blog

Parker Bagley Wiki: Wiek, Urodziny, Wzrost, Brat, Rodzice, Dziewczyna, wesoły

Parker Bagley, często rozpoznawany po roli Jasona z Pretty Little Liars, przyznał się do kradzieży gadżetów i biżuterii z mieszkania kobiety. Jego pojawienie się w kilku filmach nie miało większego wpływu na jego karierę zawodową, ale zarzut kradzieży sprawił, że w mgnieniu oka trafił na pierwsze strony gazet. Po karierze filmowej jak kolejka górska, Parker Bagley postanowił kontynuować swoją muzyczną pasję do śpiewania jako karierę zawodową.

  Parker Bagley Wiki: Wiek, Urodziny, Wzrost, Brat, Rodzice, Dziewczyna, wesoły

Zarobki i wartość netto Parkera Bagleya

Były aktor Parker Bagley jest powściągliwy w kwestii swojej wartości netto. Upadek kariery aktorskiej i tanie akrobacje, takie jak kradzieże i złe zachowanie z dziennikarzami, są wyraźnym dowodem na to, że jego wartość netto jest niewystarczająca, aby utrzymać jego narkotyczny styl życia.

Nie przegap: Natasha Raskin Wiki, Bio, Żonaty, Mąż, Rozwód, Chłopak

Amerykański aktor przyznał się do kradzieży rzeczy swojej przyjaciółki o wartości 7000 dolarów, podczas gdy pozwolono mu zostać na noc w jej mieszkaniu w Murray Hill na Manhattanie w październiku 2012 roku. Dwa iPady, BlackBerry, iPod, trzy naszyjniki, bransoletka i skradziono kilka tysięcy dolarów. Jego przyznanie się do winy w sądzie karnym na Manhattanie uratowało go przed najwyższym zarzutem wielkiej kradzieży. Zapłacił 3400 dolarów w ramach zwrotu pieniędzy z saldem należnym w czerwcu 2013 roku.

Mówiąc o karierze Parkera, zadebiutował rolą Bobby'ego MacDougala w telenoweli CBS Światło przewodnie. Koszmar na ulicy Elm , Grimm oraz Pozbawienie wolności jest kilka godnych uwagi filmów, które nie przyczyniły się do przyspieszenia jego kariery. Parker słynie z roli starszego brata Ali, Jasona w amerykańskim serialu telewizyjnym Dość mali kłamcy . Aktor Drew Van Acker zastąpił go już po dwóch odcinkach. Gwiazdy lubią Sydney Sweeney , Kara Royster , Lesley Will, Tyler Blackburn , oraz Keegan Allen pojawiają się również w serialu.

A co ze statusem związku Parkera?

Parker do tej pory nie ujawnił w mediach informacji o swoich dziewczynach. Z powodu ukrytych informacji o życiu osobistym aktor nagromadził więcej podejrzeń i ciekawości, jeśli chodzi o jego tajemnicze życie randkowe, podobnie jak jego ekranowy Jason.

Możesz polubić: David Portnoy Wiki, wiek, żona, rozwód, wartość netto

Jason w Dość mali kłamcy ma skomplikowaną relację z kobietami. Początkowo spotykał się z Cece Drake, który okazał się jego biologicznym kuzynem. Postać CeCe, grana przez Vanessę Ray , jest w serialu od trzeciego sezonu. Została przedstawiona jako starsza przyjaciółka Alison, która wkrótce umawiała się z Jasonem, aby zbliżyć się do swojego brata. Podczas gdy para była w związku, nigdy nie popełnili kazirodztwa. Później Parker, który grał rolę Jasona, umawiał się z Charlotte DiLaurentis, zanim dowiedział się, że jest jego siostrą.

Później, w finale szóstego sezonu, ujawniono, że była dziewczyna Jasona, CeCe, nie była inna niż Charlotte DiLaurentis, a Charlotte weszła do historii pod nazwą CeCe Drake. Charlotte była właściwie znana jako Charles przed przejściem. Obie postacie wcieliła się Vanessa Ray.

Całował się także ze swoją przyrodnią siostrą Mellisą, co sprawiło, że fani byli dość nieswojo w stosunku do jego postaci. Kelnerka Marlene uważa, że ​​związek Jasona z Cece był przykrywką, aby ukryć jego homoseksualną seksualność.

Jego rodzice na ekranie są przedstawiani jako Peter Hasting i Jessica Dilaurentis, ale jego prawnym ojcem jest Kenneth DiLaurentis. Wcielił się w starszego przyrodniego brata Alison Dilaurentis, Spencera Hastinga i Alexa Drake'a oraz młodszego przyrodniego brata Melissy Hastings.

Przeczytaj o Gwieździe Pretty Little Liars: Matte Babel Wiki: żona, rodzina, wzrost, wartość netto, plotka z Shayem Mitchellem

Krótki życiorys

Były aktor Parker Bagley urodził się w 1990 roku, co oznacza, że ​​ma 28 lat. Na stronach wiki nie ma informacji o jego urodzinach. Parker jest dość powściągliwy w swoim życiu osobistym. Należy do rasy białej i nosi narodowość amerykańską. Stoi na wysokim wzroście z muskularnym ciałem, które mu odpowiada. Obecnie robi pokazy sceniczne współpracując z Latchkey Kids.

Zalecane