blog

Nick Faldo Wiki, żonaty, żona, dziewczyna, rodzina, pensja, golf, huśtawka

Człowiek z klasą na polu golfowym i poza nim, znany ze swojego przebudowanego swingu, który pomógł mu zdobyć tytuł trzech mistrzów, jest teraz głównym analitykiem golfa w CBS i przekazuje swoje głębokie i znaczące spostrzeżenia jako ekspert golfa. Jego życie osobiste jest tak samo zdumiewające jak jego życie zawodowe, ponieważ ożenił się trzykrotnie z taką samą liczbą rozwodów, co lepiej wyjaśnia charakter, jakim jest w prawdziwym życiu.

 Nick Faldo Wiki, żonaty, żona, dziewczyna, rodzina, pensja, golf, huśtawka
 • Rodzice
 • Człowiek z klasą na polu golfowym i poza nim, znany ze swojego przebudowanego swingu, który pomógł mu zdobyć tytuł trzech mistrzów, jest teraz głównym analitykiem golfa w CBS i przekazuje swoje głębokie i znaczące spostrzeżenia jako ekspert golfa. Jego życie osobiste jest tak samo zdumiewające jak jego życie zawodowe, ponieważ ożenił się trzykrotnie z taką samą liczbą rozwodów, co lepiej wyjaśnia charakter, jakim jest w prawdziwym życiu. Przyczyny rozwodów są podobno spowodowane licznymi pozamałżeńskimi romansami i romansami z wieloma kobietami.

  Golfista i analityk golfowy!

  Były golfista numer 1 na świecie jest uznawany za jednego z najlepszych graczy swojej epoki. Niezwykle utalentowany zawodnik ma na swoim koncie ponad 30 zwycięstw w European Tour, zdobywając jednocześnie sześć głównych mistrzostw, w tym trzykrotny tytuł mistrzowski. W połowie lat 80. zaczął odbudowywać swoją akcję swingową, gdzie wielu obawiało się, że straci błysk i charyzmę.

  Ale pod okiem Davida Leadbettera osiągał kolejne kamienie milowe. Nawet po osiągnięciu wielu celów w swojej karierze wielu ekspertów twierdzi, że mógł osiągnąć więcej i nigdy nie wykorzystał swojego prawdziwego potencjału. Po zakończeniu i odkurzeniu kariery golfowej, w cudowny sposób został nadawcą programu ABC Sports PGA Tour w 2004 roku.

  Po dwóch latach pracy, 3 października 2006 roku podpisał kontrakt z CBS, gdzie zastąpił Lanny'ego Wadkinsa jako główny analityk golfa. W dniu 2 września 2017 r. Calgary Herald poinformował, że jest jednym z liderów piątej dorocznej edycji Shaw Charity Classic.

  Ile wynosi wartość netto i wynagrodzenie Nicka?

  Golfista Ace, który od 2006 roku objął stanowisko głównego analityka, podpisał wieloletni kontrakt z CBS, w którym podobno zarabia około 8 milionów dolarów rocznej pensji. Jego pensja wydaje się astronomiczna, ponieważ analityk w ciągu swojej kariery golfowej otrzymał zaledwie 5 milionów dolarów.

  Angielski profesjonalista przywołuje zdumiewającą wartość netto w wysokości 60 milionów dolarów, która jest przypisywana jego pracy i karierze golfowej.

  Sprawy pozamałżeńskie i kłopotliwe życie małżeńskie!

  Kiedy miał dwadzieścia jeden lat, Nick Faldo poznał Melanie Rockall i natychmiast się w niej zakochał. Para wyszła za mąż podczas prywatnej ceremonii w 1979 roku.

  Ale po pięciu latach życia małżeńskiego para ruszyła na rozwód, gdy Rockall odkrył, że ma pozamałżeński romans z sekretarką swojego menedżera, panną Bennett.

  W rozmowie z The Guardian zdradził, że:

  „Byliśmy szczęśliwym małżeństwem przez osiem miesięcy. Niestety byliśmy małżeństwem przez cztery i pół roku”.

  Jego publiczne oświadczenie wyjaśnia rozpacz i nienawiść w ich krótkotrwałym związku. Po rozwodzie poślubił swoją ówczesną dziewczynę, Gill Bennett w 1986 roku i powitał troje dzieci, Natalie, Matthew i Georgię.

  Później Faldo przeniósł się do Ameryki na PGA Tour, zostawiając żonę i rodzinę w 1995. Podział nie był jednak tani i serdecznie osiedlili się na około 7 milionów funtów.

  Jego drugie małżeństwo nagle się rozpadło, po jego rzekomym związku ze studentką golfa, Brenną Cepelak, która miała wówczas 20 lat.

  Po trzech latach romansów z młodym Cepelakiem poznał Valerie Bercher. Po tym, jak porzucił Brennę, podobno zniszczyła jego Porsche kijem golfowym, powodując szkody w wysokości 10 000 funtów. Domagała się nawet milionów dolarów każdego roku jako ugody, ale otrzymywała tylko jedną czwartą tego, czego żądała.

  Jego trzecie życie małżeńskie zaczęło się w lipcu 2001 roku, kiedy poślubił Valerię Bercher podczas wystawnej i pełnej gwiazd ceremonii ślubnej w swoim domu. W końcu wyglądał na satysfakcjonujący związek, kiedy para urodziła uroczą córkę Emmę Scarlet w 2003 roku.

  Ale „wszystko, co zaczyna się dobrze, niekoniecznie kończy się dobrze”, ponieważ złożył pozew o rozwód w 2006 roku. Kobieta, którą określił jako „Tą”, podobno zażądała 15 milionów funtów jako ugody. Dailymail poinformował, że widoczną przyczyną ucieczki była imponująca postać Valerii, która oczekuje od niego pomocy i nie uważa go za mistrza w czterech ścianach.

  Jego krótkie życiorys i rodzina:

  Urodzony jako Sir Nicholas Alexander Faldo, Nick zaszczycił ten świat 18 lipca 1957 roku w Welwyn Garden City w Hertfordshire, co oznacza, że ​​ma 60 lat. Według źródła wiki ojciec czwórki dzieci mieszka obecnie w Orlando na Florydzie w USA. rodzice George Arthur Faldo i Joyce Smalley Faldo i należy do rasy białej, posiadając obywatelstwo brytyjskie. As stoi na wysokości 6 stóp i 3 cali i ma zbudowane atletyczne ciało.

  Zalecane