blog

Patrick Starr Wiki: Wiek, Płeć, Żonaty, Mąż, Chłopak, Wartość netto

Filipińska gwiazda YouTube, Patrick Starr, jest najbardziej znany jako profesjonalny niezależny wizażysta. Wyrzeźbił swoje imię w świecie urody za pośrednictwem swojego kanału na YouTube. Współpracował nawet przy produkcji wideo z niektórymi wielkimi celebrytami, takimi jak Kim Kardashian, Tyra Banks i Ashley Tisdale. Za swoją pracę Patrick zdobył nawet wyróżnienie za piękno podczas gali Streamy Awards w 2017 roku.

 Patrick Starr Wiki: Wiek, Płeć, Żonaty, Mąż, Chłopak, Wartość netto

Za swoją pracę Patrick zdobył nawet wyróżnienie dla Beauty na 2017 Streamy Awards .

Wiki, wiek i waga

Urodzony w 1989 roku w Orlando na Florydzie w Stanach Zjednoczonych Patrick Starr obchodzi swoje urodziny 11 listopada. Mówiąc o swoich wymiarach ciała, stoi na wysokości 5 stóp i 5 cali i waży 85 kg.

Jego matka, MamaStarr, była pielęgniarką, a ojciec, Patrick Simondac, znany również jako PapaStarr, był z zawodu przedsiębiorcą. Patrick ma w swojej rodzinie dwoje rodzeństwa o imieniu Piotr i Paweł.

Kariera

Po sukcesie na kanale YouTube, PatrickStarr , którą stworzył 27 lutego 2013 r., Wzrosło zapotrzebowanie Patricka na firmę zajmującą się makijażem i kosmetyką. Współpracował nawet z marką PROCHOWIEC a także uruchomiona pięć kolekcje w czerwcu 2018 roku. Podobnie ma kontrakty na makijaż z największymi markami kosmetycznymi, m.in Korzyść oraz NYX .

Poza tym Patrick jest właścicielem swojej jedynej firmy produkującej lakiery do paznokci o nazwie Formuła X.

Wartość netto Patricka

Według Gazettereview.com (2018) Patrick Starr ma szacunkową wartość netto 360 000 USD, którą zdobył w trakcie swojej kariery jako wizażysta.

Notatka: Zgodnie z socialblade.com , PatrickStarr ma ponad 4,45 miliona subskrybentów i zarabia roczną fortunę w przedziale od 18,8 tys. do 301,1 tys.

Płeć Patryka

Jeśli chodzi o seksualność Patricka Starra, pojawiło się wiele plotek, że jest gejem. Kilka postów Patricka i filmów na YouTube sprawiło, że stało się to jeszcze bardziej kłopotliwe.

Podczas filmu z pytaniami i odpowiedzią na YouTube, który został udostępniony 25 września 2016 r., odpowiedział na pytania fanów i przyznał, że jest mężczyzną, który uwielbia nosić dużo makijażu. Ale jego tweet pozbawia skomplikowaną historię dotyczącą jego seksualności. W tweecie udostępnionym 3 sierpnia 2017 r. określił siebie jako dumnego geja.

(Zdjęcie: Twitter Patricka)

Poza tym długa współpraca Patricka z takimi markami jak Puls oraz Prochowiec , jeden z symboli społeczności LGBTQ, doprowadził swoją seksualność do pierwotnego poziomu zamieszania. Mimo to wydaje się być zadowolony z tego, kim jest.

Czy Patrick jest żonaty?

30-letnia gwiazda YouTube jest obecnie singlem. Pojawiło się jednak kilka plotek i rozmów o jego życiu małżeńskim z Mannym Gutierrezem. 15 listopada 2016 r. podzielił się zdjęciem ślubnym z kolegą kosmetyczką.

Interesujące fakty

  • Patrick już we wczesnym życiu był zaangażowany w sport, w tym pływanie i złoto. Uczył się gry na fortepianie, brał udział w konkursach muzyki klasycznej, chórach i konkursach wokalnych.
  • Początkowo Patrick zamierzał zostać pielęgniarką; jednak jego wybór studiowania fotografii po ukończeniu szkoły średniej doprowadził go do rozpoczęcia kariery jako YouTuber.

Zalecane