blog

Oliver Peck Wiki, Wiek, Urodziny, Choroba, Żonaty, Dziewczyna, Ink Master

Oliver, lat 47, był wcześniej żonaty z Kat Von D, meksykańską artystką tatuażu. Mówiąc o ich związku, Peck i jego była żona związali się w 2003 roku i pozostali razem przez cztery lata. Mają też razem córkę. W 2007 roku para rozstała się, a ich uroczy związek przerodził się w rozwód, pozostawiając go w strasznej sytuacji.

  Oliver Peck Wiki, Wiek, Urodziny, Choroba, Żonaty, Dziewczyna, Ink Master

Kariera i postęp

Oliver Peck zaczął zbierać swoją wartość netto jako zawód w młodym wieku dziewiętnastu lat, a teraz udoskonalił swój tradycyjny i precyzyjny styl tatuażu. Ma inwestycję jak Tatuaż Ulicy Wiązów w swoim rodzinnym mieście wraz z kolegą artystą, Deanem Williamsem, który dodaje fortuny do swojego koszyka. Ulica Wiązów zakończył dwadzieścia lat w branży w grudniu 2016 roku i jest teraz domem dla dziesięciu artystów.

Co więcej, weteran rozszerzył swój kunszt na całą Kalifornię, rozpoczynając Prawdziwy tatuaż studio w Hollywood. Peck jest jednym z najczęściej podróżujących artystów, który próbował swoich umiejętności tatuowania w Irlandii, Japonii, Anglii, Szwecji, Norwegii i Włoszech.

Przede wszystkim zdobył sławę po tym, jak wystąpił jako sędzia w Spike TV Mistrz pióra obok Dave'a Navarro i Chrisa Nuneza. Premiera amerykańskiego reality show odbyła się w sieci Paramount 17 stycznia 2012 roku. Ostatni sezon Ink Master zakończył się 24 kwietnia 2018 roku.

Ile jest wart Olivera?

Wybitny artysta tatuażu, Oliver Peck, podobno zebrał znaczną wartość netto w wysokości 500 000 dolarów. Peck zgromadził tę kwotę dzięki swoim kilkudziesięcioletnim staraniom jako tatuażysta i występ telewizyjny jako sędzia w przebojowym serialu, Mistrz pióra.

Czy jest rozwiedziony? Żona zdradza innego mężczyznę!

Oliver, lat 47, był wcześniej żonaty z Kat Von D, meksykańską artystką tatuażu. Mówiąc o ich związku, Peck i jego była żona związali się w 2003 roku i pozostali razem przez cztery lata. Mają też razem córkę. W 2007 roku para rozstała się, a ich uroczy związek przerodził się w rozwód, pozostawiając go w strasznej sytuacji.

W wywiadzie artysta powiedział, że próbował utrzymać ich małżeństwo, niezależnie od jej problemów, ale zmienił zdanie, gdy zdał sobie sprawę, że go zdradza. Peck podejrzewał, że jego była żona była zainteresowana Jesse Jamesem po tym, jak poznali Sandrę Bullock i jego na imprezie. Jego podejrzenie w końcu okazało się prawdą i wkrótce małżeństwo Jamesa i Bullocka się skończyło.

Oliver spotyka się ze wspaniałą dziewczyną!

Po nieudanym życiu małżeńskim Oliver po raz kolejny umożliwił korzystanie z romansów w życiu. Artysta uświetnił swój Instagram w Walentynki 2015, wrzucając zdjęcie z przejażdżki rowerowej ze swoją dziewczyną Audrą Cabral.

Cóż, na tym się nie kończy, entuzjastów podróży ponownie zauważono razem podróżujących do Birmingham 27 grudnia 2016 r. Oliver dzieli się różnymi zdjęciami ze swoją ukochaną panią na Instagramie. Podobnie nigdy nie waha się afiszować się ze swoją miłością do niej.

Na początku tego roku, w styczniu, Oliver świętował urodziny swojej dziewczyny. Udostępnił jej nawet zdjęcie na Instagramie i życzył jej urodzin. A z hashtagiem Oliver powiedział, że jest najlepsza i jest szczęśliwym sukinsynem.

Oliver Peck życzy swojej dziewczynie Audrze Cabral z okazji jej urodzin 30 stycznia 2018 r. (Zdjęcie: Instagram)

Wygląda na to, że Audra, która akurat jest miłośniczką tatuaży, tworzy z artystką piękne wspomnienia. The Mistrz pióra gospodarz nie ogłosił jeszcze, czy jest gotowy do założenia rodziny ze swoją możliwą przyszłą żoną.

Biologia i choroba

Według niektórych źródeł wiki, Oliver Peck obchodzi swoje urodziny 29 lipca. Urodził się w 1971 roku w Teksasie w Stanach Zjednoczonych. Posiada obywatelstwo amerykańskie i należy do rasy białej. Stoi wysoki o skromnym wzroście.

Cierpiał na atak serca na początku tego miesiąca i nie mógł współoceniać serialu przez kilka odcinków. Na razie artysta całkowicie wyzdrowiał z choroby i twierdzi, że jest lepszy niż wcześniej.

Ostatnia aktualizacja 29 maja 2018 r.

Zalecane