blog

Patrick Flueger Żonaty, Żona, Dziewczyna, Randki, wesoły, Wartość netto

Niesamowity i przystojny, a jednocześnie utalentowany amerykański aktor, Patrick Fluger jest znany ze swojego czołowego bohatera Shawna Farrella w serialu The 4400. Podobno pojawia się jako regularna rola w Chicago P.D. W 2010 roku Flueger znalazł się wśród osób testowanych pod kątem roli Kapitana Ameryki w filmie fabularnym z 2011 roku. Jest podziwiany przez wielu fanów, a także wybierany do kilku nagród i pokazów.

 Patrick Flueger Żonaty, Żona, Dziewczyna, Randki, wesoły, Wartość netto

Kariera i postęp:

Wcielił się w rolę Rusty'ego w filmie „Najszybszy Indianin świata” wydanym w 2005 roku. Zagrał rolę Michaela w filmie „Kill Theory” wydanym w 2007 roku. W 2009 roku wystąpił w roli Bubby w filmie „Praca”.

W tym samym roku wystąpił w roli szeregowego Joe Willisa w filmie „Brothers”. Inne jego osiągnięcia to „Serce oskarżycielskie”, „Dzień matki”, „Loaded, Footloose and Present Trauma”, w których grał cenione role. Patrick Flueger jest dobrze znany ze swoich ról w serialach telewizyjnych przez swoich fanów. Patrick pokazał pierwsze role oficera Adama Ruzka w programie telewizyjnym „Chicago PD”, a obecnie jest w swojej roli.

Ile wart jest Patrick Fluger Net?

Jego debiut w filmie Pamiętniki księżniczki, w którym wcielił się w postać Jeremiaha Harta, był jednym z powodów, dla których przyczynił się do wzrostu jego ogólnych dochodów. Ma teraz wartość netto 800 tysięcy dolarów, które wydaje na jeszcze cięższą pracę w swojej pracy.

Bycie człowiekiem rodzinnym oznacza płacenie za swoją przyszłość, a Patrick jest teraz spełnieniem marzeń każdego aktora, widzianego z małżonką wędrującą na najdroższych kolacjach z fantazyjnymi samochodami i wycieczkami. Jego pensja jest dyskusyjna, ponieważ nie podzielił się swoimi rzeczywistymi dochodami, ale prawdopodobnie jest to kilkaset tysięcy.

Żona? Z dzieckiem w drodze!!

Patrick jest w związku ze szczęśliwą kobietą, która raz na zawsze udowadnia plotkom, że jest gejem. Obecnie spotyka się z Mariną Squerciati, a ich związek posunął się dalej, jako mąż i żona, ponieważ wydaje się, że są już małżeństwem. Chociaż nie zrobili żadnej owacji na stojąco ani nie zadeklarowali, kiedy razem uciekli, już mają dziecko w drodze i żyją przed sobą owocnym życiem.

Według niektórych źródeł wiki, był kiedyś z Carly Pope w 2005 roku, ale z powodu jakiegoś sporu para rozpadła się w 2008 roku. Miał też inną dziewczynę o imieniu Briana Evigan, z którą umawiał się w 2010 roku, zanim zerwał jako dobrze w 2013 roku.

Krótkie życiorys Patricka Flugera:

Urodził się w Red Wing w stanie Minnesota w Stanach Zjednoczonych 10 grudnia 1983 roku, obecnie ma 34 lata. Ma białe pochodzenie etniczne z narodowością amerykańską, ma również wzrost 6 stóp, a jego rodzicami są Kim Flueger, jego matka i KC Flueger, jego ojciec.

Zalecane