blog

Olivia Stuck Wiki: wiek, chłopak, randki, rodzice, wzrost, wartość netto

Nie każdy odnosi sukcesy na tyle, by w okresie dorastania przyjąć pasję z dzieciństwa jako karierę zawodową. Jednak popularna aktorka, Olivia Stuck, w młodym wieku rozpoznała swoją pasję do aktorstwa i poświęciła czas na wykorzystanie swoich umiejętności. I od teraz stała się rozpoznawalną postacią, która nadal błyszczy w branży aktorskiej.

 Olivia Stuck Wiki: wiek, chłopak, randki, rodzice, wzrost, wartość netto

Kariera i wartość netto:

Olivia rozpoczęła karierę aktorską w wieku sześciu lat w Starbound NYC w Toledo w stanie Ohio. W 2008 roku wzięła udział w IMTA i zdobyła wiele nagród za swój talent aktorski w tak młodym wieku. Zagrała także niewielką rolę w filmie fabularnym „Last Vegas”.

Olivia była członkiem obsady serialu „Kirby Buckets” Disney XD, w którym zagrała rolę Dawn Buckets. We wrześniu 2015 roku wspólny jej doświadczenie w graniu w Dawn Buckets z Talk Nerdy Magazine, w którym powiedziała:

„Moją ulubioną częścią grania w Dawn jest prawdopodobnie jej osobowość. Kocham to. Nasi pisarze są fenomenalni, są tacy fajni. Zawsze dają mi naprawdę dziwaczną fabułę i po prostu robię szalone rzeczy. W pierwszym sezonie jest jeden odcinek, który, jak sądzę, został już wyemitowany, w którym mogę rzucić się w chili. Zawsze coś się dla niej dzieje. Po prostu próbuje się odnaleźć. Myślę, że to bardzo zabawne.

Wystąpiła także w powracającej roli w „Girl Meets World'. W 2015 roku zagrała w licealnym filmie komediowo-dramatowym „The Outfield'. Wystąpiła także w serialach takich jak „The Jadagrace Show” i zrobiła karierę gościnnie w „Good Luck Charlie” i „CSI: NY”.

Poza tym nie ma zbyt wielu szczegółów na temat jej statusu ekonomicznego, ale biorąc pod uwagę jej osiągnięcia zawodowe, możemy podejrzewać, że cieszy się pokaźnym majątkiem netto i prowadzi dobrze uregulowane życie.

Dzieli piękny romans z chłopakiem!

Życie miłosne Olivii może wydawać się w stagnacji, ponieważ od dawna nie trafia na pierwsze strony gazet z informacjami o swoim związku. Ale czekaj, ma coś ekscytującego za zasłoną, co może zaskoczyć jej zwolenników.

Tak, Olivia przeżywa piękny romans z chłopakiem, Nathanem Harringtonem od 2015 roku, który w przeciwieństwie do niej jest zupełnie obcy mediom.

Jej krótka biografia:

Olivia w wieku osiemnastu lat urodziła się 23 marca 1999 roku w Findlay w stanie Ohio. Jej znakiem urodzenia jest Baran. Mówiąc o rodzeństwie, ma dwie siostry i dwóch braci. Jej wzrost wynosi około 5 stóp 2,75 cala.

Zalecane