blog

Nikki Mudarris Wiki: chłopak, sprawy, pochodzenie etniczne, rodzina, wartość netto, teraz

Nikki Mudarris stała się celem plotek po jej zaangażowaniu w reality show VH1 Love & Hip Hop: Hollywood. Gwiazda reality show, Nikki, jest równie dobrze znana z własnej linii intymnej bielizny Nikki. Kontrowersyjna gwiazda znana jest z krótkotrwałych romansów. Przyciągnęła niechciane światło reflektorów, gdy była zaangażowana w połączoną taśmę erotyczną, która podobno była przez jej byłego chłopaka Mally Mall.

 Nikki Mudarris Wiki: chłopak, sprawy, pochodzenie etniczne, rodzina, wartość netto, teraz

Ile jest warte netto Nikki?

Nikki Mudarris, będąca gwiazdą rzeczywistości i przedsiębiorcą, zgromadziła wartość netto 800 tys. dolarów . Kobieta o wspaniałych wymiarach ciała czerpała swoje bogactwo z przebojowego reality show VH1, Miłość i Hip Hop: Hollywood.

Przed uznaniem Nikki pomagała w rodzinnym biznesie. Później założyła własną firmę biznesową o nazwie linia bielizny intymnej Nude By Nikki . Następnie udaje jej się zachować sławę po tym, jak zaangażowała się w serial telewizyjny VH1 reality, Miłość i hip-hop: Hollywood. Ona występuje obok Księżniczka Miłość , Ray J, Soulja Boy i wielu innych.

Nikki Romans z wieloma chłopakami

Nikki była w wiadomościach, mając wiele romansów. W 2012 roku Nikki i jego chłopak Mally Mall zaczęli się spotykać. W 2015 roku związek przerodził się w dramatyczne zakończenie. Była wtedy zaangażowana w seks skandal po tym, jak Mally ujawniła sekstaśmę duetu. Następnie złożyła przeciwko niemu nakaz sądowy za nagranie wideo bez jej zgody.

relacje intymne. Ale wkrótce Nikki zadziwiła tłum, gdy 30 kwietnia pojawiła się plotka o romansie z raperem Belly, gdy widziano ich razem w Bootsy Bellows w Los Angeles.

Jednak żadne potwierdzenie nie zostało dokonane z żadnej ze stron. Co więcej, podobno miała… haczykowaty z Floydem Mayweatherem Jr. w grudniu 2017 r., kiedy widziano go flirtującego w komentarzu do zdjęcia bez stanika Nikki.

Z wieloma plotkami o randkach w Internecie, Nikki dalej cieszyła się świąteczną kolacją umawiającą się ze swoim chłopakiem, Stephen Belafonte . Twierdzi się jednak, że para już się rozstała.

Rodzina Nikki

Została wychowana przez ojca o imieniu Abu Mudarris i matkę o imieniu Marcelle Mudarris (z domu Ezerzer) w Los Angeles w Kalifornii. Ma dwoje rodzeństwa. Ma siostrę o imieniu Monique, podczas gdy jej brat Anthony Omar Mudarris zmarł 13 czerwca 2015 r. z powodu przedawkowania leku. Udostępniła zdjęcie swojego brata na Instagramie 14 stycznia 2016 r., wyrażając żal po jego utracie.

Krótki życiorys

Stojąc na wysokości 1,65 metra (5 stóp i 5 cali), Nikki Mudarris urodziła się jako Nicole Bediah Mudarris 28 czerwca 1990 r. Ojciec Nikki ma pochodzenie włoskie i arabskie, a matka należy do pochodzenia marokańskiego, ma mieszane pochodzenie etniczne. Ukończyła studia licencjackie z komunikacji biznesowej na Uniwersytecie Południowej Kalifornii zgodnie z wiki.

Zalecane