blog

Nick Dixon Wiki, wiek, żonaty, żona, córka, rodzina, CP24, Twitter

Życie dziennikarza kręci się tylko wokół telewizji, ale ten człowiek jest zupełnie inny od stereotypu. Nick Dixon jest znanym prezenterem wiadomości i dziennikarzem, który teraz dzieli się swoimi spostrzeżeniami na temat wiadomości w CP24, nigdy nie brał swojej rodziny za pewnik, zwłaszcza córki. Prezenter nigdy nie rezygnuje z poświęcania czasu swojej córce, a jednocześnie pracuje nad utrzymaniem statusu czołowego dziennikarza.

  Nick Dixon Wiki, wiek, żonaty, żona, córka, rodzina, CP24, Twitter

Kariera i życie zawodowe:

Kanadyjski dziennikarz i nowy prezenter rozpoczął swoją karierę reporterską od Global Toronto, siostrzanej stacji CHCH-TV jako reporter Queen's Park. Reporter dostał wtedy swoją wymarzoną pracę jako reporter i prezenter w wiadomościach o godzinie 23:00 w CHCH-TV z 2004 roku. Wziął także potomka po Dana McLeana, który przeszedł na emeryturę z wieczornych wiadomości CHCH-TV.

W maju 2016 roku CHCH-TV ogłosił, że prezenter wiadomości odchodzi i już złożył rezygnacje. Jego ostatni program dla CHCH wyemitowano 3 czerwca 2016 r. Prezenter dołączył do CP24 i powiedział, że poprzednia sieć była niesamowitą przejażdżką, ale okazja na CP24 nadeszła mu na drodze i byłby dość głupi, gdyby jej nie wykorzystać.

Prezenter, który donosił także dla CNN i Fox News o zawieszeniu Todda Bertuzziego, wyprodukował i napisał film dokumentalny zatytułowany Hope For Haiti.

Nick cieszy się życiem z córką i żoną!!!!

Prezenter wiadomości dodał nową historię do jego życia, kiedy poślubił innego prezentera wiadomości CHCH, Britta Dixona w 2011 roku. Ceremonia ślubna była prywatną ceremonią, w której uczestniczyło niewielu przyjaciół i rodziny.

Para jest rodzicem uroczej córki, która ma około 12 lat, a Nick spędza czas z jej córką, a nawet zamieszcza posty o swojej uroczej rodzinie na swoim oficjalnym koncie na Twitterze.

  Obraz

19 ten W lipcu 2014 r. pozował w czerwonych szpilkach na cele charytatywne wraz z córką i żoną, co samo w sobie jest zabawne. Drugą zabawną stroną obrazu był napis „Mój przystojny… a może ładna?”

30 ten Wrzesień 2015, odpowiadając na tweeta Peggy Chapman, wyjawił, że cztery lata temu był żonaty, dając ludziom trochę znać o swoim życiu osobistym.

Kanadyjski prezenter został niedawno zauważony ze swoją córką, a Jim Diodati zadbał o to, by urocze zdjęcie zwróciło uwagę w mediach społecznościowych.

Zobacz też: Wynagrodzenie Melissy Grelo i wartość netto

Krótka biografia Nicka:

Według źródeł wiki, dziennikarz urodził się w Wielkiej Brytanii, ale pochodzi z Kanady. Nick Dixon, który obecnie ma 43 lata i obchodzi swoje urodziny 9 ten Maj każdego roku. Kanadyjczyk nie ujawnił swoich rodziców, ale podziękował im za podzielenie się swoją historią o ataku na London Bridge. Nick Dixon należy do rasy białej i ma przyzwoity wzrost i budowę ciała.

Zalecane