blog

Nicole Beharie zamężna, mąż, chłopak, randki, pochodzenie etniczne, wartość netto

Ojciec był w Służbie Zagranicznej, a rodzice dużo jeździli, mieszkając na Florydzie, w Południowej Karolinie, Georgii, Nigerii, Londynie i tak dalej. Ale Nicole Beharie, obecnie znana jako afroamerykańska aktorka i zagrała drugoplanową rolę w uznanym niezależnym filmie Wstyd z 2011 roku. Stefana.

 Nicole Beharie zamężna, mąż, chłopak, randki, pochodzenie etniczne, wartość netto

Jaka jest jej kariera i sukcesja?

Aktorka, Nicole rozpoczęła swoją karierę od przebojowego filmu „American Violet” z 2008 roku, który był także jej debiutanckim filmem, a także pojawił się w przebojowym filmie „The Express”. Niemniej jednak ta dama zaczęła występować w serialu „Sleepy Hollow” w 2013 roku i obecnie stała się również najbardziej utalentowaną afroamerykańską aktorką.

Niedawno, wiosną 2016 roku, po trzech sezonach opuściła program „Sleepy Hollow”, a jej rola zginęła w finale trzeciego sezonu serialu, odcinku zatytułowanym „Ragnarok”, który został wyemitowany 8 kwietnia 2016 roku.

Ile jest jej wartość netto?

Ta aktorka oszacowała wartość netto w 2016 roku na 2,5 miliona dolarów, a także ogromne kwoty dochodów i pensji. Jednak media wiki podały, że ma ponad 300 tysięcy dolarów rocznej pensji.

Wymieniliśmy tylko jej dochody z filmów, gdzie z „Wstydu” zarobiła ponad 150 tysięcy dolarów, a także z „Ostatniej jesieni” zarobiła ponad 135 tysięcy dolarów i łącznie około 1 miliona dolarów zasłużyła na jej aktorstwo. Poza aktorstwem zarabiała także na reklamach, a także na rekomendacjach, a także na modelingu. Według tabloidów zarobiła ponad milion dolarów na reklamach i reklamach.

Czy Nicole Beharie jest potajemnie zamężna?

Nie ma mężatki, więc żadnych wieści o mężu, ale ostatnio zerwała też związek z chłopakiem. Podczas kręcenia filmu „Wstyd” poznała swojego współaktora Michaela Fassbendera. Niemniej jednak duet cieszył się ich randkowaniem i połączeniem w filmie, chociaż w prawdziwym życiu obaj nie byli ze sobą informowani.

Chociaż miłość zaiskrzyła między Nicole i jej współpracownikiem Michaelem po ukończeniu filmu i kiedy para promowała film. Jak zamieścił na portalu dailymail.com, jej chłopak skonfrontował swój związek z nią po tym, jak kilka miesięcy wcześniej zauważyli razem idącą rękę po mieście Nowy Jork.

Jednak Nicole nie ujawniła prawdziwego powodu rozpadu, który wygląda na to, że ta dama jest całkowicie zepsuta z powodu nieoczekiwanego dumpingu, podczas gdy jej fani okazali dziewczynie życzliwość i smutek. jej konto na Twitterze . Minęły już trzy lata od jej zerwanych relacji, ale ta pani kiedyś wyjaśniła rzeczywisty powód zerwania. Związek mógł być niezwykły dla tej aktorki. Dlatego była to dla niej katastrofalna i łamiąca serce sytuacja.

Krótki życiorys:

Jest jedną z najlepszych aktorek, której wzrost przekracza 5 stóp i 1 cal, a także ma uwodzicielskie wymiary ciała 36-25-36 cali i ponad 64 kg wagi. Jednak Beharie ma obywatelstwo amerykańskie i jest pochodzenia afroamerykańskiego, ze względu na jej rodziców z narodu afrykańskiego. Znalazłeś ją również na kontach w mediach społecznościowych.

Zalecane