blog

Pat James-Dementri QVC, Wiki, Wiek, Urodziny, Mąż, Córka

Pat James-Dementri jest powszechnie uznawany za gospodarza programu w sieci QVC. Kończąc badania na Temple University, Pat zyskała wielką sławę i ogromną wartość netto dzięki swojej karierze hostingowej. Dziennikarka QVC, Pat ma ponad trzydziestoletnie doświadczenie w prowadzeniu, łączy doskonałą więź ze swoją córką Nicole, pomimo rozstania z mężem.

 Pat James-Dementri QVC, Wiki, Wiek, Urodziny, Mąż, Córka

Dziennikarka QVC, Pat ma ponad trzydziestoletnie doświadczenie w prowadzeniu, łączy doskonałą więź ze swoją córką Nicole, pomimo rozstania z mężem.

Wychowuje córkę po rozstaniu z mężem dziennikarzem!

Pat James był żonaty z amerykańskim dziennikarzem telewizyjnym Vincem DeMentri. Pat i Vince znali się od czasu, gdy studiowali na Temple University.

Przeczytaj także: Chloe Everton Wiki: Wiek, Mąż, Partner, Dziecko, Wynagrodzenie

Ona i jej mąż powitali swoją jedyną córkę o imieniu Nicole. Później w 2007 roku para rozstała się po tym, jak złożył wniosek o rozwód. Jak podaje reference.com, były małżonek Pat miał podobno romans pozamałżeński ze współpracownikiem, co może być przyczyną separacji duetu.

Po tym, jak Pat James-Dementri rozstała się z mężem Vincem, zaczęła wychowywać córkę Nicole. Często spędza czas z córką i obnosi się ze zdjęciami w mediach społecznościowych.

Ciekawe: Missy Franklin zamężna, chłopak, randki i wartość netto

Jak Pat James Muster Net Worth?

Pat James przywołuje wartość netto swojej kariery jako gospodarza. Od września 1987 r. zbiera listy płac z pracy w sieci QVC u gospodarza programu. Według bizfluent.com, średnia szacunkowa pensja gospodarza programu w sieciach QVC wynosi 500 000 USD. Odkąd Pat pracuje w sieci od ponad trzech dekad, zgromadziła dzięki swojej pracy miliony dolarów.

Gospodarz QVC zbierał także listy płac od Paraphernalia i Ormonda, pracując jako Sales Associate od lipca 1978 do września 1987. Przed gospodarzem Pat była modelką-aktorką dla ERA fashion, modeling Zoli i Model Management. W wieku 18 lat Pat dołączył do firmy w lipcu 1978 roku i pracował tam do września 1986 roku.

Nie chcesz przegapić: Darnell Dockett Wiki, Żonaty, Żona, Dziewczyna lub wesoły, Net Worth

Krótki życiorys

Urodzony w 1960 roku Pat James-Dementri obchodzi urodziny co roku 19 lipca. Pat, lat 58, cieszy się chwilą spędzoną z matką i świętuje dzień córki narodowej 26 września ze swoim trójpokoleniowym trio. Stoi na wysokim wzroście i ma zdrową sylwetkę.

Według jej osobistego konta Linkedin, Pat ukończyła studia na Temple University, zdobywając tytuł licencjata w StudyRadio i Telewizji w 1986 roku, zgodnie z wiki.

Zalecane