blog

Noelle Watters Wiki: Wiek do życia małżeńskiego – złożony rozwód przeciwko Jesse Wattersowi

Zaskakujące jest to, że para, która kiedyś wzbudzała w ludziach zazdrość o ich związek, po pewnym czasie desperacko rozstała się. Jesse Watters i jego żona Noelle Watters również byli parą, którą wszyscy uwielbiali widzieć razem, ale teraz przechodzą walkę o rozwód. A bardziej niepokojący jest fakt, że Jesse oszukał Noelle nad swoim współpracownikiem.

  Noelle Watters Wiki: Wiek do życia małżeńskiego – złożony rozwód przeciwko Jesse Wattersowi

Mąż, Jesse zdradził ją z producentką Emmą!

Jesse Watters i jego żona Noelle Watters są w trakcie walki o rozwód po tym, jak znaleziono go zdradzającego ją z 25-letnią producentką, Emmą DiGiovine. Emma, ​​która ukończyła studia dziennikarskie na Fairfield University, jest również byłą aspirującą modelką. Pracowała jako współpracownik producenta w Fox News i była asystentką ds. produkcji i osobistą w „Stossel”.

Zobacz: Chłopak Jeanine Mason, rodzina, wartość netto

Jesse podobno poinformował swoich szefów o romansie, kiedy Noelle złożyła wniosek o rozwód w październiku 2017 r., a oni przenieśli Emmę, aby kontynuowała prace nad Ingraham Angle, ale to nie mogło ich rozdzielić.

Do tej pory para toczy walkę prawną, a wiadomości dotyczące ich ugody rozwodowej i innych powiązanych szczegółów nie trafiły na pierwsze strony gazet.

Żonaty od dziewięciu lat i ma dwoje dzieci! Ugoda rozwodowa

Jesse i Noelle łączyli małżeństwo od ponad ośmiu lat. Duet wymienił przysięgę małżeńską w 2009 roku, po pewnym czasie randkowania. Są pięknymi rodzicami córek bliźniaczek Sophie i Ellie, które urodziły się w 2011 roku.

Mimo konfliktów w ich związku para nigdy nie pozwoliła dotrzeć do dzieci i wychowała je z miłością i uczuciem. W postach w mediach społecznościowych duet wraz z dziećmi wyglądają na bardzo szczęśliwych i nie przegapiają fanom ważnego celu rodzinnego.

Przeczytaj także: Rob Brown Żona, żonaty, rodzina, wartość netto

Noelle zażądała od Jesse zapłaty za koszty prawne w październiku 2018 r. Jednak para pojawiła się razem na wycieczce na narty w północnej części stanu Nowy Jork, sugerując, że pomimo dzielących ich różnic, może mieć krawat. Ale jak podają źródła, para prawnie rozstała się z istniejącymi nakazami prywatności.

Kariera i wartość netto

Noelle Watters gromadzi swoją wartość netto dzięki swojej pracy zawodowej jako osobowość medialna. Z zawodu jest przewodniczką stylu i prowadziła programy telewizyjne w Fox News. Noelle była gospodarzem kilku programów, w tym krótkotrwałego pokazu mody i stylu zatytułowanego „iMag” w 2011 roku. Według PayScale mediana pensji prezentera telewizyjnego wynosi 55 294 USD rocznie, co oznacza, że ​​rozbiła tysiące fortun przez całe życie zawodowe.

Poza tym rozkoszowała się dziesięcioletnim życiem małżeńskim z Jessem Wattersem, który ma szacunkową wartość netto 5 milionów dolarów z pensją 2 milionów dolarów.

Nie zapomnij: James Safechuck Żona, wiek, wartość netto

Krótki życiorys i Wiki

Noelle Waters w wieku 42 urodziła się w 1976 roku w Stanach Zjednoczonych, a urodziny obchodzi 5 maja. Urodziła się dla rodziców; Peter Inguagiato i Rosemary Inguagiato. Ukończyła Bachelor of Arts na Fairfield University w 1998 roku i obecnie mieszka z rodziną w Halestine w stanie Nowy Jork. Noelle ma odpowiedni wzrost i należy do rasy białej.

Zalecane