blog

Nick Crompton Wiki: wiek, wzrost, waga, rodzice, wesoły, chłopak/dziewczyna

Kiedy jesteś celebrytą i trudno im otworzyć się na temat swojej seksualności, ponieważ są uwielbiane i śledzone przez miliony ludzi. Ale dla Nicka Cromptona był to tylko spacer po parku, który otworzył o byciu gejem i z dumą przedstawił swojego chłopaka, Leviego w filmie na YouTube. Uwielbiana osobowość internetowa, która jest COO TeamDoom, nie tylko zainspirowała innych do ujawnienia swojej tożsamości, ale pokazała, jak to zrobić.

  Nick Crompton Wiki: wiek, wzrost, waga, rodzice, wesoły, chłopak/dziewczyna

Przedsiębiorca i miłośnik internetu:

Nick Crompton jest dyrektorem ds. operacyjnych TeamDoom . Jest to współczesne połączenie mediów, które koncentruje się na budowaniu potężnych marek, historii, biznesu wokół Teen Entertainment i mediów, w tym celebrytów. Od ponad roku Crompton kieruje firmą, która ma ponad 7 miliardów wyświetleń i ponad 100 milionów obserwujących.

Chcesz wiedzieć więcej: Kay Burley Wiki, żonaty, mąż, rozwód, dzieci, wynagrodzenie, wartość netto

Poza tym zyskał również ogromną popularność na YouTube i uczynił go jeszcze bardziej popularnym, gdy współtworzył agencję marketingu społecznościowego, Łańcuch społeczny . Jest to tradycyjny sposób budowania podejścia marketingowego poprzez wykorzystanie mediów społecznościowych i wpływanie na agencje marketingowe. Niektóre z elitarnych marek, nad którymi pracuje Social Chain, to między innymi Apple, British Airways, Universal Pictures i Microsoft.

W maju 2018 r., COO Jake Paul’s Team 10, Nick opuścił firmę po ponad dwóch latach aktywnego zaangażowania. W liście do fanów wyraził rozczarowanie wobec firmy. Powiedział;

„W przeszłości byłem bardzo rozczarowany sposobem, w jaki niektóre talenty zdecydowały się odejść z Drużyną 10, dlatego chcę jasno powiedzieć, dlaczego odchodzę”

Dzięki udanej karierze Nick zarobił 250 000 dolarów netto w 2018 roku, jak donosi portal gazettereview.com.

Wychodząc jako wesoły!

Jako fenomen internetowy, ludzie oczekiwali, że będzie w związku chłopaka z dziewczyną, ale do 28 listopada 2017 r. był powściągliwy w swoich sprawach osobistych.

W filmie udostępnionym przez gwiazdę YouTube, Jake'a Paula, 28 listopada 2017 r., Nick okazał się gejem i zaszokował całe bractwo. Film zawierał nawet jego chłopaka i przedstawił go jako Levi.

Możesz kochać: Sonia Isabelle Wiki: Żonaty, Mąż, Dzieci, Rodzina, Wartość netto, Wzrost

Później ujawnił, że poznał swojego partnera w 2017 przez Tinder i od razu zaczął się spotykać. Chociaż ujawnienie swojej tożsamości zajęło mu sporo czasu, w końcu przyznał się do swojej prawdziwej seksualności.

Nick Crompton ujawnił swojego chłopaka, Levi, 28 listopada 2017 r. (Źródło zdjęcia: kanał Jake Paula na Youtube)

Dzieli świetne relacje z przyjaciółmi i szczególną sympatią do dziewczyny o imieniu Tessa Brooks. Chociaż fani spekulowali, że duet spotyka się ze sobą, jego pojawienie się oczyściło każde powietrze na temat pary. I są ze sobą niczym więcej niż wspaniałymi przyjaciółmi.

Niestety Nick Crompton i jego chłopak Levi nie są już razem. Faktyczna data ich podziału jest trzymana w tajemnicy; jednak ujawnił rzeczywisty powód ich zerwania na wideo YouTube QnA 18 lutego 2018 r.

Potwierdził, że nie ma nic przeciwko ich rozstaniu. Sprawy nie układały się tak, jak oczekiwali od siebie nawzajem. Dlatego woleli się rozstać. Powiedział jednak, że nadal utrzymuje przyjazne stosunki ze swoim byłym chłopakiem, chociaż nie są już romantyczną parą. Poza tym wciąż ma rozmowę z przerwami.

Ujawniając przyczynę ich rozstania, wyraził zainteresowanie poślubieniem kobiety. Levi, który w tej chwili nie był gotowy na związek, pokazał swoje szanse na małżeństwo z kobietą.

W przypadku Nica nie wykazał on zainteresowania nawiązaniem związku.

Szukaj więcej interesujących: Karen Gravano Wiki, mąż, chłopak, córka, wartość netto, utrata wagi

Krótki życiorys:

Nick Crompton urodził się 5 lutego 1995 roku, co oznacza, że ​​ma 22 lata. Urodził się i wychował przez swoich rodziców wraz ze swoim młodszym bratem w Bradford w Anglii zgodnie z wiki. Crompton poszedł do Salt Grammar School, a później poszedł do Titus Salt Sixth Form, aby ukończyć szkołę średnią. Po prostu ma przyzwoity wzrost około 5 i pół stopy i ma wzmocniony kształt ciała. Nick należy do rasy białej i posiada obywatelstwo brytyjskie.

Zalecane