blog

Osric Chau Żonaty, Dziewczyna, Randki, Geje, Pochodzenie etniczne, Wartość netto

Ekspert w sztukach walki, kanadyjski aktor Osric Chau jest znany głównie jako gwiazda akcji, choć może dostosować się do różnych ról w zależności od postaci, którą gra. Do tej pory pokazał swoje aktorstwo w wielu programach telewizyjnych i filmach, w tym The Troop (2009), The 100 (2014), Arrow (2020), Dragon Boys (2007), The Akira Project (2014) i innych.

 Osric Chau Żonaty, Dziewczyna, Randki, Geje, Pochodzenie etniczne, Wartość netto

Kiedyś był członkiem kanadyjskiej drużyny narodowej Wu Shu, a teraz wykorzystuje swoje umiejętności, aby włączyć oszałamiającą akcję widzianą w filmach. Do tej pory pokazał swoje aktorstwo w wielu programach telewizyjnych i filmach, w tym Oddział (2009), 100 (2014), Strzałka (2020), Smoczy chłopcy (2007), Projekt Akira (2014) i nie tylko.

Plany dotyczące zawarcia małżeństwa; Imiona dla przyszłych dzieci

Osric Chau był gotowy do małżeństwa do 2015 roku. Wtedy wspomniał przez tweeta o prawdopodobieństwie, że pewnego dnia się ożeni i będzie miał troje dzieci z żoną. Wymyślił nawet imię swoich przyszłych dzieci, które będą miały na imię Mark 1, Mark 2 i Steve. Aktor planował jednak nadać te imiona swoim córkom, ale nie ujawnił przyczyny swojej decyzji.

„Gdyby pewnego dnia rzeczywiście wyszłam za mąż i miałam troje dzieci, nazwałabym ich Mark 1, Mark 2 i Steve. Byliby najładniejszymi dziewczynami, jakie kiedykolwiek widziałeś”.

Jednak do kwietnia 2016 roku Osric zmienił swoje plany dotyczące małżeństwa. The Nadprzyrodzony Star doszedł do wniosku, że nie chce się żenić, bo to tylko strata pieniędzy.

Poznaj małżeństwo wykonawcze: - Allan Hawco Bio, małżeństwo i wartość netto

Chociaż Osric nie chce się żenić, nie ma problemu z osiedlaniem się ludzi ze swoimi bliskimi. Doprowadził nawet do ślubu swojego najlepszego przyjaciela Erica Stirpe i jego partnerki Molly Maloney w czerwcu 2018 roku.

Podnosi świadomość pomieszania płci

Osric Chau pojawił się na pierwszych stronach gazet w styczniu 2015 roku po tym, jak udostępnił swoje zdjęcie ubrane w kobiece ubrania.

Osric Chau przebiera się za kobietę w styczniu 2015 r. (Zdjęcie: Twitter Osrica Chau)

Niedługo potem pojawiły się plotki, że aktor jest gejem i że zdjęcie było jego sposobem na wyjście z szafy. Jednak aktor wyjaśnił swoją heteroseksualność, twierdząc, że ludzie często mylono z terminami „orientacja seksualna” i „ekspresja płciowa”.

Pochodzenie etniczne, rodzice, wiek Osrica Chau

Osric pochodzi z rodziny azjatyckiej; jego matka jest Malezyjką, a ojciec pochodzi z Hongkongu.

Bio eksperta fitness:- Simeon Panda Wiki: Wiek, życie osobiste i wzrost

Aktor urodził się w Vancouver w Kanadzie, 20 lipca 1986 roku. Dorastał u boku młodszego brata imieniem Owen w swojej rodzinie.

Powiązane z wartością netto

Fortuna Osrica Chau pochodzi z jego kariery aktorskiej w wielu hollywoodzkich i międzynarodowych projektach. Był częścią kilku udanych filmów, takich jak Zabójca Kung Fu (2008), 2012 (2009), Człowiek z żelaznymi pięściami (2012), Poza odkupieniem (2015) i nie tylko.

Oprócz występów w filmach, Osric pokazał również swój talent w programach telewizyjnych, takich jak Krew i Woda (2015-18), Umysły kryminalistów (2017), Nadprzyrodzony (2012-13) i tak dalej.

Zalecane