blog

Pamela Brown (CNN) Żonaty, Mąż, Chłopak, Randki, Wynagrodzenie, Wartość netto

Amerykańska reporterka telewizyjna i prezenterka wiadomości, która pełni funkcję korespondenta ds. sprawiedliwości dla CNN, Pamela Brown zmiażdżyła znaczną pensję i majątek netto z branży medialnej. Zapisała się do różnych organizacji charytatywnych, takich jak Olimpiady Specjalne.

 Pamela Brown (CNN) Żonaty, Mąż, Chłopak, Randki, Wynagrodzenie, Wartość netto Josh Radnor Wiki, żonaty, żona, dziewczyna, randki, wesoły, wartość netto

Pamela rozpoczęła swoją karierę dziennikarską jako reporterka i prowadząca program „WJLA/Newschannel8” w sierpniu 2006 roku. Kobieta spędziła około sześciu lat swojej kariery pracując jako reporter i prezenter w mediach telewizyjnych. Po opuszczeniu WJLA/Newschannel8 kobieta zaczęła służyć jako korespondentka krajowa w mediach CNN.

Od marca 2014 r. Brown pełni funkcję korespondenta ds. sprawiedliwości w CNN i gdzie ogólnie zajmuje się sprawami nałożonymi przez prawo, które dotyczą departamentu sprawiedliwości w CNN.

Życie małżeńskie z Adamem Wrightem; ma syna

Pamela Brown jest żoną swojego męża Adama Wrighta. Para wzięła ślub 5 ten z czerwca 2017 roku w domu dzieciństwa Pameli. Na miesiąc miodowy odwiedzili Japonię.

Spotykali się przez długi czas przed złożeniem przysięgi małżeńskiej.

Nie zapomnij: Antoinette Robertson Wiek, Urodziny, Żonaty, Mąż, Chłopak, Bio

Pamela Brown z mężem Adamem Wrightem podczas małżeństwa (fot. The Knot News)

Para powitała swoje pierwsze dziecko o imieniu Ben w kwietniu 2018 roku po roku małżeństwa. A w lutym 2020 r. powitali swoją pierwszą córkę Vivienne.

Od tej chwili cieszy się szczęśliwym życiem z mężem i dzieckiem z ogromną miłością i oddaniem.

Przeczytaj także: Santino Rice: Czy jest gejem czy hetero? Wszystko od randek, chłopaka do jego wartości netto

Krótki życiorys

Urodzona w Kentucky w Stanach Zjednoczonych w 1983 roku Pamela Brown co roku obchodzi swoje urodziny 29 listopada. 37-letnia prezenterka stoi na wysokości 1,72 metra (5 stóp i 8 cali).

Pamela kontynuowała naukę w Henry Clay High School w Lexington, a później uczęszczała na University of North Carolina w Chapel Hill. Ukończyła studia licencjackie z dziennikarstwa telewizyjnego.

Zalecane