blog

Nicole Tuck Wiki, wiek, urodziny, narodowość, pochodzenie etniczne, mąż, rodzina

Nicole jest żoną amerykańskiego producenta płyt. Para, która jest razem od 11 lat, związała się gdzieś potajemnie. Byli zaręczeni, gdy jej syn Asahd urodził się w 2016 roku. Nicole Tuck zaczerpnęła swoją znaczącą część wartości netto ze swojej kariery jako biznesmena.

  Nicole Tuck Wiki, wiek, urodziny, narodowość, pochodzenie etniczne, mąż, rodzina

Jak Nicole Tuck wezwała swoją wartość netto?

Nicole Tuck czerpała swoją znaczącą część majątku netto ze swojej kariery jako biznesmena. Zarobiła ogromne fortuny na linii odzieżowej Odzież ABU , który nazwała postmodernistycznym strojem ulicznym dla Independent.

Niestety, z powodu nieuniknionych okoliczności zamknęła linię ubrań. Następnie została nieoficjalnym przedstawicielem i menedżerem biznesowym DJ Khaleda, a także zaangażowała się w promowanie działalności organizacji charytatywnych, takich jak Hope For Harvest.

Żonaty ze swoją długoletnią narzeczoną

Nicole jest żonaty z amerykańskim producentem płytowym , DJ Khaled. Para, która jest razem od 11 lat, związała się gdzieś potajemnie. Byli zaręczeni, gdy jej syn Asahd urodził się w 2016 roku.

Nie przegap: Asante Blackk Wiki, Wiek, Rodzice, Randki

Jej mąż DJ również ujawnił szokujące wyznanie w maju 2018 roku w sprawie ich życia seksualnego. W wywiadzie dla amerykańskiej audycji radiowej producent przyznał, że nigdy nie uprawia seksu oralnego w Nicole, powołując się na to, że „u mężczyzn jest inaczej”. Chociaż Nicole nie cieszy się w pełni swoim życiem seksualnym z DJ Khaledem, spędzili ostatnie wakacje z synem.

Historia randkowa; Przywitany synu

Po wieloletnich randkach Nicole i DJ Khaled zaangażowali się w prywatną ceremonię i przysięgli kochać się do śmierci. Nicole wspierała także DJa Khaleda w jego trudnym czasie. Duet ogłosił przybycie swojego dziecka, gdy piosenkarka chodziła ze swoją narzeczoną na BET Awards w czerwcu 2016 r. w Los Angeles, a także pocałowała ją w brzuszek.

Para powitała razem swojego pierwszego syna 23 października 2016 r. i nazwała chłopca, Asahd Tuck Khaled. Trzyosobowa rodzina jest zawsze widywana razem na imprezach i wakacjach.

Obecnie mieszkają w Mulholland Estates, dawnym domu angielskiego piosenkarza i autora tekstów Robbiego Williamsa. Khaled kupił dom Robbiego w styczniu 2017 roku.

Spodziewa się dziecka numer dwa

Nicole Tuck i jego narzeczony, DJ Khaled, 12 września 2019 r. ogłosili radosną wiadomość o ich oczekiwaniu na drugie dziecko. Ogłoszenie przyniosło również ekscytujące środowisko pierwszemu dziecku pary, Asahd, który 23 października 2019 r. skończy trzy lata.

Narzeczony Nicoles, Dj Khaled, udostępnił nagranie wideo z jej kontroli medycznej, podczas której mieli również wizytę na sonogramie.

Zobacz: Jeremy Stoppelman Net Worth, żonaty, żona, rodzice

W tym samym poście stwierdził, że para miała te same uczucia, które czuli trzy lata temu. W czasie ciąży z Asahdem para myślała, że ​​ich życie zmieni się na zawsze, a ich dziedzictwo będzie w drodze. Podobnie napisał, że otrzymali kolejne błogosławieństwo, gdy oczekują nowego członka rodziny.

Co więcej, nalał pokrzepiający napis, że Bóg jest największy. Jeśli chodzi o aktualizacje mediów społecznościowych, rzeczy, które kiedykolwiek chciał zrobić, to zainspirowanie świata do bycia wspaniałym i pozostawienia spuścizny.

Nicole i jego narzeczony nie mogą się już doczekać ich małego kroku na tej ziemi.

Mąż zaproponował Nicki Minaj; Mała czkawka w ich związku

Relacja Nicole i DJ nie przebiegała gładko, gdy jej mąż zszokował swoich fanów i zalał internet opiniami zwrotnymi. Celował Nicki Minaj w momencie wydania swojego „ Chcę być z tobą ' w 2013.

Nicki później ujawnił, że DJ Khaled nic nie znaczył i żartował. Ogłosiła również, że Khaled nie jest dla niej pociągający i utrzymują więź brata i siostry.

Nigdy nie przegap: Maddison Jaizani randki, rodzice, pochodzenie etniczne, wartość netto

Urodzony w zamożnej rodzinie

Nicole Tuck pochodzi z bogatej rodziny palestyńsko-amerykańsko-afrykańskiej. Jej rodzina składała się głównie z przedsiębiorców, którzy zarządzali różnymi przedsięwzięciami biznesowymi. Opublikowała również zdjęcia swojego ojca i matki w mediach społecznościowych. Na swoim Instagramie życzyła im Szczęśliwego Dnia Matki i Dnia Ojca.

Krótki życiorys

Nicole Tuck, urodzona w 1975 roku, obchodzi urodziny 7 grudnia. Posiada narodowość amerykańską i należy do mieszanej grupy etnicznej Palestyńczyków, Amerykanów i Afrykanów. Nicole jest wyższa od swojego partnera D.J. Khaled o wzroście 1,69 m. Zgodnie z wiki, ukończyła studia magisterskie z edukacji w 2005 roku na Uniwersytecie Fordham.

Zalecane