blog

Paul Nassif Wiki: żona, wartość netto, rozwód, dzieci

Paul Nassif to słynny chirurg plastyczny, który zdobył uznanie po tym, jak pojawił się w E! Program rozrywkowy, Dr. 90210. Jego praca jest podkreślana w różnych programach telewizyjnych i biuletynach, takich jak Good Morning America, USA Today, Associated Press, Entertainment Tonight i nie tylko. Jest także współprowadzący amerykański serial, Botched, z kolegą chirurgiem plastycznym Terrym Dubrowem.

  Paul Nassif Wiki: żona, wartość netto, rozwód, dzieci

Ujawnia nową dziewczynę; Jego poprzednie związki

W maju 2018 r. Paul w wywiadzie dla E! opowiadał o utracie wagi i imieniu swojej dziewczyny! Aktualności. Występował u boku Terry'ego Dubrowa i rozmawiali o amerykańskich serialach telewizyjnych, spartaczony . Terry powiedział, że Paul dobrze wygląda po odchudzaniu. Dubrow ujawnił również, że on i jego żona Heather Dubrow poszli na podwójną randkę z Paulem i jego nową dziewczyną. Terry w końcu oświadczył, że dziewczyna Paula ma na imię Brittany.

Wcześniej umawiał się z kierownikiem sprzedaży Orange County, Chantell DeJong w 2014 roku. Jednak w ciągu roku 2015 miał rozstanie z Chantell. Podobno spotykał się również z Helen Salas w 2013 roku. Jego była żona podobno wściekła się, gdy odkryła, że ​​Paul spotyka się ze znacznie młodszą kobietą i mieszkającą z nim nianią.

Badać: Sadie Calvano Net Worth, rodzice, chłopak, college

Zaręczony z Bretanią

Paul Nassif i jego dziewczyna Brittany Pattakos, którzy od lipca 2018 roku zaczęli afiszować się swoim zdjęciem, są teraz zaręczoną parą. The spartaczony gwiazda zaproponowała swojej dziewczynie pierścionek zaręczynowy 1 czerwca 2019 roku. Potem Paul udostępnił film z ich zaręczyn na Instagramie i wspomniał, że dowiedział się z kobietą, z którą może spędzić całe życie. Napisał też, obnosząc się emoji znaków miłosnych; 'Powiedziała tak.'

Obecnie para nie może się doczekać zbliżającego się ślubu. Według mediów społecznościowych Paula chce, aby jego ślub odbył się na Santorini.

Utrzymuje dobre relacje ze swoją byłą żoną; Ma trzech synów

Paul Nassif i Adrienne Maloof dzielili oficjalny związek męża i żony 2 maja 2002 roku. Związali się w hotelu Beverly Hills na oczach 500 gości. Oboje pochodzą z zamożnej rodziny i byli właścicielami Palms Casino Resort w Las Vegas i Sacramento Kings. Adrienne jest amerykańską bizneswoman i osobowością telewizyjną, a także współwłaścicielką Maloof Companies.

Razem mają troje dzieci: synów o imieniu Gavin Nassif, Colin Nassif i Christian Nassif. W ciągu jednego roku życia małżeńskiego powitali starszego syna, Gavina w 2003 roku. Ich bliźniacy, Collin i Christian, urodzili się w 2006 roku.

Pięcioosobowa rodzina cieszyła się życiem, pojawiali się też Paul i Adrienne Prawdziwe gospodynie domowe z Beverly Hills . Jednak w programie Bravo często się ze sobą kłócili. Po dziesięciu latach związku małżeńskiego, 28 sierpnia 2012 roku Paul złożył wniosek o rozwód. W walce o opiekę nad dzieckiem para w separacji oskarżyła się nawzajem o fizyczne znęcanie się i znieważanie ich trojga małych dzieci.

Po prawie miesiącu sporu sądowego, 30 lipca 2012 r. Paul jako przyczynę rozpadu ich małżeństwa podawali nie dające się pogodzić różnice. Złożył wniosek o rozwód z Adrienne w Sądzie Najwyższym w Los Angeles. Paul poprosił o wspólną opiekę, a Adrienne poprosiła o podstawową opiekę nad ich trojgiem dzieci, Gavinem, Christianem i Collinem. Jego była żona Adrienne również mówiła o ich rozwodzie i dzieciach,

Bardzo mi przykro, że tak się dzieje, ale moje dzieci są moim życiem i czasami musimy zrobić dla nich to, co najlepsze. To niefortunna sytuacja. Ale muszę mieć na sercu dobro moich dzieci.

Chociaż nie są już w związku, z czasem stali się najlepszymi przyjaciółmi. Podczas ceremonii otwarcia Paula Nassif MD i współpracownicy w Beverly Hills w dniu 7 marca 2017 r. jego była żona była jednym z uczestników, którzy świętowali to wydarzenie. Cieszyła się również czasem spędzonym ze swoimi synami i byłym mężem w kwietniu 2018 roku. Paul udostępnił swoje zdjęcie 20 kwietnia 2018 roku na swoim Instagramie.

Przeczytaj także to: Madison Oberg Wiki, Rodzina, Net Worth, Carson Wentz

Paul Nassif i jego była żona Adrienne Maloof wraz z synami na zdjęciu opublikowanym 20 kwietnia 2018 r. (Zdjęcie: Instagram)

Ich synowie jak najwięcej czasu spędzają razem w rodzinie. Paul powiedział, że został najlepszym przyjacielem Adrienne i pracują razem nad wychowywaniem dzieci nawet po rozwodzie.

Jaka jest wartość netto Paula Nassifa?

Paul Nassif jako amerykański chirurg plastyczny zebrał 14 milionów dolarów netto. Zbierał dochody ze swojej specjalizacji w chirurgii plastycznej twarzy, plastyce nosa. Paul pojawił się także w amerykańskich serialach reality show, Dr.90210 skąd zbierał lukratywny dochód i sławę.

Jeśli chodzi o jego byłą żonę, Adrienne Maloof, zgromadziła wartość netto 50 milionów dolarów z jej kariery jako biznesmena i osobowości telewizyjnej. Ma zgłoszoną pensję w wysokości 200 000 USD za sezon z serialu Bravo, Prawdziwe gospodynie domowe . Dorobiła się też fortun jako współwłaścicielka Maloof Companies.

Biznes; Nowa pielęgnacja skóry?

W sierpniu 2019 r. Paul Nassif ogłosił, że zamierza wprowadzić na rynek nową linię produktów do pielęgnacji skóry. Jak potwierdził, nazwał linię „ Jak gdyby Nassif ” bez składników, takich jak ftalany, olej mineralny, lanolina, formaldehyd i parabeny. Zamiast tych mieszanek produkty zawierają dodatki, takie jak peptydy energetyczne i odżywcze ekstrakty roślinne.

Dowiedz się więcej: Paulina Madrazo Wiki, wiek, mąż, wartość netto

Krótki życiorys

Paul Nassif urodził się 6 czerwca 1962 w Los Angeles w Kalifornii. Uczęszczał do Rosalind Franklin University of Medicine and Science/Chicago Medical School i studiował edukację medyczną. Następnie uczęszczał do University of Southern California School of Medicine i ukończył studia medyczne w 1992 roku. Paul ma mieszane pochodzenie etniczne (libańskie i amerykańskie). Zgodnie z wiki ma podwójne obywatelstwo: amerykańskie i libańskie.

Zalecane