blog

Padma Lakshmi Mąż, Rozwód, Chłopak, Randki, Córka, Wynagrodzenie

Wspaniała kariera i majątek ekonomiczny nigdy nie gwarantują stabilnego życia osobistego. Wspaniała aktorka Padma Lakshmi odcisnęła swoje piętno w każdym sektorze, do którego wchodzi, ale pomimo osiągnięć zawodowych jej życie miłosne nie wydaje się zbyt przyjemne i ekstatyczne. Padma Lakshmi to urodzona w Indiach pisarka, aktorka i prezenterka telewizyjna, najbardziej znana jako prowadząca amerykański program telewizyjny „Top Chef”.

  Padma Lakshmi Mąż, Rozwód, Chłopak, Randki, Córka, Wynagrodzenie

Kariera i postęp

Padma Lakshmi rozpoczęła karierę modelki w wieku 21 lat po tym, jak odkrył ją agent. Pojawiła się na okładkach Redbook, Cosmopolitan, Harper’s Bazaar, Marie Claire i Town & Country. Jest także autorką książki kucharskiej „Easy Exotic”, która zdobyła nagrodę za najlepszą pierwszą książkę na gali Gourmand World Cookbook Awards w 1999 roku.

Badać: Iman Gadzhi Wiki, wiek, wartość netto, dziewczyna

Oprócz tego jest właścicielem linii biżuterii o nazwie „Padma” i zwykłej linii artykułów kuchennych o nazwie „Easy Exotic”. Jest częstą współpracowniczką „The New York Times”. Oprócz nich znana jest przede wszystkim z występów w filmach i telewizji.

Padma wykorzystała swoje umiejętności aktorskie w kilku serialach telewizyjnych i filmach, takich jak „Unzipped”, „Mistress of Spices”, „Dziesięć przykazań”, „30 Rock” i „Whoose Line Is It Anyway?”

Ile jest warte netto Padma Laxmi?

Wspaniała aktorka, Padma Lakshmi, podobno cieszy się sporą wartością netto w wysokości 20 milionów dolarów. Zebrała ogromną kwotę z pensji za występy telewizyjne i zarobków z książek, zadań modelek, linii biżuterii i zwykłych artykułów kuchennych. Podobnie jej zarobki z sesji zdjęciowych, reklam i teledysków również przyczyniły się do zwiększenia jej całkowitych przychodów.

Przeczytaj także: Zach Cregger Dziewczyna, wesoły, Żona

Umawia się ze swoim byłym Beau, Adamem Dellem!!

Wydaje się, że Padma Lakshmi pogodziła się ze swoim byłym chłopakiem, Adamem Dellem, obecnie inwestorem venture capital. Na początku 2017 roku w mediach pojawiły się plotki o tym, że para zbliżyła się do siebie po tym, jak często spotykano ich razem. Padma i kapitalista nie odpowiedzieli jednak na plotki i nie otworzyli ust na temat związku.

Para cieszyła się z tego związku w 2009 roku i powitała swoją córkę Krishnę. Jednak ich romantyczna więź nie mogła trwać długo i oficjalnie rozstali się w 2012 roku. Adam wniósł przeciwko niej pozew, twierdząc, że Padma próbował uniemożliwić mu zobaczenie ich córeczki, a para walczyła o gorzką opiekę nad córką.

Później para pogodziła się w 2017 roku po pół dekadzie ich rozstania. Padma Lakshmi i Adam zostali zauważeni idących za rękę po Nowym Jorku, gdzie obnosiła się z pierścionkiem na swoim ślubnym palcu. Jak podaje Dailymail, Padma czuł się komfortowo z Adamem, a para zbliżyła się do siebie bardziej niż kiedykolwiek za drugim razem i może być ze sobą tak szczera.

Padma Lakshmi i Adam Dell w 2017 r. (zdjęcie: dailymail.co.uk)

Obecnie para wydaje się rozkoszować swoim romantycznym życiem z ogromną miłością i uczuciem. Przed Adamem Padma spotykała się również ze zmarłym dyrektorem generalnym IMG i miliarderem Teddym Forstmannem, który zmarł w 2011 roku w wieku 71 lat.

Z kim jest poślubiona Padma Lakshmi?

Padma Lakshmi poznał uznanego pisarza Salmana Rushdiego w 1999 roku i był olśniony jego inteligencją. Lakshmi podzieliła się w wywiadzie, że para spotkała się w centralnym parku na pierwszą randkę i wylądowała w łóżku. Lakshmi i jej były mąż przeprowadzili się razem w 2000 r. i pobrali się 17 kwietnia 2004 r., po trzech latach wspólnego życia.

Może ci się to spodobać: Maddie Moate Wiki, Wiek, Żonaty, Zaręczyny, Rodzina

Ponadto Salman Rushdie zadedykował jej również swoją słynną powieść Fury. Po trzech latach wspólnego związku małżeńskiego, 2 lipca 2007 roku para złożyła wniosek o rozwód, za co ona obwinia chorobę, endometriozę. Stan ten nie pozwalał parze zbliżyć się, a także doprowadził do wielu kłótni, które spowodowały, że Salman nazwała ją „złą inwestycją”.

Poza tym pozostawała również w związku z byłym prezesem i byłym dyrektorem generalnym IMG, Teddym Forstmannem.

Krótki życiorys

Padma Parvati Lakshmi Vaidyanathan, powszechnie znana jako Padma Lakshmi, urodziła się 1 września 1970 roku w Tamil Nadu w Indiach. Studiowała w Workman High School w Kalifornii. Uzyskała licencjat z wyróżnieniem w dziedzinie sztuki teatralnej na Clark University w Worcester w stanie Massachusetts. Posługuje się biegle językiem hindi, hiszpańskim i tamilskim. Należy do azjatyckiej grupy etnicznej i ma niesamowitą wysokość 5 stóp i 10 cali.

Zalecane