blog

Patrick Long Wiki, żonaty, żona, dziewczyna, rodzina, wartość netto, wzrost, 2018

Trzykrotny mistrz ALMS GT2 Driver's, Patrick Long stał się jednym z sensacji zawodowych kierowców wyścigowych. Jednak triumf nie był dla Patricka taki łatwy, ponieważ od czasu swojej dziecięcej kariery wyścigowej musiał stawić czoła wielu porażkom. Dowiedzmy się więcej o jego karierze zawodowej i poznaj szczegóły jego życia osobistego.

 Patrick Long Wiki, żonaty, żona, dziewczyna, rodzina, wartość netto, wzrost, 2018

Wygrywając klasę GT2/GT w latach 2005, 2009 i 2010, Patrick został trzykrotnym mistrzem amerykańskiej serii kierowców. W roku 2011 i 2017 wygrał mistrzostwa Pirelli World Challenge Driver's.

W 2018 roku Patrick Long i Christina Nielsen będą rywalizować w Sezon IMSA GT Daytona za kierownicą Porsche 911 GT3 R

Garaż Jaya Leno

Jay Leno's Garage to amerykański serial internetowy i telewizyjny o pojazdach silnikowych, głównie samochodach i motocyklach, z udziałem Jaya Leno. 6 lutego 2018 r. Patrick pojawił się w serialu jako przeciwnik Roda Emory'ego jeżdżącego Porsche 911R. Jay Leno zaangażował dwóch ekspertów Porsche w szybki pościg samochodowy podczas pokazu. Jay i ekipa ekspertów sfilmowali cały wyścig w pół dnia.

Ile jest jego wartość netto?

Będąc zawodowym kierowcą wyścigowym, Patrick zdobył wiele tytułów mistrzowskich w swojej karierze. Mówiąc o zarobkach Patricka, uważa się, że jest to ponad milion. Ponieważ jest zawodowym kierowcą wyścigowym, przez całe życie używał kilku supersamochodów. Ma także sponsorów, takich jak Oakley, Porsche, Troy Lee Designs i CXC. A ponieważ Patrick pracuje dla tej firmy, prawdopodobnie zarobił ogromną wartość netto, która dopiero się pojawi.

Czy Patrick jest żonaty, czy nadal samotny?

Zawodowy kierowca wyścigowy, Patrick jest nie mniej niż celebryci, ponieważ zyskał tysiące fanów w mediach społecznościowych. Cóż, jego fani chcą wiedzieć o jego życiu osobistym, a zwłaszcza o tym, czy jest żonaty, czy nie.

Zagłębiając się w życie osobiste, wydaje się, że odniósł sukces w życiu miłosnym, podobnie jak w zawodowej karierze wyścigowej. Patrick jest żonatym mężczyzną i ma żonę. Po kilku latach randkowania ożenił się ze swoją długoletnią dziewczyną. Mało tego, para jest teraz pobłogosławiona synem urodzonym w 2015 roku. Data ich ślubu nie została jeszcze ujawniona.

Para rzadko widuje się razem w świetle reflektorów. Patrick był widziany w 2006 roku na imprezach Laguna Seca ze swoją żoną.

Zalecane