blog

Nina Altuve Wiki: Wiek, wzrost, ślub, rodzina, wartość netto - wszystko o żonie Jose Altuve

Giannina Elizabeth Cimetta Sandoval, krótko znana jako Nina Altuve, przyciąga uwagę publiczności po tym, jak jest powiązana z drugim basemanem Houston Astros, Jose Altuve. Nina, lat 26, jest piękną dziewczyną i potrafi zawładnąć każdym sercem. Co więcej, Nina jest nie tylko żoną gwiazdy baseballu, ponieważ wspiera małżonka jako inspiracja, matka córki, gospodyni domowa, certyfikowana bioanalityczka.

 Nina Altuve Wiki: Wiek, wzrost, ślub, rodzina, wartość netto - wszystko o Jose Altuve's Wife

Kariera i wartość netto Niny

Chociaż Nina pojawiła się w centrum uwagi jako żona Jose Altuve i jako numer jeden cheerleaderka Jose Altuve, ma własną tożsamość. Ukończyła co najwyżej stopień bioanalityka na Uniwersytet Carabobo w Wenezueli. Jako certyfikowany bioanalityk. Może pracować w odpowiedniej dziedzinie, która jeszcze nie pojawiła się w mediach.

Ponieważ jej historia kariery jest nieznana, jej zarobki jeszcze się nie ujawnią. Oprócz swojego bogactwa, Jose Altuve jako wenezuelski zawodowy baseballista i jako All-Star MLB zgromadził wartość netto w wysokości ponad 10 milionów dolarów. Para prowadzi wystawny styl życia w luksusowym domu.

Związek Niny z Jose .em

Nina i jej długoletni chłopak Jose zaczęli spotykać się odkąd byli nastolatkami. Para była zakochanymi w szkole średniej i złożyła przysięgę małżeńską 20 listopada 2006 r., kiedy Jose miał zaledwie 16 lat, a Nina 14 lat.

Oddanie Niny wobec współmałżonka jest widoczne w mediach społecznościowych. Nie tylko oboje spędzają ze sobą wspaniały czas, ale także potrafią trzymać się za rękę. Co więcej, dzięki zabawnej relacji miłosnej duet świętował nawet 10. rocznicę bycia razem w listopadzie 2016 roku.

30 października 2016 r. Nina wraz z mężem powitała swoją córeczkę Melanie Andreę Altuve i jest w siódmym niebie wraz z przybyciem nowego członka.

Zarówno Nina, jak i Jose nazywają swojego noworodka „małą księżniczką”. W Boże Narodzenie 2017 roku Jose zabrał się na Instagram i udostępnił rodzinie zdjęcie swoim fanom. Ponadto opublikował zdjęcia jej żony Niny z uroczą córką w Walentynki 2018 z podpisami: Moje Walentynki. Cóż, szczęśliwa para z uroczą córką rzeczywiście delektuje się najlepszym momentem.

Krótki życiorys

Urodzona w 1992 roku Nina Altuve urodziła się jako Giannina Elizabeth Cimetta Sandoval. Urodziny obchodzi 2 znaleźć co roku w lutym. Jak na wiki, urodziła się i wychowała w Wenezueli i posiada wenezuelskie obywatelstwo. Mówiąc o rodzinie Niny, nie ma żadnych szczegółów na temat jego rodziców, ale ma rodzeństwo, dwóch braci, Alfredo Davida i Justo Emilio.

Ukończyła studia licencjackie z bioanalityki na Uniwersytet Carabobo . Ponieważ jej mąż Jose ma 5 stóp 6 cali wzrostu, a Nina jest kilka cali niższa od niego, więc prawdopodobnie ma 5 stóp i 4 cale wzrostu.

Zalecane