blog

Paul Bedard Gator Boys, Wiki, Wiek, Żonaty, Żona, Dziewczyna, Rodzina

Kiedy stajesz przeciwko brutalnej sile 15-metrowego aligatora, twoje szanse na przeżycie są niewielkie, ale dla Paula Bedarda to nic innego jak bułka z masłem. Codziennie spotyka się z takimi potworami i żyje w pasji przenoszenia ich w bezpieczniejsze miejsca zarówno dla ludzi, jak i aligatorów. Pochodzący z Nowej Anglii Paul jest najbardziej znany ze swojego występu w programie telewizyjnym „Gator Boys”.

 Paul Bedard Gator Boys, Wiki, Wiek, Żonaty, Żona, Dziewczyna, Rodzina

Kariera jako Gator Boys:

Absolwent Uniwersytetu Massachusetts od najmłodszych lat był sportowcem i bardziej skłaniał się ku naturze niż luksusowym życiu. W wieku 20 lat pobiegł do wyścigu Ironman-distance. Po czterech latach wyścigów Iron-distance wziął udział w wyścigach na dwóch dystansach Ironman i ukończył triathlon na ultra-dystansach.

Po latach na boisku lekkoatletycznym poznał Jimmy Riffle i rozpoczął współpracę w Native Village. Następnie założyli „GATOR BOYS Alligator Rescue” i mają trwającą całe życie misję ratowania aligatorów uwięzionych na własność zwykłych ludzi i nieszkodliwego transportu ich w bezpieczne obszary. Po kilku latach pracy w ratowaniu aligatorów zostali obsadą popularnego programu Animal Planet o nazwie „Gator Boys”. Spektakl koncentruje się na ich wysiłkach zespołowych, aby uwięzić aligatory na własność ludzi i jest ogromnym hitem od czasu premiery 1 st Styczeń 2012.

Doświadczenie bliskiej śmierci Paula w „Gator Boys”:

W jego pasji i zawodzie kontuzje i chwile bliskie śmierci nie są niczym nowym i przeżywa je na co dzień. Widzowie widzą, jak wstaje w usta aligatora, ale nigdy nie są świadkami niebezpieczeństwa kryjącego się za tą sceną.

W sierpniu 2013, kiedy walczył z aligatorem, został przewieziony do szpitala po ugryzieniu przez 10-stopowego aligatora. Po ataku aligatorów powiedział w nydailynews.com:

„Doznałem niewielkiego ugryzienia aligatora i jestem leczony z powodu infekcji. Zostałem ugryziony ponad 30 razy i dzieje się tak, gdy masz pracę taką jak moja. Dziękuję za przemyślenia i życzenia.”

Po zażyciu leków Broward Health Medical Center wyzdrowiał i wykonywał swój zagrażający życiu zawód.

Paweł nie jest żonaty!

Prowadzi szalony tryb życia i może to dziwić, ale nie ma telewizora i nie korzysta z internetu. Jego ekstremalny styl życia nieuchronnie wydobywa z niego koczowniczego człowieka, ale dzieje się to kosztem samotnego życia.

Na razie nie jest żonaty i nie ma żony. Ale Paul cieszy się pełnią życia i mówi, że jego cały rok to wakacje i jest sprzeczny ze stylem życia wielu, którzy pracują przez 11 i pół miesiąca, aby dostać trzytygodniowe wakacje.

Pozostaje tajemniczym człowiekiem i rzadko ujawnia coś o swoim życiu osobistym. Kilka niepotwierdzonych źródeł wiki twierdzi, że ma dziewczynę o imieniu Sara. Chociaż roszczenie zyskało dalszy przebieg po tym, jak jego przyjaciel Jimmy powiedział to samo, Paul nadal niechętnie dzieli się czymkolwiek, co powoduje zamieszanie co do jego obecnego statusu.

Krótka biografia Paula:

Paul Bedard pochodzi z Nowej Anglii w Stanach Zjednoczonych i obecnie ma około 49 lat. Oprócz pracy z Gator Boys pracuje również jako Life Guard w Massachusetts, gdzie obecnie mieszka ze swoją rodziną. Stojąc na wysokości około sześciu nieparzystych stóp, utrzymuje atletyczną sylwetkę. Obywatel amerykański należy do rasy białej.

Zalecane