blog

Patricia Belcher Wiki: Wiek, Urodziny, Żonaty, Mąż, Rodzina, Pochodzenie

Z 36-letnim doświadczeniem i występami w setkach seriali telewizyjnych i filmów, weteranka aktorka Patricia Belcher jest znana z roli w filmach fabularnych, takich jak Jeepers Creepers, The Number 23 i 500 Days of Summer. Mało tego, jest znana z ról w serialach telewizyjnych, takich jak Kości FOX, Good Luck Charlie Disneya i Trial & Error NBC.

 Patricia Belcher Wiki: Wiek, Urodziny, Żonaty, Mąż, Rodzina, Pochodzenie

Ile jest warte netto Patricii?

Patricia Belcher ma wartość netto 500 tysięcy dolarów. Zgromadziła majątek netto ze swoich epizodów aktorskich. Zebrała bogactwo z jej występów w serialach i filmach. Zgromadziła fortunę, która pojawiła się w przebojowym horrorze pnącza Jeepers w 2001 roku, który zdołał zebrać ponad 59 milionów dolarów na całym świecie.

Zbierała listy płac z filmów Złe słowa, Mroczny Dom, Siostro, Do zobaczenia w moich snach, Łowca tygrysów, oraz Jacy nie byliśmy. Zbierała też dochody z długoletnich seriali, takich jak Lepiej od Ted (2009 - 2010), Andy Richter kontroluje wszechświat (2002 - 2009) i Powodzenia Charlie (2010-2012) i kilka innych.

Patricia grała psychikę o imieniu Jezelle Gay Hartman w Pnącza Jeepers. Za swoją postać zdobyła nawet pierwszą nagrodę Fright Meter.

Pierwszy występ Patricii to Edna w filmie z 1990 roku Flatlinery, w wieku 36 lat i zakonnicy w 1991 roku w programie telewizyjnym Beverly Hills . Podobnie, Kości był pierwszym serialem telewizyjnym, w którym Patricia pojawiła się przez 50 odcinków. Zanim rozpoczęła karierę aktorską, brała udział w teleturnieju Jeopardy.

Życie osobiste Patricii; Czy ona jest mężatką?

Patricia Belcher ma bardzo długą karierę w przemyśle filmowym i jest również cytowana jako weteranka aktorki. Chociaż ma bezbłędną karierę, Patricia dyskretnie skrywa informacje o swoim życiu małżeńskim. W wywiadzie nie wypowiadała się o swoim ewentualnym mężu. Ponieważ Patricia nie ma konta w mediach społecznościowych, jej związek wciąż pozostaje tajemnicą dla jej fanów.

Od teraz Kości aktorka jeszcze nie wyszła za mąż i ujawniła swój możliwy związek miłosny

Krótki życiorys

Urodzona w 1954 roku Patricia Belcher obchodzi swoje urodziny 7 kwietnia. Rodzinnym miastem Patricii jest Helena w stanie Montana. Posiada obywatelstwo amerykańskie i należy do grupy etnicznej Afroamerykanów zgodnie z wiki.

Z mediów czaiła się informacja o swojej rodzinie. Wzięła wskazówki aktorskie od nauczycieli teatru, w tym nominowanej do Oscara aktorki Beah Richards.

Ostatnia aktualizacja: 6 lipca 2018 r.

Zalecane