blog

Parker Posey Wiki, żonaty, mąż, randki, życie osobiste, wartość netto

W branży aktorskiej pojawia się wiele osób, ale nie każdemu udaje się zrealizować swoje marzenia. Jednak gwiazda „Królowej Indii”, Parker Posey, sprawiła, że ​​jej marzenia stały się rzeczywistością dzięki nieustępliwej ciężkiej pracy i walce. Jest znana publiczności z występów w filmach takich jak „Party Girl”, „For Your Attention” i „Irational Man”.

 Parker Posey Wiki, żonaty, mąż, randki, życie osobiste, wartość netto

Kariera i wartość netto:

Posey poszła na Uniwersytet Stanowy w Nowym Jorku, gdzie została współlokatorką aktorek Sherry Stringfield i Orlagh Cassidy. Pod wpływem dwóch pełnych pasji aktorów zdecydowała się również na karierę aktorską i wzmocniła swoją energię w kierunku.

Jej kariera w biznesie rozpoczęła się w latach 90., kiedy wystąpiła w kilku niezależnych filmach. Ona również zyskała przydomek „Królowa Indii” w 1997 roku przez magazyn The Time. Pierwsza główna rola Posey pojawiła się w 1993 roku w filmie fabularnym „Dazed and Confused”.

Posey zadebiutowała na scenie w 2001 roku i śpiewała również na płytach swojego byłego chłopaka Ryana Adamsa. Niektóre z jej telewizyjnych prac to Will & Grace, Futurama, The Good Wife i Search Party.

10 milionów dolarów.

Przestał ujawniać swoje randkowe sprawy!

Nazwisko Parker Posey było wcześniej kojarzone z niektórymi znanymi postaciami. Parker prior stał się tematem rozmów w mieście za spotykanie się z amerykańskim gospodarzem i aktorem telewizyjnym, Jimmym Fallonem, kiedy pracowali razem.

Następnie została połączona z gwiazdą muzyki, Ryanem Adamsem. Obaj zostali zauważeni razem kilka razy, a także wygłosiła wiele jego singli.

Pod koniec lat 90. Posey miała romans z irlandzkim aktorem Stuartem Peterem Townsendem oraz marketerem cyfrowym i blogerem Zachem Learym.

Chociaż Posey spotykała się w przeszłości z kilkoma facetami, nie udało jej się utrzymać stabilnego związku z żadnym z nich. Ale ponieważ ostatnio stała się bardziej tajemnicza w swoim życiu osobistym, istnieje szansa, że ​​może być romantycznie zaręczona z kimś za zasłoną. Lub może cieszyć się pięknym życiem małżeńskim z mężem i niechętnie dzieli się nim z publicznością.

Krótki życiorys i Wiki:

Amerykańska aktorka i muzyk Parker Posey urodziła się 8 listopada 1968 roku w Baltimore, MD. Jest córką Lyndy i Chrisa Posey. Jej obecny wiek to około 49 lat, a znakiem urodzenia jest Skorpion. Jej imię nadał jej ojciec jako hołd dla Suzy Parker, słynnej amerykańskiej modelki i aktorki. Ma dwóch braci bliźniaków o imieniu Christopher. Ma 5 stóp i 5 cali wzrostu i należy do pochodzenia irlandzko-angielskiego.

Zalecane