blog

Nick Wright FOX Sports, Wiki, Wiek, Bio, Żona, Rodzina, Wynagrodzenie, Twitter

Każdy, kto interesuje się sportem i często wyszukuje wiadomości sportowe, musi rozpoznać znanego gospodarza, Nicka Wrighta. Jego intrygujące i ekscytujące komentarze sportowe zdobyły miliony serc i pomogły mu wyrobić sobie markę w branży. Będzie współgospodarzem nowego porannego programu FS1 „First Things First” w nadchodzącej jesieni 2017 roku.

 Nick Wright FOX Sports, Wiki, Wiek, Bio, Żona, Rodzina, Wynagrodzenie, Twitter

Kariera Works of Wright

Nick Wright rozpoczął karierę w KCSP 610 AM w Kansas City. Tam pracował jako gospodarz weekendów i asystent produkcji, a później prowadził własny program „Co jest w porządku z Wrightem”. Gospodarz radiowy prowadził również różne programy w WAER 88,3 FM, szczególnie w „Double Overtime”, podczas gdy on studiował na Uniwersytecie Syracuse.

Zobacz: RiceGum Wiki, Dziewczyna, Rodzina, Wartość netto

Następnie gospodarz radia dołączył do Houston KILT 610 AM, gdzie prowadził poranny program jazdy. Następnie komentator sportowy dołączył do FOX Sports po czterech udanych latach spędzonych w Houston. W FOX Sports komentator często prowadzi „The Hard With Colin Cowher”, a także omawia najważniejsze historie i narracje na temat NFL z różnymi ekspertami piłkarskimi.

Ile wynosi pensja Nicka?

Nick Wright zgromadził swoją wartość netto jako osobowość medialna. Prezenter wiadomości pracował wcześniej jako prezenter radiowy i wyróżniająca się osobowość telewizyjna. Według PayScale mediana pensji radiooperatora wynosi 44 205 USD rocznie, co oznacza, że ​​mógł zgromadzić kolosalne bogactwo i fortuny z kariery w mediach i sieciach.

Przypisuje mu się pracę w studiu FS1, a także współpracę z FOX Sports.

Jego małżeństwo, żona i dzieci

Życie miłosne Nicka Wrighta, gospodarza FOX Sports, dotyczy jego życia małżeńskiego ze swoją dziewczyną, która została żoną, Danielle Wright, która jest stylistką mody. Para spotykała się przez kilka lat i rozwijała swój związek, dzieląc przysięgę ślubną 13 kwietnia 2007 r.

Przeczytaj także: ESPN Tedy Bruschi Żona, wartość netto, dzieci

Para cieszy się teraz życiem małżeńskim od ponad dekady i powitała trójkę swoich dzieci w trakcie romantycznego zaangażowania. Z trzech najstarszy to syn, który ma dwie młodsze siostry. Jedna z jego córek, Diorra, ma trzynaście lat.

Dowiedz się więcej: Carlos Leon Wiki, Net Worth, Rodzice, Żona

Krótki życiorys

Nick, gospodarz FOX Sports, urodził się w Stanach Zjednoczonych, a według jego konta na Twitterze obchodzi swoje urodziny 3 r & D października. Prezenter ma obywatelstwo amerykańskie. Pochodził z rasy białej i był obdarzony odpowiednim wzrostem. Gospodarz ukończył studia na Uniwersytecie Syracuse w 2007 roku na kierunku dziennikarstwo telewizyjne.

Zalecane