blog

Paul Qualley Wiki: Wiek, żona, rozwód, żonaty, związek, wartość netto, teraz

W branży rozrywkowej panie są równie kompetentne, aby nie tylko mieć własną tożsamość, ale także rzucać światło na swoich partnerów. Podobnym szczęśliwym człowiekiem jest Paul Qualley, który znalazł się w centrum uwagi po tym, jak jego związek z aktorką Andie MacDowell ujawnił się w mediach. Paul jest modelem, który został wykonawcą i jest popularną postacią pomimo rozwodu z byłą żoną Andie.

 Paul Qualley Wiki: Wiek, żona, rozwód, żonaty, związek, wartość netto, teraz

Kariera i wartość netto: co on teraz robi?

Niewiele jest informacji na temat wcześniejszego życia zawodowego Paula. Ale jest byłym ranczerem i pracował również w sektorach modelek. Tam poznał jej przyszłą żonę. Podczas sesji reklamowej Gap, on i Andie formalnie się spotkali i od razu zaczęli się spotykać.

Następnie zmienił zawód z modelingu w kierunku wykonawstwa. W tej chwili prawdopodobnie prowadzi działalność wykonawczą po rozwodzie z żoną.

Rzeczywista kwota jego dochodów nie jest jeszcze szczegółowo opisana, ale można założyć, że jego wartość netto zaokrągla się do przyzwoitej marży w wysokości tysięcy dolarów.

Życie małżeńskie z żoną i rozwód!

Po spotkaniu w reklamie Gap para zaangażowała się w romanse. Następnie para wyszła za mąż w 1986 roku.

Po ślubie para powitała swojego pierwszego syna o imieniu Justin w roku 1986. Paul i Andie powitali następnie dwie córki o imieniu Rainy Qualley i Margaret Qualley odpowiednio w 1989 i 1995.

Rainy jest głównie znana jako piosenkarka country i jest znana ze swoich singli „Turn Me On LikeThe Radio” i „Me and Johnny Cash”. Jego kolejna córka Margaret jest popularną aktorką telewizyjną i znana jest z roli w serialu „Pozostałe”. Nie ma innych szczegółów dotyczących osobistych spraw Paula.

Ale po przybyciu na świat trójki jego dzieci osobiste różnice zaczęły się ujawniać w ich życiu małżeńskim. Para rozstała się w 1999 roku, kończąc 13-letni związek. Paul oficjalnie rozwiódł się z Andie 5 ten Wrzesień 2000. Po rozwodzie Andie znów dostała żonaty z Rhett DeCamp Hartzog w 2001 roku, ale też rozstali się po trzech latach.

Krótki życiorys Paula i Wiki:

Model, który został wykonawcą Paul, ma 59 lat. Jest byłym mężem aktorki Andie MacDowell. Jest osobą skrytą i zachował dla siebie informacje o swojej rodzinie i wczesnym życiu. Stoi na wysokości około 6 stóp i ma dobrze zbudowaną sylwetkę.

Zalecane