blog

Nicki Chapman Wiki, żonaty, mąż, rozwód, dzieci, wartość netto

Były sędzia „Pop Idol” miał dobrze prosperującą karierę w branży, zanim stał się znaną postacią w telewizji, ale Nicki Chapman nadal lubi zarabiać na sprzedaży butów samochodowych. Starszy gospodarz telewizyjny, Chapman, po raz pierwszy pojawił się jako sędzia w Popstars i Pop Idol w 2001 roku i od tego czasu zaprezentował różne programy. Chapman urodził się 14 stycznia 1966 roku w Herne Bay w hrabstwie Kent w Wielkiej Brytanii.

 Nicki Chapman Wiki, żonaty, mąż, rozwód, dzieci, wartość netto

Kariera i postępy Nicki:

Jej pierwsza praca w niepełnym wymiarze godzin, kiedy służyła w wiosce w wieku 14 lat, sprawiła, że ​​poczuła zapach zarobków, ale później w wieku 21 lat awansowała w branży muzycznej, jako asystentka ds. promocji w wytwórni MCA Records.

Jednak zyskała sławę jako sędzia w programach telewizyjnych ITV „Popstars” i „Pop Idol”. Cóż, w 2016 roku ujawnił, że będzie potrzebowała nowej kostki z powodu bolesnych ostróg kostnych.

Ile jest warte Chapmana?

W 2017 roku osiągnęła wartość netto 34 milionów dolarów, z jej wysokimi zarobkami i zarobkami. Jednak media wiki podały, że dzięki swoim pracom i biznesowi zarabiała ponad 5 milionów dolarów rocznie.

Jest także jedną z wschodzących kobiet biznesu i awansowała od asystentek ds. promocji w wytwórni fonograficznej, aby stać się jedną z najpotężniejszych publicystek w branży. Cóż, znana była jako prezenterka telewizyjna, sędzia reality TV, a także agentka PR, więc zasłużyła na sześciocyfrową wartość netto.

Silny związek z mężem!

Nicki wyszła za mąż za Dave'a Shackleto, a jej mąż Dave jest wiceprezesem International Sony BMG. Po raz pierwszy spotkali się w 1991 roku, w wieku 21 lat, kiedy ona starała się o awans w przemyśle muzycznym. Tak więc, po pierwszym dniu i pierwszym wrażeniu, Dave zaproponował ją później, gdy pracowała dla firmy i zaczęła się spotykać.

Ujawniła, że ​​Dave jest jej pierwszym chłopakiem, a także został ostatnim, ponieważ potem zmienili swoją relację z chłopaka/dziewczyny na męża żonę. Nadal szaleńczo się kochają, więc nie ma szans na rozwód. Wygląda na to, że para ma z nimi zdrową relację.

Cóż, ta dwójka nigdy nie wspomniała o swoich dzieciach, nigdzie, a także nie udostępniła żadnego posta związanego z dziećmi na profilu w mediach społecznościowych. Oznacza to, że para nie dzieli się żadnymi dziećmi.

Krótki życiorys:

Cóż, odniosła ogromny sukces w odchudzaniu w 2012 roku, podczas gdy przed utratą wagi ma duże ciało z masą tłuszczu. Ale obecnie ma dobrze utrzymaną, sprawną i zdrową sylwetkę i atrakcyjną sylwetkę, a mimo to wygląda młodo i gorąco, a także ma 5 stóp i 8 cali wzrostu. Posiada obywatelstwo brytyjskie i jest rasy białej. Połączyłeś ją również na kontach w mediach społecznościowych.

Zalecane