blog

Nicola Coughlan Wiki: Wiek, rodzina, chłopak

Nicola Coughlan jest irlandzką aktorką najbardziej znaną ze swojej gejowskiej roli Clare w telewizyjnym sitcomie Derry Girls. Pojawia się w sitcomie z Saoirse-Moniką Jackson i Jamie-Lee O'Donnellem. Poza tym znana jest również z roli Jess w przedstawieniu scenicznym Jess and Joe Forever. Nicola jest również uznawana za byłą dziewczynę aktora, Laurie Kynaston.

 Nicola Coughlan Wiki: Wiek, rodzina, chłopak
 • Edukacja
 • Nicola Coughlan jest irlandzką aktorką najbardziej znaną ze swojej gejowskiej roli Clare w telewizyjnym sitcomie, Dziewczyny z Derry. Pojawia się w sitcomie z Saoirse-Monica Jackson oraz Jamie-Lee O'Donnell . Poza tym znana jest również z roli Jess w scenicznym show, Jess i Joe na zawsze . Nicola jest również uznawana za byłą dziewczynę aktora, Laurie Kynaston.

  Ojciec umiera wcześnie; Wgląd w jej życie rodzinne

  31-letnia Nicola Coughlan gra geja nastolatka w przebojowej komedii Channel 4, Dziewczyny z Derry . Miała tragedię, że straciła ojca zaledwie pięć dni przed przyjęciem roli Clare w sitcomie. Jej ojciec wspierał ją i wiedział, że pragnie tej roli bardziej niż czegokolwiek. Twierdzi, że gdyby żył, byłby nią zachwycony.

  Ma też siostrę, której tożsamość pozostaje tajemnicą. Poza tym jej życie osobiste jest poza zasięgiem radaru. Odseparowała informacje o swoim wczesnym życiu i wychowaniu.

  Nicola Umawiał się z aktorem, chłopakiem, czy jest singlem?

  Nicola spotykała się z aktorką Laurie Kynaston. Jej ówczesny chłopak, lat 24, jest najbardziej znany z ról w filmach takich jak Kolebka Grobu (2015) i Undercliffe (2017). Para milczy na temat swojego romantycznego życia. Po pewnym czasie dzielenia się miłością, duet aktorski ostatecznie rozstał się w różnych kierunkach życia.

  W tej chwili jest daleko od centrum uwagi, jeśli chodzi o jej życie osobiste. Podobno jest samotna i nikogo nie spotyka. The Dziewczyny z Derry aktorka prowadzi skromne życie osobiste i koncentruje się na swojej karierze. Często obnosi się z wieloma zdjęciami ze swoimi męskimi przyjaciółmi i współpracownikami na swoich profilach w mediach społecznościowych. Jednak nie wspomniała jeszcze o swoim życiu miłosnym i nie ma takiego faceta, który mógłby spekulować na temat jej potencjalnego chłopaka.

  Przeczytaj także: Natacha Karam Wiki, Wiek, Żonaty, Mąż, Chłopak, Rodzina, Wzrost

  Jak Nicola osiąga swoją wartość netto?

  Irlandzka aktorka Nicola czerpie swój majątek z kariery aktorskiej. Zgromadziła też swoje fortuny, użyczając głosu animowanym postaciom w Bajka oraz Mały wampir. Pochodzący z Galway występował również w różnych przedstawieniach scenicznych i sztukach teatralnych.

  Wystąpiła w słynnym Stage show Jess i Joe na zawsze gdzie przedstawiła główną postać Jess. Cóż, jest popularna dzięki graniu 16-letniej Clare w popularnym irlandzkim sitcomie Dziewczyny z Derry premiera 4 stycznia 2018 r.

  The Dziewczyny z Derry został ukoronowany tytułem mistrzów komediowych Radio Times w 2018 roku. Według BBC z 1 sierpnia, serial komediowy zdobył tytuł, gromadząc 50,1% głosów oddanych przez widzów. Dziewczyny z Derry pokonał BBC Wewnątrz nr 9, który był twardym konkurentem z 49,9% głosów.

  Zamieściła na Twitterze 31 lipca 2018 r. i pogratulowała wszystkim wygranej. Okazała swoją wdzięczność wszystkim wyborcom, którzy pomogli jej wykazać się zwycięzcą. Program był największym hitem kanału 4. Ponad 2,5 miliona widzów obejrzało pierwszy odcinek serialu, który jest największym serialem komediowym kanału od pięciu lat.

  Może Ci się spodobać: Shalita Grant Wiki, wiek, żonaty, mąż, chłopak, wzrost, wartość netto

  Recenzent nazwał ją grubą; Otrzymał przeprosiny

  Nicola ma muskularne ciało o wzroście 1,55 m (5’ 1’’). Podczas pokazu scenicznego Jess i Joe na zawsze , recenzent British Theatre Guide nazwał ją grubą dziewczyną. Jego komentarze dotyczące jej ciała sprowokowały aktora, a ona wybuchła dalej Świergot 14 czerwca 2018 r. Jej tweet przyciągnął wiele uwagi, a na koniec również tweetowali z przeprosiny .

  Krótki życiorys

  Nicola Coughlan urodziła się 9 stycznia 1987 roku w Galway w Irlandii jako Nicola Mary Coughlan. Zgodnie z wiki ma narodowość irlandzką i należy do rasy białej. Irlandzka aktorka uczęszczała do Oxford School of Drama i Birmingham School of Acting. Ma znak zodiaku Koziorożca.

  Zalecane