blog

Parker McKenna Posey Wiki: Wiek, chłopak, randki, rodzeństwo, wartość netto

Zapał i pełne poświęcenie byłyby bezpieczniejszymi słowami, aby opisać tę damę, ponieważ spędziła ponad siedemnaście lat w branży glamour. Podobnie jak jej niesamowita praca w świecie sztuki i rozrywki, Parker McKenna zawsze przyciągała uwagę publiczności swoimi romansami i miejscem pobytu.

 Parker McKenna Posey Wiki: Wiek, chłopak, randki, rodzeństwo, wartość netto
 • Rodzice
 • Rodzeństwo
 • Zapał i pełne poświęcenie byłyby bezpieczniejszymi słowami, aby opisać tę damę, ponieważ spędziła ponad siedemnaście lat w branży glamour.

  Podobnie jak jej niesamowita praca w świecie sztuki i rozrywki, Parker McKenna zawsze przyciągała uwagę publiczności swoimi romansami i miejscem pobytu.

  Kariera i wartość netto:

  Parker jest powszechnie uznawana za nadawaną przez ABC „Moja żona i dzieci”. Jej postać, Kady Lyle jako dziecięca artystka, zyskała ogromne uznanie wśród codziennych widzów słynnego rodzinnego dramatu, który wyemitowano po raz pierwszy w 2001 roku.

  Zobacz: Nieskończone listy Wiki, prawdziwe imię, wiek, dziewczyna

  Kariera aktorska Parker przypisuje jej także rolę w kilku filmach, w tym NYPD Blue”, „Silna medycyna”, oraz 'ICarly, Poznaj Mikołajów, obóz letni i wiele innych. Podobnie zgromadziła ogromną wartość netto w wysokości 1,5 miliona dolarów z jej kariery zawodowej jako aktorki.

  Rozwijanie historii jej randek!

  Parker Mckenna jest jedną z nielicznych aktorek, która zawsze zaskakuje publiczność swoim związkiem. Ostatnio widziano ją, jak dzieli romantyczny romans ze swoim byłym chłopakiem, Saturne. Byli płomienie przesyłali sobie nawzajem zdjęcia od 2015 roku i prawdopodobnie spotykali się od tego roku.

  Marty Caffrey, Danielle Staub's Husband Wiki: Wiek, praca, wartość netto, rodzina

  Oprócz Peebles, jej krótka historia randkowa z Jasonem Martinem, popularnie znanym jako Rapper Problem, kręciła się w 2015 roku, ponieważ obie rzekome pary były widziane na wakacjach w Honolulu na Hawajach.

  Rozkwitnij miłość po raz kolejny; Ogłoszenie na Instagramie!

  Parker znalazła teraz miłość swojego życia i jest w romantycznym związku z facetem, który nazywa się Generał Wilson na Instagramie.

  4 lutego 2019 r. jej mężczyzna ujawnił na Instagramie ich pierwsze przytulne zdjęcie, w którym ujawnił jego romans z Parkerem. Obnosił się ze zdjęciem na Instagramie, na którym napisał, że ma nadzieję, że najlepiej będzie się skoncentrować na sobie nawzajem.

  Na zdjęciu ona i jej nowy chłopak przytulali się na ulicy, co przedstawiało ich romantyczną więź i uprząż.

  Bianca de la Garza Wiki, Wiek, Mąż, Rodzice

  Krótkie życiorys i rodzina

  Urodzony 18 sierpnia 1995 roku Parker McKenna dorastał w Los Angeles w Kalifornii i ma 23 lata. Mówiąc o jej pochodzeniu etnicznym, jest Afroamerykanką ze strony ojca i włosko-irlandzkim pochodzeniem ze strony matki.

  Parker ma 5 stóp i 7 cali (1,73 m) wzrostu, a jej waga wynosi około 121 funtów. Imię rodziców Parkera to Polo i Heather Stone. Ma dwoje rodzeństwa, mianowicie Jewel Posey i Carla Poseya oraz troje przyrodniego rodzeństwa, Jake'a, Dilynne i Khari.

  Zalecane