blog

Nick Zano Bio, dziewczyna, dziecko, pochodzenie etniczne, wartość netto

Amerykański aktor Nick Zano jest częścią przemysłu rozrywkowego od prawie dwóch dekad. W swojej karierze pokazał swój talent aktorski w kilku filmach i programach telewizyjnych, w tym 2 Broke Girls (2011-12), 90210 (2012), College (2008), The Final Destination (2009) i nie tylko. Dowiedz się więcej o Nicku Zano, a także o szczegółach jego życia randkowego, dziecka, wartości netto i tak dalej.

 Nick Zano Bio, dziewczyna, dziecko, pochodzenie etniczne, wartość netto

Dowiedz się więcej o Nicku Zano, a także o szczegółach jego życia randkowego, dziecka, wartości netto i tak dalej.

Biografia Nicka Zano: wiek, wzrost, pochodzenie

Nick Zano ma wysokość mierzącą sześć stóp (1,83 m). Aktor urodził się w Nutley w stanie New Jersey, 8 marca 1978 roku.

Posiada mieszane pochodzenie etniczne składające się z irlandzkiego i włoskiego/sycylijskiego pochodzenia.

Długotrwały związek z dziewczyną aktorki; Dzieci Szczegóły

Nick Zano jest w związku z kanadyjską aktorką Leah Renee Cudmore od 2013 roku.

Chociaż para trzymała wiele szczegółów swojego związku w tajemnicy, Nick i jego długoletnia dziewczyna byli dość otwarci na temat swojej rodziny.

Odsłonięte życie randkowe aktora: - Isaiah Mustafa Girlfriend, Net Worth, filmy i programy telewizyjne

Duet powitał swoje pierwsze dziecko - chłopca o imieniu Wyatt Lee - w lipcu 2016 r. Ponownie, pod koniec 2017 r., Leah po raz drugi zaszła w ciążę, a 9 sierpnia 2018 r. urodziła córeczkę.

 Nick-Zano-Dziewczyna-Dzieci-2019

Podczas drugiej ciąży u Leah pojawiły się komplikacje, w wyniku których dziecko urodziło się w złym stanie zdrowia. W ciągu 24 godzin od porodu dziecko o imieniu Lennon Rose musiało przejść 9-godzinną operację wraz z procedurą, która trwała dwie godziny. Co więcej, dziecko zostało umieszczone na Oddziale Intensywnej Opieki Noworodkowej (NICU) w Szpitalu Dziecięcym BC na ponad miesiąc, zanim pozwolono mu zostać zabranym do domu.

Na chwilę obecną dziecko jest w dobrym zdrowiu i nie wystąpiły już żadne komplikacje po wstępnej operacji i okresie próbnym.

Szczegóły dotyczące wartości netto

Od swojej kariery aktorskiej Nick Zano zapewnił sobie majątek w wysokości 3 milionów dolarów. Z kolei Nick dobrze wykorzystał swoją fortunę. W 2019 roku wraz ze swoją partnerką Leah kupił dom na górze położonej między Malibu i Calabasas.

Fortuna prezentera sportowego:- John Buccigross Net Worth

Dom, który składa się z trzech sypialni i takiej samej liczby łazienek wraz ze studiem nagrań, ma powierzchnię 2200 stóp kwadratowych. Miejsce docelowe Star kupił dom za kwotę 1,56 miliona dolarów.

Kariera: filmy i programy telewizyjne

Nick rozpoczął karierę jako reporter MTV około 2001-02. W 2003 roku dostał rolę Vince'a w programie telewizyjnym, Co lubię w tobie i grał tę rolę do 2006 roku.

Po przełomie w aktorstwie Nick pokazał swoje umiejętności aktorskie w wielu filmach i programach telewizyjnych, takich jak 7. Niebo (2007), Mój najseksowniejszy rok (2007), Miejsce Melrose (2009-10), Miasto kuguar (2009-10), Desperacko szukając Świętego Mikołaja (2011), 2 spłukane dziewczyny (2011-12), 10 lat (2012) i nie tylko.

Zalecane