blog

Niepraktyczny Jokers Brian Quinn Wiki: Żonaty ze swoją żoną, czy spotyka się z dziewczyną? Jego rodzina, romans i wartość netto

„Czterech najlepszych przyjaciół na całe życie rywalizuje, by zawstydzić się nawzajem serią zabawnych wyzwań”. Dobrze znany telewizyjny program dowcipów „Impraktyctical Jokers” ma unikalną konfigurację upokorzenia członków programu o nazwie „The Tenderlions”. Brian Quinn, pieszczotliwie znany jako „Q”, jest jednym z żartownisiów w najgorętszym programie głównego nurtu TruTv „Impraktyctical Jokers”, który już zdobywa sporą rzeszę fanów.

  Niepraktyczne jokery' Brian Quinn Wiki: Married to his Wife, or is Dating a Girlfriend? His Family, Affair And Net Worth

Kariera i postęp:

Komedia nigdy nie była jego pierwszym pomysłem na karierę. Zanim został telewizyjnym żartownisiem, przez osiem lat był byłym strażakiem w nowojorskiej straży pożarnej. Opuścił FDNY (Straż Straży Pożarnej Nowego Jorku) z urlopu, aby sfilmować pierwszy sezon swojego programu, a później wrócił z darowizną w wysokości 50 000 dolarów.

Jako zagorzały fan Gwiezdnych wojen, Q zaczął występować w swoim ukochanym programie jako członek ich ekipy i zawsze był mniej wykonawcą. Miał swoje umiejętności w zakresie talentu zakulisowego, ale kiedy dano mu możliwości komediowe, nigdy nie oglądał się wstecz w swojej karierze.

Niedawno Q wraz z innymi Tenderlions odbył udaną trasę koncertową po całym świecie, wyprzedając trzy noce z rzędu w Radio City Music Hall w Nowym Jorku. Zakończyli nawet dziewięciodniową huśtawkę w Wielkiej Brytanii, gdzie liczba biletów osiągnęła 100 000.

Miał brudne ręce jako aktor, który również zaczynał od swojego debiutanckiego filmu „Warshots” w 1996 roku. Zagrał kilka razy w takich filmach, jak „Dogma”, „Big Helium Dog”, „Vulgar”, „12 Monkeys”.

Grupa zainwestowała również swoją twórczą energię w napisanie książki zatytułowanej „Niepraktyczni żartownisi” o doświadczeniach i nauce z serialu. Został opublikowany w 2014 roku.

Ile ma wartość netto Briana?

Jego popularny program telewizyjny „Impractical Jokers”, jego ostatnia światowa trasa z Tenderlions, na której sprzedawane są ogromne bilety, oraz wspólne publikowanie książek przez grupę odzwierciedlają jego imponującą stronę finansową. Słynny komik cieszy się wartością netto 500 tysięcy dolarów, która ma wkrótce wzrosnąć.

Doświadczyłem poważnej choroby!

„Impraktyctical Jokers” miał kilka zabawnych odcinków Briana bez zęba, który został znokautowany przez policję w Niemczech za jego nieporządne zachowanie. Incydent ma swoje zabawne strony, ale odcinki serialu zostały zakłócone przez jego poważną chorobę podczas zdjęć.

Q miał ciężkie zapalenie mózgu, zapalenie opon mózgowych, które zastąpił w serialu swoim przyjacielem Joeyem Fatone. Jego seria problemów zdrowotnych rozciąga się nawet w 2016 roku, kiedy złamał dwa żebra, naciągnął mięśnie szyi i doznał uszkodzenia nerwu w lewym biodrze. To wszystko podczas treningu do spektaklu Impractical Jokers Live Nitro Circus Spectacular.

Czy Brian jest potajemnie żonaty?

W przeciwieństwie do jego zawodowej historii, niewiele wiadomo o życiu osobistym Quinna. Nadal jest tajemnicą, czy ma jakieś romanse. Okazało się jednak, że prawdopodobnie jest żonaty i ma dzieci, ale dalsze tożsamości ponownie trafiają do działu tajnego. Wśród czterech polędwiczek ma najbardziej skrytą stronę, jeśli chodzi o związek bez żadnych oznak dziewczyny.

Jego przyjaciel, James Murray, niedawno wymyślił bycie gejem Joe ma żonę i dzieci, samotny Sul ma tajemnicze posty z kilkoma wzmiankami o żonie , ale Quinn wyróżnia się brakiem otwartych informacji. James nawet wymyślił swoje jednodniowe małżeństwo z siostrą Sal na Twitterze, ale Q nie podjął wysiłków, aby zwiększyć liczbę rodzin.

Może fani nie powinni zawracać sobie głowy szukaniem pierścionka w dłoni, bo jest z kimś zaręczony, czy nie, to wciąż wielka tajemnica.

Krótki życiorys:

Jak podaje źródło wiki, komik świętował swoje urodziny 14 marca 1976 roku. 41-letni Q urodził się w Nowym Jorku. Uczęszczał do Farrell High School w 1994 roku i był nawet zaangażowany w działania teatralne i sceniczne. Jak na sławną osobowość ma dobry wzrost i należy do rasy białej.

Zalecane