blog

Paige Danielle Wiki, wiek, chłopak, randki, romans, rodzina, wzrost

Ponieważ liczba You Tubers rośnie każdego dnia, wzrosła również konkurencja na platformie społecznościowej. Kilka młodych talentów tworzy filmy z tego samego gatunku i stara się zająć pierwsze miejsce na liście. Zmagając się z tym konkursem, Paige Danielle jest popularną YouTuberką słynącą z filmów poświęconych makijażowi, modzie i urodzie, które zamieszcza na kanale.

 Paige Danielle Wiki, wiek, chłopak, randki, romans, rodzina, wzrost

Kariera i rozwój:

Paige Danielle jest właścicielem kanału YouTube o nazwie „Paigique”, na którym regularnie zamieszcza filmy dotyczące makijażu i urody. Demonstruje również różnorodny wygląd na różne okazje z różnorodną tematyką. Zyskała na znaczeniu po tym, jak w 2015 roku otworzyła swój kanał na YouTube i przesłała swój pierwszy film „Dzień 1 w Disney”. Paige ma ponad 272 tys. subskrybentów i około 600 tys. wyświetleń filmów.

Co więcej, najczęściej oglądanymi filmami z jej kanału YouTube są „15 Minute Makeup with Acroanna”, „Twinning!!! Przemiana Annie Gone Wild” i „Dedykowana Calebowi Loganowi”. We wspomnianym filmie o Calebie Loganie opowiada o swoim związku z YouTuberem, który stracił życie w młodym wieku trzynastu lat i pragnie odzyskać rodzinę.

Poza tym ma około 649 tys. obserwujących na Instagramie i nie jest aktywna na Twitterze. Patrząc na jej starania, można powiedzieć, że Paige wkłada wiele wysiłku w swoją karierę i czerpie ze swoich prac wspaniałe fortuny. YouTuber prawdopodobnie będzie cieszył się znaczną wartością netto w tysiącach.

Cieszący się pięknym romansem z chłopakiem !!!

Wspaniała sensacja, Paige dzieli otwarty związek z chłopakiem, Curtisem Greenem. Para, która od jakiegoś czasu spotyka się ze sobą, nie stara się ukrywać związku i pokazuje na Instagramie przebłysk swojego życia miłosnego. Przedstawiła chłopaka za pośrednictwem mediów społecznościowych dzień po swoich 21 urodzinach, 20 marca 2016 r.

Poza tym, pomimo uroczego życia miłosnego, gwiazda jest bardzo skoncentrowana na swojej karierze i działaniach na YouTube. Nawet jej chłopak Curtis motywuje ją do pójścia naprzód i pomaga w wypełnianiu obowiązków zawodowych. Poza tym fani gołąbków chcą, aby na zawsze cieszyły się tym pięknym związkiem i nawiązały oficjalną więź, gdy nadejdzie czas.

Jej krótka biografia:

Według niektórych źródeł wiki Paige Danielle urodziła się 19 marca 1995 roku, co oznacza, że ​​ma 22 lata. Dorastała w Luizjanie w Stanach Zjednoczonych i ma czworo młodszego przyrodniego rodzeństwa od matki i ojczyma. YouTuber jest kuzynką rodziny Bratayley i pokazała swoją miłość do nich w swoim filmie poświęconym zmarłemu Calebowi Loganowi. Paige ma idealną wysokość 5 stóp i 6 cali i należy do rasy białej.

Zalecane