blog

Nick Kypreos Wiki, Bio, żonaty, żona, rozwód, wynagrodzenie i wartość netto

Nick Kypreos jest nie tylko analitykiem hokejowym, ale także popularnym skrzydłowym hokejowym, który zadziwił miłośników hokeja swoim wybitnym występem w National Hockey League (NHL). Doprowadził nawet do ostatniego przystanku NHL ze swoim rodzinnym miastem Toronto Maple Leafs. Emerytowany kanadyjski zawodowy hokej na lodzie grał osiem sezonów w National Hockey League (NHL) dla drużyn „Hartford Whalers”, „Washington Capitals”, „New York Rangers” i „Toronto Maple Leafs”. Obecnie jest analitykiem hokeja w sieci telewizji kablowej Sportsnet w Kanadzie.

 Nick Kypreos Wiki, Bio, żonaty, żona, rozwód, wynagrodzenie i wartość netto

Emerytowany kanadyjski zawodowy hokej na lodzie grał osiem sezonów w National Hockey League (NHL) dla drużyn „Hartford Whalers”, „Washington Capitals”, „New York Rangers” i „Toronto Maple Leafs”. Obecnie jest analitykiem hokeja w sieci telewizji kablowej Sportsnet w Kanadzie.

Net Worth Nicka Kypreosa

Były kanadyjski gracz NHL i niedawny człowiek mediów, Nikos Kypreos, ma podobno szacowaną wartość netto na ponad 15 milionów dolarów. Według danych płacowych NHL z 1994 r. zarobił 3,5 miliona dolarów i podpisał umowę z 5,25 milionami jako wynagrodzeniem.

Ciekawe: Meteorolog Stephanie Mead Wiki, wiek, żonaty, ślub

Rozpoczynając karierę w Washington Capitals, Nick miał przełom w sezonie NHL, kiedy grał dla Hartford Whaler w sezonie 1992/93, gdzie mężczyzna strzelił 17 goli, zdobywając 326 minut karnych. Była to czwarta najwyższa kara w sumie w sezonie ligowym. Przed dołączeniem do NHL grał także w hokeja juniorów w „North Bay Centennials” w Ontario Hockey League. W 1966 roku były lewy skrzydłowy hokeista brał udział jako hokeista w odcinku programu HBO „Arli$$”. Występował również w głównej konkurencyjnej sieci kablowej Sportsnet, a obecnie NHL Alumni/Sportsnet Hockey Night w Kanadzie.

Nick Kypreos żonaty, żona, rozwód

Przechodząc do jego osobistego biografii, jest żonatym mężczyzną. On i jego żona, Anne-Marie Kypreos, wychowują trójkę dzieci o imieniu Anastasia Kypreos, Theo Kypreos i Zachary Kypreos. Nick jest w związku ze swoją małżonką od ponad dwóch dekad. W 1997 roku para złożyła sobie przysięgę małżeńską podczas intymnej ceremonii ślubnej.

Możesz Tak jak: Trinidad Cardona Wiki-Bio, wiek, prawdziwe imię, dziewczyna, randki, rodzina

Tamara Braun żonaty, mąż, chłopak, randki, wartość netto

Nick Kypreos Wiki i bio

Nikos urodził się w Toronto w Kanadzie 4 czerwca 1966 roku. Wychowywali go greccy rodzice, Nicholas i Theodora wraz z rodzeństwem. Mężczyzna jest absolwentem Uniwersytetu Toronto w Kanadzie, więc jest Kanadyjczykiem ze względu na narodowość. 5-letni kanadyjski były gracz NHL i niedawna osobowość medialna Nick ma wysoki, wysoki wzrost (6 stóp) i waży około 95 kg.

Zalecane