blog

Patti Stanger Żonaty, Mąż, Partner, Chłopak, Okradziony, Wartość netto

Osoba, która dopasowuje dwoje ludzi, jest zawsze druga po Bogu. „Miłosny guru”, który jest odpowiedzialny za zakochiwanie się ludzi, widział, jak wiele par składało jej należne na życie długie przysięgi. Patti Stanger, która bardzo lubi medytację, radzi kobietom, aby się nie zniechęcały, a konkurencja w Nowym Jorku jest zacięta. Swatka i gwiazda telewizyjnej rzeczywistości sama szuka swojej miłości i uprawia seks.

 Patti Stanger Żonaty, Mąż, Partner, Chłopak, Okradziony, Wartość netto
 • Edukacja
 • Rodzice
 • Osoba, która dopasowuje dwoje ludzi, jest zawsze druga po Bogu. „Miłosny guru”, który jest odpowiedzialny za zakochiwanie się ludzi, widział, jak wiele par składało jej należne na życie długie przysięgi. Patti Stanger, która bardzo lubi medytację, radzi kobietom, aby się nie zniechęcały, a konkurencja w Nowym Jorku jest zacięta. Swatka i gwiazda telewizyjnej rzeczywistości sama szuka swojej miłości i uprawia seks.

  Swat milionera okradziony w Los Angeles!

  Gwiazda reality show została wrzucona do kapelusza w Los Angeles podczas kręcenia reality show. Złodziej włamał się do pokoju Patti w hotelu Luxe Sunset Boulevard i ukradł biżuterię, odzież i torebki o wartości ponad 300 000 dolarów. Niefortunne wydarzenie miało miejsce, gdy gwiazdy nie było w pokoju.

  Nie zapomnij: J. D. Pardo Wiki, żonaty, żona, rodzina, wartość netto, wzrost

  Według raportu, incydent, który miał miejsce w maju, jest przedmiotem śledztwa i do tej pory nie dokonano żadnych aresztowań. Jak na razie ofiara Patti ani jej przedstawiciel nie skomentowali incydentu.

  Pozwy za napad

  Patti Stanger twierdziła, że ​​podczas kręcenia odcinków filmu ukradła setki rzeczy ze swojego pokoju hotelowego. Milionerzy swatanie . Później, w maju 2019 r., zdecydowała się na pozwanie hotelu, twierdząc, że spieprzyli sprawę. Zgodnie z dokumentami sądowymi, Stanger zgodziła się nakręcić swój program w hotelu Luxe Sunset Boulevard w 2017 roku. Podczas produkcji wykorzystała trzy pokoje – jeden na garderobę i makijaż, jeden do spania i jeden do przechowywania rzeczy osobistych.

  Twierdziła, że ​​hotel zapewnił ją, że jej rzeczy będą bezpieczne, a nawet skierował kamerę bezpieczeństwa znajdującą się we wszystkich zakątkach budynków. Jednak jej pokoje zostały okradzione 3 maja 2017 r. Według niej rabusie musieli zająć „prawie godzinę”, gdy wiele osób spakowało dziesięć walizek z przedmiotami ważącymi ponad 500 funtów.

  Podczas śledztwa prowadzonego przez LAPD było jasne, że hotel okłamał ją na temat swoich możliwości w zakresie bezpieczeństwa. Poinformowano również, że LAPD złapało rzekomego złodzieja. Jednak prokurator okręgowy zamknął sprawę, ponieważ hotel nie uzyskał potwierdzających dowodów obecności podejrzanego w hotelu w nocy, o której mowa.

  Kariera i życie zawodowe

  Ta swatka uzyskała tytuł licencjata w dziedzinie sztuk pięknych na Uniwersytecie w Miami, rozpoczęła karierę jako dyrektor ds. marketingu Great Expectation. Ale dopiero w 2000 roku gwiazda uruchomiła Millionaire’s Club, skąd narodziła się gwiazda rzeczywistości.

  W 2008 roku podpisała umowę na wyemitowanie własnego reality show Millionaire Matcher w Bravo TV. W 2017 roku swatka była gotowa do swojego nowego programu, w którym powiedziała, że ​​był to najbardziej solidny przypadek, jaki kiedykolwiek widziała w swojej historii kojarzeń. Spektakl ma swoją premierę 4 sierpnia z Kelly Bensimon, Claudią Jordan, Donną D’Errico i Courtney Stodden.

  Przeczytaj także: Jasmine Guy Net Worth 2018, Rodzice, Mąż, Córka

  Ile jest warte netto Patti?

  Swatka, która pomaga swojemu klientowi znaleźć idealnego partnera, otrzymuje zdrową kwotę od swojego klienta i programów telewizyjnych. Gwiazda wnosi swoją wartość netto również poprzez swoje książki i audycje radiowe.

  Gwiazda rzeczywistości ma przyzwoitą wartość netto w wysokości 4,5 miliona dolarów.

  Czy Patti Stanger jest zamężna?

  To taka ironia, że ​​swatka sama szuka swojego partnera. Patti była boleśnie bliska poślubienia swojego ówczesnego chłopaka, Andy'ego Friedmana.

  Dyrektor ds. nieruchomości oświadczył się nawet Patti, a ona zaczęła planować ślub. Ale nie wiadomo skąd Patti ogłosiła, że ​​zakończyli swój związek.

  Od tego czasu zaczęła spotykać się z Johnem Mattewsem, z którym została dobrana w swoim programie. Ale gwiazda ujawniła, że ​​byli tylko przyjaciółmi.

  Dowiedz się więcej: Adam Lind Wiki: Wiek, żona, dziewczyna, wartość netto

  Czy gwiazda rzeczywistości chce się położyć?

  Po tym, jak została połączona z byłym baseballistą Davidem Krause, przedwcześnie zakończyła swój związek, mówiąc, że jest dla niej trochę za młody. Udostępniła również post na Twitterze, wystawiając swój gniew na kwestie małżeństwa, gdy była w związku z Davidem Krause. Wspomniała, że ​​miała dość ludzi, którzy powiedzieli, że nadal jest niezamężna w dniu 10 marca 2014 r., również poprosiła, aby jej nie osądzać.

  Kwalifikująca się kawalerka szuka teraz trwałego związku i idealnego mężczyzny, który może być jej mężem. Wspomniała w ostatnim i wywiad, że właśnie zaczynała i musi się przespać, żeby ułożyć ją we właściwy sposób.

  Na razie spędza czas skupiając się na swojej karierze. Aktualizuje swoje informacje na swoich kontach w mediach społecznościowych dotyczące jej codziennego stylu życia. 7 września zamieściła na swoim Instagramie filmik, na którym jej przyjaciółka śpiewa piosenkę Seleny Gomez. Zamieściła również swoje zdjęcie z prezesem i założycielem magazynu Amaré, Georgem Rojasem, którego wymieniła jako jedną z najpiękniejszych załóg 30 września 2018 roku.

  Wygląda na to, że teraz koncentruje się na swojej karierze, a nie na sprawach osobistych, a podobno w 2018 roku była singielką.

  Krótki życiorys

  „Miłosny guru” urodził się z imieniem Patricia Stanger 31 maja 1961 roku. Ira i Rhoda adoptowali gwiazdę, wśród której później jest także swatką.

  59-letnia „guru miłości” ma amerykańskie obywatelstwo i ma odpowiedni wzrost, wynoszący 5 stóp i 6 cali. Swatka, która jest doskonała w udzielaniu porad, sama szuka jakiegoś znaku swojego życia i szuka stabilnego partnera.

  Zalecane