blog

Nicole Gale Anderson zamężna, chłopak, randki, rodzice, wzrost, wartość netto

Rola Heather Chandler w serialu CW Beauty & the Beas namalowała imię Nicole Gale Anderson na płótnie Hollywood. 27-letnia filipińsko-amerykańska aktorka jest nie tylko aktorką, ale także rzecznikiem prasowym, modelką i gimnastyczką. Cóż, zrobiła duży krok w Hollywood dopiero po tym, jak jej kariera w gimnastyce zatrzymała się po niefortunnym przemyśle.

 Nicole Gale Anderson zamężna, chłopak, randki, rodzice, wzrost, wartość netto

Ile jest warta netto Nicole?

Nicole jako aktorka od 2005 roku zgromadziła wartość netto w tysiącach dolarów. Nicole była zaangażowana w gimnastykę od trzeciego roku życia i wygrała kilka krajowych konkursów. Ale jej kariera została przerwana, gdy przeszła na emeryturę po kontuzji, która nękała jej rozwój w gimnastyce. Cóż, zadziałało to najlepiej, ponieważ w 2005 roku wkroczyła w rolę aktorską i nakręciła wiele filmów i seriali telewizyjnych.

Nicole Gale przesłuchana do roli Stelli w serialu Disney Channel Original Series Jonasz ale zabrakło Chelsea Kane. Jednak później zaproponowano jej rolę Macy.

Od 2018 r. wcieliła się w postać Abby Anderson w filmie telewizyjnym Koniec ślubu. Poza karierą aktorską, Nicole jest także rzecznikiem Underwriter Laboratories i firmy zajmującej się doradztwem w zakresie bezpieczeństwa. Jest również Wiceprzewodniczącą Klubu Junior Beta Honors oraz Sekretarzem Samorządu Uczniowskiego w gimnazjum.

Nicole w błogim związku

Nicole Gale jest mężatką i nie ma już na rynku randkowym. Wymieniła przysięgę ślubną ze swoim ówczesnym chłopakiem Panileche 29 sierpnia 2017 r. Małżeństwo ogłosiło to w mediach społecznościowych, kiedy udostępniła zdjęcie na Instagramie 6 września 2017 r. z podpisami jako nowożeńcy. Co więcej, tego samego dnia Panileche udostępniła to samo zdjęcie na Instagramie.

Cóż, Nicole obnosi się ze swoim zdjęciem z mężem na Instagramie, a Panileche podzieliła się tym samym zdjęciem, mówiąc: Poznaliśmy się tysiące lat temu.

Nicole Gale Anderson z mężem udostępniona 12 grudnia 2017 r. (zdjęcie: Instagram)

Nicole była w przeszłości powiązana z wieloma kwalifikującymi się kawalerami. Podobno się umawiała Taniec z gwiazdami zawodnik Cody Linley w 2000 roku i Tony Oller w 2007 roku. Jednak potwierdzenie jest jeszcze przed nami.

Zanim zawiązała węzeł z Panileche, była w podobno w związku z Nickiem Jonasem. W tym samym roku była związana ze Stephenem Laurensonem. Para rzekomo spotykała się przez cztery lata przed rozstaniem w 2014 roku.

Krótki życiorys

Nicole Gale Anderson urodziła się 29 sierpnia 1990 roku w Rochester w stanie Indiana. Mówiąc o swoich rodzicach, urodziła się dla ojca, który był dowódcą w Stanach Zjednoczonych i matki o filipińskim pochodzeniu etnicznym. Ma dwoje rodzeństwa, brata Kenna Andersona i siostrę Nadine Anderson.

Przy wysokości 1,6 metra (5 stóp 3 cale) Nicole ma wymiary ciała 34-25-34. Nicole ma mieszane pochodzenie etniczne, ponieważ ma pochodzenie filipińskie, hiszpańskie, szwedzkie, irlandzkie i niemieckie. Nicole ukończyła edukację, otrzymując stypendium na: Szkoła Modelingu i Aktorstwa Barbizon w Gruzji.

Zalecane