blog

Nick Viall Wiki: wieczór panieński, dziewczyna, randki, zaręczyny, split, teraz

Nick Vail, wybitna twarz z reality show „The Bachelorette”, zawsze marzył o wejściu do Hollywood. Chociaż nie mógł znaleźć miejsca w branży filmowej, już zdobył sławę jako gwiazda, wygrywając dwudziesty jeden sezon serialu ABC „Kawaler”. Wcześniej zdobył drugą pozycję wicemistrza w dwóch kolejnych sezonach „The Bachelorette”.

  Nick Viall Wiki: wieczór panieński, dziewczyna, randki, zaręczyny, split, teraz

Niech będzie to jego zwycięstwo nad wieloma franczyzami lub kontrowersyjnymi związkami, Nick zawsze utrzymywał, że pozostaje w centrum uwagi. Nigdy nie wrócił do swojego zwykłego życia, odkąd odniósł sukces i aklamacje.

Jego podróż dalej Kawaler !

Nick Vail brał udział w dwudziestym pierwszym sezonie „ Kawaler' znaleźć prawdziwą miłość. Jednak jego poszukiwania nie zakończyły się dobrą nutą, ponieważ musiał współpracować z Vanesso Grimaldi, który nie był jego pierwszym wyborem w finale sezonu.

Nick walczył o serce Andiego Dorfmana, ale wybrała Josha Murraya zamiast niego. To był rzeczywiście bolesny moment, kiedy Andi Dorfman pożegnał się z Nickiem w programie Bachelorette.

Zobacz: Carlos Leon Wiki, Net Worth, Rodzice, Żona

Oprócz drugiego uczestnika, jego pierwszym wyborem była Andi, ale sprawy nie układały się z nią dobrze, a Nick był zdruzgotany, ponieważ zamierzał dać jej pierścionek. To było dość przygnębiające widzieć, jak go zawiodła, ponieważ nie mógł w to uwierzyć. Tak więc, przy ciągle zmieniającej się grze i spiskach, wybrał Vanessę Grimaldi i Raven Gates jako dwie ostatnie damy.

Chociaż Andi Dorfman był jego priorytetem, związek z jego przeznaczoną partnerką Vanessą Grimaldi przeszedł długą drogę. Nick i Vanessa, którzy nie wyglądali na idealnego romantycznego partnera, podzielili się świetnymi relacjami, które pomogły mu znaleźć jej cel w marcu 2017 roku, który również został wyemitowany w programie.

Florence Welch Partner, wzrost, rodzina

Ich związek przeszedł dalej na wyższy poziom, kiedy zaręczyli się w programie. Ale nieszczęście uderzyło w mgnieniu oka, a związek wkrótce wygasł w sierpniu 2017 roku.

Vanessa rusza dalej; Oskarżony Nick

Zaręczona para Nick i Vanessa rozpadła się nie więcej niż rok temu. Oprócz jego wcześniejszych romansów w Pokaz panieński , nigdy nie był w wiadomościach w swoim obecnym życiu miłosnym. Nick nie ujawnił nic o dziewczynie, z którą może się teraz spotykać.

Z drugiej strony Vanessa przeniosła się do innego związku w ciągu roku od ich rozstania i zaczęła spotykać się ze swoim nowym chłopakiem, Joshem Wolfe. Josh jest kanadyjskim biznesmenem i dyrektorem ds. pomocy i programowania w regionie Quebec i Atlantyku w Kanadzie dla Centrum Izraela i Spraw Żydowskich . Ujawniła swój krawat z Joshem podczas Nagrody podcastów iHeart Radio, gdzie stwierdziła: spotykam się z kimś .

Dowiedz się więcej: Audrey Whitby Bio, chłopak, romans

Pomimo swojego nowego kochanka oskarżyła Nicka, twierdząc, że to on był powodem, dla którego nie została zaproszona na ślub Ashley i Jareda. Ale Nick zaprzeczył jej zarzutom i stwierdził, że nie był przyczyną incydentu. Podobnie Jared nigdy nie wspomniał, że Nick nie chce Vanessy podczas swojego ślubu.

Pogłoski o randkach

Nick Viall zawsze był gorącym tematem do plotek, jeśli chodzi o związki celebrytów. I dlaczego nie miałoby to być w końcu Nick ma długą listę prawdziwych dziewczyn i plotek o randkowaniu?

W związku z jego niedawną kontrowersją Nick był podobno spotykał się z jego dawnym zainteresowaniem Licencjat w raju , Demi Burnett. Jednak Nick wziął zarzuty do koncernu i stwierdził, że on i Demi z pewnością są kimś więcej niż przyjaciółmi i byli u siebie nawzajem, ale nie umawiali się na randki, za pośrednictwem swojego podcastu Pliki fiolki w listopadzie 2019 r.

Nick wcale nie był nieśmiały ani niepewny, by dalej stwierdzać, że zatrzymują się u siebie i cieszą się wspólnym czasem, ale ich związek jest ściśle platoniczny.

Ale jak na razie Nick wreszcie otworzył się na temat Rachel i… powiedział że obaj byli tylko przyjaciółmi, kiedy został zapytany przez US Weekly w dniu 9 listopada 2019 r.

Mimo spekulacji fanów żaden z nich nie mówił o tym skandalu i nie pozwolił, by zniknął ze znakiem zapytania. Zarzut pojawił się po tym, jak Nick zakończył związek ze swoją byłą dziewczyną, Kristiną Schulman.

W grudniu 2018 r. Nick wciąż był zaplątany w relacje i problemy. Potem jego plotki z Haley Ferguson zaczęły wirować w mediach po tym, jak jego zalotne komentarze pojawiły się na poście Haley na Instagramie. Później zniszczył plotki, że on i Haley byli tylko dobrymi przyjaciółmi, a także wspomniał, że kocha Haley i jej siostrę bliźniaczkę Emily, na kawałki. Jednak oficjalnie nie spotykali się.

Ile jest warte netto Nicka?

Z ciągle rosnącą ciekawością przebojowego reality show wśród fanów, Nick Vail jest centrum dla pań. Aktor osiągnął całkiem niezłe zarobki ze swojego programu telewizyjnego, a jego całkowitą wartość netto szacuje się na około 250 tysięcy dolarów w 2017 roku.

Krótki życiorys i Wiki

Nick Vial obchodzi swoje urodziny 28 września. Urodził się w 1980 roku i był wychowywany przez rodziców, Christophera Vialla i Mary Viall, w Milwaukee, WI, Stany Zjednoczone. Dorastał z dziesięcioma innymi rodzeństwem. Szczegóły dotyczące jego drugiego rodzeństwa nie pojawiły się w mediach, ale wydaje się, że mają one dobrze zgrane relacje między członkami rodziny. Nick wspomniał fanom o swojej rodzinie swoim udostępnieniem na Instagramie 17 czerwca 2019 r. z okazji Dnia Ojca.

Nick uczęszczał na University of Wisconsin-Milwaukee, aby uzyskać tytuł licencjata z zarządzania biznesem. Ma 6 stóp i 2 cale wzrostu i należy do rasy białej.

Zalecane