blog

Ottavia Busia Wiki, wiek, urodziny, żonaty, rozwód, mąż, córka

Pomimo posiadania milionów obserwujących, niektóre celebrytki decydują się na utrzymywanie swojego życia na niskim poziomie i poza zasięgiem mediów. Wśród tych celebrytów jest Ottavia Busia, która zdobyła liczne serca swoimi występami na ekranie telewizyjnym i umiejętnościami w sztukach walki, ale nadal przechowuje swoje informacje w tajemnicy. Ottavia Busia to włoska zawodniczka MMA, która słynie z występów w niektórych odcinkach „No Reservations” i jako poprzednia żona Anthony'ego Bourdaina.

 Ottavia Busia Wiki, wiek, urodziny, żonaty, rozwód, mąż, córka

Kariera i postęp:

Po przeprowadzce do Nowego Jorku w 2000 roku Ottavia zaczęła pracować w restauracjach z powodu problemów ekonomicznych. Pracowała w kilku ulubionych restauracjach miasta, w tym Café des Artistes, Orsay, Serafina i Geisha.

Jest także osobowością telewizyjną i wystąpiła w kilku odcinkach „No Reservations”. Brak rezerwacji to program podróżniczy i gastronomiczny dostępny na Travel Channel. Ottavia jest także znanym zawodnikiem MMA. Pracowała w różnych zawodach iw każdym zdobywała kompetencje. Patrząc na starania Ottavii, zaczęliśmy podejrzewać, że cieszy się znaczną wartością netto w tysiącach.

Życie osobiste: żonaty, mąż i rozwód:

Życie Ottavii Busi nie jest tak ciekawe i przyjemne jak jej życie zawodowe. Wcześniej była żoną Anthony'ego Bourdaina, amerykańskiego szefa kuchni, pisarza i osobowości telewizyjnej w 2007 roku. Ottavia i jej mąż mają razem dziecko, córkę Arianę Bourdain.

W wywiadzie Ottavia wyznała, że ​​w pierwszych dniach mieli piękną relację, ale później napotkali trudne chwile. W rezultacie duet rozstał się i formalnie zakończył związek w 2016 roku, po dziewięciu latach małżeństwa, z powodu różnych wyborów zawodowych. Podzieliła się również tym, że chociaż stanęli w obliczu rozwodu, nadal szanują i kochają, szanują i uważają się za rodzinę. Para podzieliła się, aby pomóc sobie nawzajem rozwijać się zawodowo, gdzie nikt nie czuł się ofiarą.

Obecnie celebrytka spełnia swoją macierzyńską rolę i jest zdeterminowana, aby zapewnić córce dobre wychowanie. Obecnie koncentruje się bardziej na swoim życiu zawodowym i nie wykazuje zainteresowania sprawami związanymi z relacjami.

Krótki życiorys:

Według niektórych źródeł wiki, Ottavia Busia obchodzi swoje urodziny w dość stonowany sposób. Chociaż jej urodziny i rok urodzenia wciąż pozostają tajemnicą, ma około 40 lat. Dorastała na Sardynii we Włoszech i bardzo interesowała się walkami . Uczyła się w szkole podstawowej na Sardynii. Jest pochodzenia włoskiego i ma 5 stóp i 6 cali wzrostu.

Zalecane