blog

Parker Schnabel Wiki, wiek, dziewczyna, randki, wynagrodzenie, wartość netto

Nazywany „Młodym Mistrzem”, zapalonym i aktywnym człowiekiem, ale najbardziej znanym z występu w reality show Gorączka złota na kanale Discovery Channel, Parker Schnabel i znany jako młoda gwiazda reality show. Staje się jedną z czołowych gwiazd reality show na świecie. Jest jednym z tematów programu Discovery Gold Rush Alaska lub po prostu znany jako Gold Rush. Udział Parkera w programie jest godny uwagi ze względu na odcinki, w których próbował wesprzeć górników w Porcupine Creek, ale okazało się, że prawie nic nie zdali sobie sprawy z tego, co robią.

  Parker Schnabel Wiki, wiek, dziewczyna, randki, wynagrodzenie, wartość netto

Jest jednym z tematów programu Discovery Network. Gorączka złota na Alasce lub po prostu znany jako Gorączka złota . Udział Parkera w programie jest godny uwagi ze względu na odcinki, w których próbował wesprzeć górników w Porcupine Creek, ale okazało się, że prawie nic nie zdali sobie sprawy z tego, co robią.

Dziewczyna Parker Schnabel, randki!

W serii Discovery Gorączka złota , Peter przedstawił Ashley Youle jako swoją dziewczynę w sezonie 7. Podczas wywiadu z Maximem gwiazda reality TV powiedziała, że ​​Ashley bardzo pomógł w osiągnięciu celu, jakim było 5000 uncji złota w sezonie 7. Para, która spotkała się w Australii, kiedyś ciesz się wirem ich randkowania i cieszenia się czasem spędzonym razem w Ameryce Północnej, zgodnie z jego Twitterem.

Parker Schnabel i jego ówczesna dziewczyna Ashley Youle w serialu Discovery „Gorączka złota” (zdjęcie: inquisitr.com)

Jego relacje z pielęgniarką weterynaryjną były kiedyś silne, jak pokazano w Gorączka złota. Ashley pracował z Peterem i pomagał w wydobyciu cennego metalu. Jako para w serii Discovery stanęli także przed kilkoma wyzwaniami. Kolega z załogi założył się nawet, że ktokolwiek sfilmował całowanie się tej dwójki, dostanie butelkę szkockiej. Jednak Peter odmówił pomocy swojej załodze.

Nie przegap: Mallory James Mahoney Wiki, wiek, wzrost, rodzice

Podczas sezonu 8, poszukiwacz złota oszołomił swojego kolegę z załogi i fanów po ogłoszeniu, że on i Ashley nie są już w związku. W odcinku „Win Big Or Die Trying” Peter powiedział, że skupił się na swojej pracy i zapomniał nadać priorytet Ashley. Poniósł pełną winę za ich rozstanie i uznał to zerwanie za „osobistą porażkę”.

Po rozstaniu z Ashley jego widzowie plotkowali o nim z asystentką producentki Sheeną Cowell. Jednak w uchwycie na Instagramie udostępniła zdjęcie ze swoim chłopakiem 15 lipca 2018 roku, ubierając się na wesele w Serbii, obalając wszystkie plotki o randkowaniu wokół Petera i Ashley.

Dowiedz się o wynagrodzeniu i wartości netto Parkera Schnabla!

Parker, lat 24, zgromadził majątek netto w wysokości 8 milionów dolarów jako amerykański poszukiwacz złota i osobowość telewizyjna. Zarabia przyzwoitą pensję jako załoga Discovery Gorączka złota . Od czasu rozpoczęcia swojej pierwszej operacji w wydobyciu złota wydobył ponad 13 milionów dolarów w złocie.

Zobacz: Linda Hunt Wiki, Młoda, Zdrowie, Żona, Emerytura, Nagrody, Wartość netto

W czwartym sezonie serialu wykorzystał swój fundusz uniwersytecki do skonfigurowania swojej operacji wydobywczej i znalazł imponującą ilość 1029 uncji złota w swoim debiutanckim sezonie w Klondike. W ostatnim sezonie wygrał rywalizację z Toddem, wyciągając ze swoich roszczeń Scribnera 3362 uncje złota o wartości prawie 3,7 miliona dolarów. Jednak na jego inwestycje w dostosowane 600 tysięcy dolarów był plan.

Wakacyjną pracę w Kopalni Big Nugget rozpoczął jako małe dziecko. Jest jednak także w trzecim sezonie; program koncentruje się na wydobyciu złota, które lokuje na Alasce wiele zespołów górników. Zdarzył mu się również wypadek samochodowy w piątym sezonie Gorączka złota , ale był bezpieczny.

Krótki życiorys i Wiki

Parker urodził się w Haines na Alasce 22 lipca 1994 roku. Parker i jego brat Payson wychowali się w Porcupine Creek jako dzieci jego rodziców Rogera i Nancy. Jego dziadek John jest również słynną gwiazdą Gold Rush, jak na wiki.

Przeczytaj także: Jonathan Whitesell Wiki, Dziewczyna, Randki, Geje, Romans, Rodzice

Schnabel ma narodowość amerykańską i białe pochodzenie etniczne, a jego wzrost wynosi ponad 5 stóp i 9 cali przy szczupłej i dobrze utrzymanej sylwetce.

Zalecane