blog

Nick Jenkins Wiek, żonaty, żona lub partner, wesoły, dom, wartość netto

Multimilioner Moonpig, Nick Jenkins, założyciel strony internetowej z życzeniami Moonpig.com, połączy The Den podczas swojego 13. programu. Zajęło mu to pięć lat strat i cztery rundy zbierania funduszy, zanim witryny w końcu przyniosły zysk: dziś witryna wysyła kartki z życzeniami do milionów klientów na całym świecie i stała się powszechnie znana.

 Nick Jenkins Wiek, żonaty, żona lub partner, wesoły, dom, wartość netto

Kim jest Nick, Kariera?

Nick rozpoczął zawód kartki z życzeniami online wcześniej w 1999 roku, niedługo przed krachem dot-comów, ale ten facet był w stanie przetrwać upadek i podniósł firmę do miliona dolarów dzięki ekspansji w Anglii i Ameryce.

Od 2008 roku aktywnie inwestuje w start-up, a ten facet był również członkiem komitetu inwestycyjnego Impact Venture UK: funduszu inwestycyjnego, który inwestuje w przedsiębiorstwa społeczne.

Ile jest jego wartość netto?

Wartość netto Nicka oszacowano na 190 milionów dolarów w 2016 roku, a założyciel firmy Moonpig i nowy sędzia w Dragon's Den zasłużył na ogromną wartość netto.

W 2011 roku ten facet sprzedał firmę za 150 milionów USD, gdzie korporacja pozyskała pięć rund inwestycji od niektórych prywatnych inwestorów, takich jak sponsor Carte Blanche Greeting Duncan Spence. Jego doświadczenie bycia firmą, w której inwestuje, prawdopodobnie przyda się w Norze.

Po sprzedaży wielomilionowej firmy wyczerpał się rok prowadzenia organizacji charytatywnej dla dzieci i był „mocno zaangażowany” w trzy inne organizacje non-profit w ostatnich latach.

Jest gejem czy potajemnie randkuje?

Jako multimilioner, a także jeden z najwspanialszych i najbardziej znanych biznesmenów na świecie, ten facet nie jest aktywny głównie na koncie w mediach społecznościowych, nie korzysta też z żadnego konta na Twitterze ani Instagramie, więc wygląda na to, że jest zajęty jego praca. Jest też niewiele informacji o jego życiu osobistym, takim jak jego życie małżeńskie, żona, partnerka, a także ten facet nigdy nie ujawnił swojej dziewczyny, a także nie ma żadnych wiadomości o jego historii randek.

Jednak niektóre strony wiki opisują go jako żonatego mężczyznę, a także twierdzą, że żyje szczęśliwie z jej żoną i dwójką dzieci, ale nie znaleźliśmy żadnej wskazówki na temat faktów. Tak więc po prostu zakryli mit o nim, a on też nigdy nie zaakceptował swojego małżeństwa.

Wygląda więc na geja, ale nie jest gejem, a także twierdził, że jest heteroseksualnym mężczyzną.

Krótki życiorys:

Jest jedną z utalentowanych osobowości biznesu powitalnego, a także jedną z najbogatszych. Jenkins ma obywatelstwo brytyjskie i jest rasy białej. Jego wzrost wynosi ponad 5 stóp i 10 cali, a także ma dobrze utrzymaną, dobrze zbudowaną sylwetkę i rozmiar.

Zalecane