blog

Olly Alexander Wiki, chłopak, partner, wesoły, rodzina, skórki, wzrost

Nikt inny nie potrafi lepiej wyjaśnić walki i trudności, jakie geje muszą znosić w homofobicznym społeczeństwie, niż Olly Alexander. Amerykański aktor i piosenkarz, Olly, zmagał się z problemami lękowymi i depresją podczas swoich nastoletnich lat, pozostawiając w gruzach jego poczucie własnej wartości. Aktor, znany jako główny wokalista „Years & Years”, obecnie promuje badania przesiewowe w kierunku HIV, bezpieczniejszy seks i zastraszanie osób LGBT.

 Olly Alexander Wiki, chłopak, partner, wesoły, rodzina, skórki, wzrost

Kariera i postęp:

Olly Alexander rozpoczął karierę aktorską od filmu „Summerhill” w 2008 roku. Następnie odniósł sukces w kilku filmach, w tym „Udręczony”, „Wejdź w pustkę”, „Naczynie i łyżka” i „Boże, pomóż dziewczynie”. ”. Alexander występował także w wielu serialach telewizyjnych, takich jak „Penny Dreadful”, „Lewis” i „Skins”.

Ponadto dołączył do zespołu „Years & Years” jako główny wokalista po Mikey Goldsworthy; gitarzysta słyszał, jak go słyszał pod prysznicem. Zespół, założony w 2010 roku, wydał swój debiutancki album „Traps” i uzyskał wsparcie Radia 6 i Radia 1. Podobnie jak ich najbardziej utytułowany album, „King”, wydany w 2015 roku, który w marcu znalazł się na szczycie brytyjskiej listy przebojów, zdobywając uznanie w całym kraju. .

Ile jest wart Olly'ego?

27-letni piosenkarz Olly Alexander zarobił ogromną wartość netto 0,7 miliona dolarów. Piosenkarz zgromadził kwotę ze swoich prac w wielu filmach i serialach telewizyjnych oraz zarobki z kariery wokalnej.

Otwarcie wesoły, Olly pozostał w romantycznym związku z Neilem Aminem!

Cóż, ta informacja może złamać serca wielu dziewczyn, ale ujawnijmy, że Olly Alexandra należy do orientacji gejowskiej. To prawda, że ​​przystojny piosenkarz nie interesuje się kobietą i jest bardzo zadowolony z własnej seksualności.

Olly wcześniej spotykał się z członkiem Clean Bandit, Neilem Amin-Smithem. Olly i jego były chłopak byli rzeczywiście jedną z najbardziej namiętnych par, które nie wahały się publicznie ujawnić swojej miłości. We wrześniu 2015 roku para objęła się i pocałowała pośród setek publiczności podczas koncertu.

Jednak para, która była inspiracją dla par homoseksualnych, teraz się rozstała. W wywiadzie dla dziennikarza BBC Evana Davisa Olly wyznał, że pomimo spędzania dużej części swoich dwudziestych lat z różnymi partnerami, lubi pozostawać samotny i niezależny.

Jego krótka biografia:

Zgodnie z jego wiki, Oliver Alexander Thorton, znany jako Olly Alexandra Thornton, był 15 lipca 1990 roku w Sheffield, South Yorkshire. Mówiąc o swojej rodzinie, jest synem Vicki Thornton, która była w zarządzie Coleford Music Festivals. Studiował w St. John Primary School, a później poszedł do Monmouth Comprehensive School. Piosenkarka należy do rasy białej i ma idealną wysokość 5 stóp i 9 cali.

Zalecane