebrała Net Worth?

Nia Franklin wezwała znaczącą część swojej wartości netto jako zwycięzca konkursu piękności. Jako zwyciężczyni wyborów Miss America 2019 9 września 2018 roku zapewniła sobie stypendium w wysokości 50 000 dolarów oraz całoroczną pracę. Kiedy została „Missą Nowego Jorku 2018”, zdobyła 17 250 dolarów jako stypendium w Szkole Sztuk Pięknych Uniwersytetu Karoliny Północnej.

Nie chcesz przegapić: Górski męski Eustace Conway Żonaty, żona, wesoły, rodzina, wartość netto

Jej inne źródło dochodów obejmuje jej pracę jako adwokat ds. edukacji artystycznej. Zbierała dochody z pracy w „Success Academy Charters School” i „Sing for Hope”. Konkurs piękności jest również utalentowanym muzykiem i wykonał segment opery The Bohema.

Krótki życiorys

Nia Franklin, urodzona w 1993 roku w Winston-Salem w Północnej Karolinie, obchodzi urodziny 28 lipca. W wieku sześciu lat orędowniczka edukacji artystycznej skomponowała swoją pierwszą piosenkę, która miała prosty tekst, składający się z powtórzeń „Miłość” i „Hej”.

Zobacz też: Lauren Pope Żonaty, Chłopak, Net Worth | Angielskie fakty dotyczące osobowości telewizyjnej

Nia stoi na przyzwoitym wzroście i ma wspaniałe wymiary ciała. Zgodnie z wiki ukończyła z wyróżnieniem studia z wyróżnieniem i uzyskała tytuł magistra kompozycji muzycznej „Uniwersytet Karoliny Północnej School of the Arts”.

Zalecane