blog

Patricia Southall Wiki: Urodziny, Wartość netto, Dzieci, Emmitt Smith

Patricia Southall, pierwsza dama Afroamerykanki, która otrzymała imię Miss Wirginii, jest aktywistką i jest znana ze swojego motywu i służby. Jest lepiej znana jako Pat Smith po tym, jak przyjęła imię swojego drugiego męża, Emmita Smitha. Pat jest najbardziej znana jako żona gracza NFL Emmitta Smitha. Jest prezesem Pat Smith Enterprises i założyła organizację non-profit o nazwie Treasure You, która promuje zdrowy styl życia kobiet.

  Patricia Southall Wiki: Urodziny, Wartość netto, Dzieci, Emmitt Smith

Pat jest najbardziej znana jako żona gracza NFL Emmitta Smitha. Jest prezesem Pat Smith Enterprises i założyła organizację non-profit o nazwie Cenię cię, co promuje zdrowy styl życia dla kobiet.

Ile jest wart netto Pat?

Zwycięzca konkursu piękności przywołuje swoją wartość netto, szczególnie będąc aktywistką. Fortuny zarabia jako dyrektor generalny Pat Smith Enterprises, marki przemawiania motywacyjnego i aktywizmu.

Poza tym, że jest aktywistką, jest także aktorką i producentem, znaną z ról w m.in Punkt połowiczny (2005), Beverly Hills, 90210 (1990) i Bracia Wayans (1995). Pat pojawił się także w programie telewizyjnym Dodatkowy i jako gościnna kotwica dla Uzyskaj dostęp do Hollywood . Wystąpiła również ze swoją lepszą połową Emmittem w OWN's „ Pan i Pani Smith.

Przed swoją sławą zdobyła tytuł Miss Wirginii w wieku 21 lat w 1993 roku. Zasłużyła również na sławę dzięki swojej organizacji non-profit Cenię cię.

Przeczytaj także: Amanda Fuller żonaty, mąż, w ciąży, przyrost masy ciała, wartość netto

Pat jest żoną Emmita Smitha, który jest zawodowym piłkarzem amerykańskim. Pat cieszy się majątkiem 18 milionów dolarów, wezwanym przez jej męża. Zagrał swoją karierę w Dallas Cowboys, Arizona Cardinals i został wprowadzony do Hall of Fame College Football, Gator Football Ring of Honor, oraz Athletic Hall of Fame Uniwersytetu Florydy.

W 2016 roku opublikowała swoją książkę pt. „ Druga szansa,' gdzie rozmawiała o swoim życiu małżeńskim ze swoim byłym mężem, Martinem Lawrence.

Rozwiedziony mąż komik, ma córkę

Pat był żonaty z aktorem-komik Martinem Lawrence w latach 1995-1997 . Pat poznał komika w 1992 roku i od razu zaczął się spotykać. Po trzech latach związku złożyli przysięgę małżeńską 7 stycznia 1995 roku.

Rok później, 15 stycznia 1996 roku, powitali swoją pierwszą córkę o imieniu Jasmine Page Lawrence.

Jednak po pięciu latach bycia razem i dwuletnim małżeństwie, rozstali się 17 września 1997 roku. Mimo rozwodu utrzymuje przyjazne stosunki z Martinem i często towarzyszy córce i byłemu małżonkowi w wydarzeniach publicznych .

Nie zapomnij: Czy Tudor Gay, Partner, Randki, Wartość netto, Bio

Żonaty z gwiazdą NFL, powitał troje dzieci

Po trzech latach rozłąki z Martinem wyszła za mąż 22 kwietnia 2000 r. za gwiazdę futbolu, Emmita Smitha.

Powitali troje dzieci, w tym dwóch synów i córkę. Dwa lata po ślubie cieszyli się z narodzin pierwszego syna o imieniu Emmitt James IV 15 maja 2002 r. Następnie Pat urodziła córkę o imieniu Skylar Smith 15 października 2003 r. Następnie uzupełniła swoje drzewo genealogiczne, kiedy powitała swojego drugiego syna o imieniu Elijah Alexander James w dniu 22 września 2010 r.

Pat ma też jedną pasierbicę; Rheagen Smith, córka Emmita i byłej dziewczyny Hope Wilson, urodzona 2 listopada 1998 r.

Krótki życiorys

Urodzona w Stanach Zjednoczonych w 1971 roku, jako Patricia Southall, Pat obchodzi swoje urodziny 17 grudnia. Znakiem urodzenia 46-latka jest Strzelec. Należy do pochodzenia afroamerykańskiego i posiada obywatelstwo amerykańskie.

Pat urodził się rodzicom; Henry Southall i Mildred Southall. Jej ojciec, Henry, odziedziczył swoją 60-letnią szpilkę i certyfikat 3 sierpnia 2018 r.

Również Widzieć: Ralph Nader Net Worth, żona, wesoły, rodzina, wiek, Wiki

Dołączyła do James Madison University, gdzie uzyskała tytuł licencjata z dziennikarstwa. Została pierwszą Afroamerykanką, która została Miss Virginia w 1993 roku.

Zalecane