blog

Paul Begala Wiki, żona, dzieci, wynagrodzenie, wartość netto, Twitter, Trump

Oskarżenie prezydenta elekta o pomoc z Rosji wymaga odwagi i prawdziwej rywalizacji. Paul Begala jest strategiem Demokratów oraz komentatorem politycznym i konsultantem CNN. Znany również ze stanowiska doradcy prezydenta Billa Clintona, był głównym strategiem kampanii Clintona-Gore'a z 1992 roku, która uczyniła Clintona pierwszym od dwunastu lat Demokratą, który zajął Biały Dom.

 Paul Begala Wiki, żona, dzieci, wynagrodzenie, wartość netto, Twitter, Trump

Kariera i postęp:

Paul zawsze odgrywał znaczącą rolę w wielu kampaniach iw wielu z nich osiągnął sukces. Pracował u boku partnera biznesowego Jamesa Carville'a jako strateg polityczny i odniósł wiele wielkich zwycięstw wyborczych.

Pomógł ówczesnemu gubernatorowi Arkansas Clinton wygrać wybory prezydenckie w 1992 roku. Był starszym strategiem kampanii w Senacie USA Boba Caseya Jr. w 2006 roku, który pokonał senatora Ricka Santoruma. Poparł Hillary Clinton podczas prawyborów prezydenckich w 2008 roku, ale został zwolennikiem Baracka Obamy po tym, jak odpadła z wyścigu.

Później dołączył do telewizji z CNN i pracował jako współgospodarz programu debat politycznych, Crossfire, zanim został współpracownikiem politycznym i często w CNN The Situation Room, a także w innych programach we wszystkich sieciach CNN.

Wartość netto i wynagrodzenie Paula Begali:

Paul zasmakował sukcesu w większości swoich kampanii i projektów. Analityk polityczny zarabia średnio około 84232 dolarów rocznie w CNN, co oznacza jego pensję i sumę jego majątku netto w wysokości 3 milionów dolarów. Jest dobrze znanym nazwiskiem w polityce, a obecnie współpracownikiem politycznym i analitykiem CNN.

Życie małżeńskie, dzieci i rodzina:

Mimo że Paul miał świetną passę w swojej długiej karierze, musiał także stawić czoła kilku porażkom w tamtych latach. Lojalista Clintona również wpadł w bagno i musiał zmierzyć się z reakcją na Twitterze i mediach po tym, jak skomentował zwycięstwo Trumpa. W sumie odniósł więcej sukcesów w życiu zawodowym, więc czy jego życie osobiste jest równie udane?

Cóż, wygląda na to, że ma jeszcze bardziej dostatnie życie z żoną i rodziną. Po raz pierwszy spotkał ją około 35 lat temu i od tamtej pory jest razem. Po długim związku, para w końcu pobrała się w 1989 roku i ustatkowała.

Para ma razem czworo dzieci. Udało mu się trzymać ich z dala od mediów tak bardzo, że nie ujawnił nawet imion dwójki swoich najmniejszych dzieci, a pozostała dwójka to Travis i Patrick Aaron Begala. Obecnie prowadzi szczęśliwe i błogie życie małżeńskie.

Krótkie biografie Paula Begali:

Zgodnie z wiki, Paul Begala, obecnie w wieku 55, urodził się 12 maja 1961 w New Jersey w USA. Urodził się dla rodziców Margaret i Davida Begala. American National ukończył University of Texas w Austin i należał do pochodzenia węgiersko-amerykańskiego. Nawet w tym wieku ma zdrowe ciało o doskonałych wymiarach i odpowiednim wzroście.

Zalecane