blog

Nihal Arthanayake Żonaty, żona, rodzina, rodzice, pochodzenie etniczne, BBC, wzrost

To dość zaskakujące, że DJ został znanym prezenterem telewizyjnym i radiowym, Nihal Arthanayake spełnił swoje marzenie, aby zostać DJem, ale skończył jako gospodarz BBC Radio 5. Nihal stał się jednym z prezenterów z najwyższej półki, a nawet potknął się w swojej karierze, nawet po awarii na żywo w programie po tym, jak jego stary dwór Grenfell Tower został zniszczony przez pożar, który zabrał niewinnym życie 80 osobom.

  Nihal Arthanayake Żonaty, żona, rodzina, rodzice, pochodzenie etniczne, BBC, wzrost

Nihal stał się jednym z prezenterów z najwyższej półki, a nawet potknął się w swojej karierze, nawet po awarii na żywo w programie po tym, jak jego stary dwór Grenfell Tower został zniszczony przez pożar, który zabrał niewinnym życie 80 osobom.

Podróż Nihala od DJ do prezentera BBC

Absolwent Burnt Mill School, Nihal, lat 47, rozpoczął karierę jako artysta nagrywający, ale po nieudanej karierze kontynuował karierę jako raper. Zaczął angażować się w branżę muzyczną i pracował jako promotor pokazów rapowych. W 1988 Nihal wydał swój własny utwór „Into The Music” na brytyjskiej kompilacji hip-hopowej „Hard Core One”. Pracował nawet z Fun Da Mental i Punjabi MC, Badmarsh & Shri, Mentor i kilkoma innymi.

Możesz polubić: Jon Kay BBC, Wiek, Żonaty, Żona, Dziewczyna, Randki, Bio, Wynagrodzenie

W wieku 31 lat Nihal dołączył do BBC Radio 1 w 2002 roku i został współprowadzącym w kategorii DJ-specjalista wraz z DJ Bobby Friction w Asian Beats Show. Następnie przeniósł się do Review With Nihal w dniu 21 września 2009 r. 14 czerwca 2014 r. BBC Radio 1 ogłosiło, że zamierza odejść we wrześniu. Nihal powrócił w 2016 roku jako współprowadzący popołudniowy program BBC Radio 5 Live. W czerwcu 2017 roku prezenter przeżył wstydliwy moment, kiedy zepsuł się na żywo po spaleniu Grenfell Tower w North Kensington. Prezenter dwukrotnie musiał być pocieszany przez kolegów, gdy próbował się skomponować.

Intymne życie małżeńskie Nihala Arthanayake'a; Przewyższa dekadę małżeństwa!

Były DJ, Nihal Arthanayake, jest człowiekiem rodzinnym, który spędza czas z żoną i dziećmi. Ożenił się ze swoją dziewczyną 25 sierpnia 2005 roku, której tożsamość nie została jeszcze ujawniona. Po dwóch latach małżeństwa Nihal w dniu 24 listopada 2007 roku, on i jego żona powitali pierwszego chłopca. Później, 13 lipca 2009 roku, trzyosobowa rodzina została pobłogosławiona córką.

Miłość Nihala do żony jest bezprecedensowa, o czym świadczy fakt, że nigdy nie zapomina o niej raz na jakiś czas wspomnieć na Twitterze. Prezenter powiedział nawet, że jego żona jest dla niego wszystkim, ale waha się przed ujawnieniem jej imienia. Wracając do 3 maja 2016 r., życzył jej również urodzin za pośrednictwem Twittera.

Nie chcesz przegapić: Asha Rangappa Wiki, Wiek, Żonaty, Mąż, Dzisiaj

Para delektuje się intymnym związkiem i 25 sierpnia 2018 r. przekroczyła 13. rocznicę ślubu. Obecnie Nihal, dumny rodzic dwójki dzieci, tworzy doskonałą więź z rodziną.

Wiki Nihala Arthanayake'a, Wysokość

Urodzony 1 czerwca 1971 w Harlow, Essex, Anglia, Nihal Arthanayake ma obywatelstwo brytyjskie i należy do mieszanego pochodzenia etnicznego (pochodzenia brytyjskiego i lankijskiego). Został wychowany przez rodziców ze Sri Lanki.

Odkryj o BBC Presenter: Laura Tobin Wiki, Ślub, Mąż, W Ciąży, Dziecko, Rodzice, Wzrost

Nihal, który ma wysoki wzrost i przyzwoitą sylwetkę, ukończył edukację w Burnt Mill Academy. Nihal jest fanem klubu piłkarskiego Tottenham Hotspur, zgodnie z wiki.

Zalecane