blog

Noah Centineo Wiki: dziewczyna, wesoły, randki, rodzina, pochodzenie etniczne, wartość netto

Noah Centineo jest najbardziej znany ze swojej płodnej roli w serialu telewizyjnym ABC The Fosters obok Hayden Byerly, Meg DeLacy i Izabeli Vidvoic. Podobnie, jego zdumiewający występ w Austin and Ally Disney Channel stał się podstawą jego kariery. Gwiazda Disney Channel, Noah, pojawia się także w thrillerze psychologicznym T@gged.

  Noah Centineo Wiki: dziewczyna, wesoły, randki, rodzina, pochodzenie etniczne, wartość netto

Gwiazda Disney Channel Noah pojawia się także w serialu psychologicznym thrillera internetowego AwesomenessTV T@gged.

Jak Noah gromadzi wartość netto?

Noah zbiera swoją wartość netto głównie dzięki karierze aktorskiej i reklamom. Jego portret Jezusa Adamsa Fostera w serialu familijnym ABC Zastępcy znacznie zwiększył swoją fortunę od 2015 roku, po tym jak zastąpił w tej roli aktora Jake'a T. Austina. Amerykański aktor nominowany do nagrody Nagroda Teen Choice za tę rolę w 2017 roku. Jego udział w różnych reklamach, takich jak Cel, Time Warner, stara marynarka wojenna, oraz Gra planszowa Monopoly Electronic Banking dodał znaczną ilość do jego bogactwa.

Przeczytaj tutaj: Jake Weary Wiki, dziewczyna, randki, wesoły, romans, rodzina, wartość netto, wzrost

Fosterowie gwiazda Noah zaczął zarabiać od najmłodszych lat 13. Zadebiutował jako Josh Peters w filmie komediowym Złote Retrievery w 2009 roku. Miał role w serialach telewizyjnych, takich jak Marvin Marvin oraz Potrząśnij tym. W latach 2011-2012 widziano go w trzech odcinkach serialu dla nastolatków Disney Channel Austin i sojusznik w roli Dallasa.

Noah zebrał też fortunę na kilku projektach filmów krótkometrażowych i Przydzial (2013) jest jednym z nich. Wraz z rosnącą popularnością i doświadczeniem, Noah otrzymał swoją pierwszą znaczącą rolę jako Jaden Stark w oryginalnym filmie Disney Channel Original Movie Jak zbudować lepszego chłopca w 2014 roku. Odgrywa również znaczącą rolę w serialu internetowym amerykańskiego thrillera psychologicznego T@gged wyprodukowany przez AwesomenessTV.

Noah wystąpił także w teledysku Camili Cabello Hawana. Podzielił się swoimi doświadczeniami z teledyskiem z Buzzfeed w sierpniu 2018. Był podekscytowany możliwością występu w tym teledysku, gdy jego menedżer zapytał go, czy jest zainteresowany tą pracą, czy nie. Dodał nawet, że jego siostra pokazała mu tę piosenkę kilka tygodni temu i od razu mu się spodobała. Powiedział, że Camila była najsłodszą, najmilszą, najbardziej energiczną osobą, jaką kiedykolwiek spotkał. Camila również napisała na Twitterze 25 października 2017 r. i powiedziała, że ​​Noah był niesamowity i podziękował mu za udział w filmie.

Zobacz też : Nikita Dragun Wiki, Wiek, Chłopak, Chirurgia, Pochodzenie

Romantyczne randkowe życie Noego: Kim jest jego dziewczyna?

Noah, 22 lata, spotykał się z amerykańską aktorką Angeline Appel przez prawie dwa lata. Angeline pochodzi z Miami, pojawiła się u boku Cleopatry Coleman i Ryan Guzman w Przyspieszyć rewolucję . Angeline jest również uznawana za rolę Rachel w Czarna księga opiekunki. Para nie wahała się do tej pory, aby pokazać swój romans w mediach społecznościowych.

Na 1 st W grudniu 2016 r. Noah żartował, że gdyby kiedykolwiek zerwali, to z powodu Angeliny, która zbyt długo robi kupę. Werbalnie zobowiązał się, że nie pozwoli Angelinie odejść. 10 września 2017 r. Noah napisał na Twitterze, że został oskarżony o bycie gejem, ponieważ odrzucił przypadkowy seks. Powiedział dalej, że woli mieć dobry kontakt z dziewczyną przed intymnością.

Jednak po dwóch latach owocnego związku Noah i Angeline rozstali się. Według Cosmopolitan z 29 sierpnia 2018 r. jest obecnie singlem.

W wywiadzie dla Buzzfeed w sierpniu 2018 roku został zapytany o najbardziej romantyczną rzecz, jaką zrobił. Noah odpowiedział, że zabrał swoją dziewczynę z powrotem do jej rodzinnego miasta w Puerto Rico, ponieważ nie była tam tak długo. Gołąbki przebywały tam przez półtora tygodnia, a ona pokazała mu różne egzotyczne miejsca, w których dorastała.

Powiązany link : Elise Neal zamężna, mąż, matka, wartość netto

Młoda i energiczna gwiazda Noah nie jest nowa w randkowaniu. Wcześniej spotykał się z instagramową modelką Lauren Kolodin. Jest znana w mediach społecznościowych ze swoich powiązań z celebrytami, takimi jak Nash Grier i Jack Johnson. Pochodzący z Maryland również opublikował selfie z Arianą Grande. Para pojawiła się w 2016 roku. Mimo, że para przecięła drogę życia, los niestety zaprzeczył ich jedności.

Usuwa plotki z Laną Condor

Lana Condor i Noah Centineo występują w romantycznym filmie Netflixa dla nastolatków, Do wszystkich chłopców, których kochałam wcześniej. Odkąd zagrali razem i podzielili się romansem na ekranie, podobno spotykają się również poza ekranem. Opublikował również zdjęcie z Laną w dniu 28 września 2018 r. i powiedział, że topi jego serce.

Następnie wspomniał, że Lana jest w świetnym związku z niesamowitym facetem i jest w siódmym niebie. Lana spotyka się z amerykańskim aktorem Anthonym De La Torre od ponad roku.

Krótki życiorys

Noah urodził się 9 maja 1996 roku w Miami na Florydzie w USA jako Noah Gregory Centineo. Urodził się w rodzinie Gregory Vincent Centineo i Kellee Janel ze starszą siostrą Taylor Centineo. Posiada obywatelstwo amerykańskie i należy do pochodzenia włosko-niemieckiego. Noe ma wysoką wysokość 1,85 m (6' 1'').

Mówiąc o edukacji Noego, ukończył edukację w BAK Middle School of Arts i uczęszczał do dziewiątego i dziesiątego poziomu w Boca Raton Community High School.

Zalecane