blog

Omar Gooding żonaty, żona, dziewczyna, chłopczyk, romans, wartość netto

Posiadanie wielu umiejętności i talentów w gatunku sztuki i kina w jednym artyście jest rzadkością. A mówiąc o tych celebrytach, nazwisko Omara Goodinga znajduje się na szczycie listy. Gooding jest z zawodu aktorem, piosenkarzem, raperem, artystą głosowym i komikiem. Nie byłoby błędem powiedzieć, że młodszy brat zdobywcy Oscara, Cuba Gooding Jr., i syn amerykańskiego piosenkarza, Cuba Gooding Sr., urodził się, aby stać się pamiętnym nazwiskiem w branży.

  Omar Gooding żonaty, żona, dziewczyna, chłopczyk, romans, wartość netto

Nie byłoby błędem powiedzieć, że młodszy brat zdobywcy Oscara, Cuba Gooding Jr., i syn amerykańskiego piosenkarza, Cuba Gooding Sr., urodził się, aby stać się pamiętnym nazwiskiem w branży.

Kariera i postęp:

W wieku zaledwie dziesięciu lat Gooding został odkryty przez agencję teatralną Coralie Jr., kiedy został wysłany do biura agenta brata, aby odebrać scenariusz. Gooding został zarezerwowany na przesłuchanie bez odpowiedniego szkolenia teatralnego, ale udało mu się przejść test, a reszta to dla niego historia.

Rozpoczął karierę występując w programie telewizyjnym Nickelodeon, a następnie przez pięć lat w serialu stacji ABC, Wild & Crazy Kids (1990), Hanging' with Mr. Cooper (1992) i przez trzy lata w serialu zestaw dla sieci WB, Smart Guy (1997). Wystąpił także w Baby Boy (2001).

Co więcej, kontynuuje także spuściznę muzycznej kariery swojego ojca. Gooding jest znany jako Big O, co jest jego pseudonimem jako rapera. Z wytwórnią płytową w Los Angeles w Kalifornii wydał wiele albumów, w tym „The Moment of Truth”, „The Mob father”, „In Thugz We Trust” i wiele innych.

W tej chwili Gooding jest liderem w Bounce TV, Family Time (2012), który jest teraz w piątym sezonie.

Ile ma wartość netto Omara?

Wszechstronnie utalentowany artysta ma łączną wartość netto w wysokości 2 milionów dolarów. Zebrał tę kwotę ze swoich imponujących osiągnięć aktorskich, a także z kariery jako raper i artysta muzyczny

Reel do dziewczyny z prawdziwego życia!

Gooding był wcześniej w związek z Angellem Conwell .

Gooding i była dziewczyna zaczęli spotykać się ze sobą w 2001, ale romans nie mógł posunąć się dalej, ponieważ oboje postanowili rozstać się w 2006.

Niezależnie od rozpadu dawnego duetu łączy serdeczna więź. Zarówno Gooding, jak i Conwell są także członkami obsady serialu komediowego „Family Time”.

Chociaż dawne płomienie nie mogły utrzymać swojego „prawdziwego” związku, obaj rozśmieszyli publiczność swoim komiksowym czasem w „życiu kołowrotka”.

Czy Omar Gooding jest żonatym mężczyzną?

Czterdziestojednoletni aktor nie mówił nic o swoim życiu małżeńskim. Ale gwiazda jest w pięknym związku ze wspaniałą kobietą o imieniu Mia.

Oboje nie ujawnili nic na temat swoich planów narzeczeńskich i małżeńskich, ale para często udostępnia swoje zdjęcia w mediach społecznościowych.

Ojciec Dziecka!

Omar zwiększył ciekawość kilku fanów, gdy w październiku 2016 r. ujawnił na Instagramie wiadomość o ciąży swojej przyszłej żony na Instagramie.

Obecnie para powitała już swojego syna Bradleya Goodinga i często pokazuje swoje przebłyski w mediach społecznościowych.

Krótki życiorys:

Urodzony 19 października 1976 r. Omar Gooding był wychowywany przez swoich rodziców, Kubę Gooding Jr. i Shirley Goodling w Los Angeles, Kalifornia, Stany Zjednoczone. Ma dwóch braci Kubę Gooding Jr. i Tommy Gooding oraz siostrę April Gooding jako rodzeństwo. Gooding uczęszczał na studia do North Hollywood High School w North Hollywood. Jest Amerykaninem z narodowości. Należy do Afroamerykanów i ma imponującą wysokość 6 stóp.

Zalecane